Gönderen Konu: CAN CİĞER KUZU SARMALARI  (Okunma sayısı 19038 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kültigin

• Türkçü-Turancı
  • **
Ynt: CAN CİĞER KUZU SARMALARI
« Yanıtla #10 : 04 Ağustos 2007 »
Adını Bile Söylemeye Utandığım Kişilerle Sözde Milliyetçiler El Sıkışıyor Ne Utanç Verici Bir durum
UZE TENRİ BASMASAR ASRA YİR TELİN MESER TÜRK BUDUN İLİNİN,TORUNUN KIM ARTATİ!

HEJ Turán. HEJ Bájtarsak. HEJ Turániakat!!!

İLTERİŞ İSTANBUL

Çevrimdışı Teoman Yabgu

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #11 : 04 Ağustos 2007 »
Sen koymasan bu resmi ben koyacaktım...Kötünün iyisi MHP dir diyenlere göstermeli bu resmi.
MHP yi milliyetçi zannedip oy veren kardeşlerimiz ne düşünüyor merak ediyorum.
Evet,övünerek söylüyor ve tekrar ediyorum:
Irkçı,Türkçü,Turancıyım...
Ruh ve yürek sağırları anlamazlar ebni..

Çevrimdışı İgdirhan

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #12 : 04 Ağustos 2007 »

MHP zihniyetinin milliyetçiliği; popülist bir "seçmene selâm olsun", tavrından başka bir şey değildir.

Politikalarını "çiçek bahçesi" anlayışı üzerine oturtmuş olan bu zihniyetin, kürt sorununda "eşkiyayı, kardeş (!) kürtten ayırma" tezlerinin bile altının boş olduğunu, bu resim fazlasıyla, anlatmaya yetiyor.

Dilerim Türk soylu genç ülkücüler "bu ne perhiz, bu  ne lahana turşusu" çelişkisini, birilerinin türlü çeşit tevillerine kanmadan görüp, öze dönüş hamlesini gerçekleştirebilirler.

En çok merak ettiğim husus ise; MHP cenahının bu resmi nasıl tevil edeceğidir?

Ne diyelim Allah cümlesine akıl, fikir ve basiret versin.

Malum "taşıma suyla değirmen dönmüyor!!!"

TTK.

Çevrimdışı ÖZTÜRK

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #13 : 04 Ağustos 2007 »
Kandaşlarım yanlış düşünüyorsunuz kendi şahsi görüşüm; sn devlet bahçeli yerinde bi tavır sergilemiş orası "TBMM" orada palta veya silah konuşmaz orada siyaset konuşur sn devlet bahçeliye köstek değil destek zamanı !!!! kandaşlarım sabırlı olalım şanlı ordumuza güvenelim !!!

BASKURT

• Ziyaretçi
« Yanıtla #14 : 04 Ağustos 2007 »
vayyy beeeee;
O mehmetçiğe kurşun sıkan Kanlı elleri sıkıp tebrik eden sayın bahçeli ne kadar büyük bi şahsiyetmiş..!!

Çevrimdışı İgdirhan

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #15 : 04 Ağustos 2007 »

Kandaşlarım yanlış düşünüyorsunuz kendi şahsi görüşüm; sn devlet bahçeli yerinde bi tavır sergilemiş orası "TBMM" orada palta veya silah konuşmaz orada siyaset konuşur sn devlet bahçeliye köstek değil destek zamanı !!!! kandaşlarım sabırlı olalım şanlı ordumuza güvenelim !!!

Sayın ÖZTÜRK;
Siz galiba burayı o meşhur sentezci sitelerden birisi sandınız.
Sayın Bahçeli'nin sergilediği bu tavrı yerinde gören zihniyeti biz pek âlâ biliyoruz.

Bahçeli'ye desteği, Türk Milliyetçiliğini, hepten berbat etsin diye mi vereceğiz?

Kanaatimce siz, yanlış yere gelmişsiniz.
Bu sakat iletinizi ve üyeliğiniz silmeyeceğim.

İsterseniz Otağı, şöyle enine boyuna, bir inceleyip, nereye üye oldunuzu iyice öğren.
Durumunuz, daha sonra değerlendirmek kaydıyla, şimdilik böylece kalsın bakalım.

Bu arada hoşgeldiniz demek nezaketini de ihmal etmeyelim.
Hoşgeldiniz!

TTK.

Çevrimdışı emirtimur

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #16 : 05 Ağustos 2007 »
mhp nin amacı kürtlerede sempatik gözükmek . bende bu dtp lilerin hakıkndan mhp liler gelir diodum ama onlarda fos çıktı

Çevrimdışı KIRSEHIR_ILTERIS

• Yeni Üye
  • *
!!!MHP=DTP!!!DİKKAT YANGIN VAR...
« Yanıtla #17 : 05 Ağustos 2007 »
!!!TÜRK ÖLSÜN SİZ YAŞAYIN YAZIKLAR OLSUN!!!SAYGIDEĞER BEYLER!!!

Dağlardakiler şehre indi ve en sonunda meclise girdiler bir yandan dağdaki köpekler her gün askerimi öldürüyor aileleri dağa kaldırıyor gazilerimin haddi hesabı yok. Tavsiye ederim gataya gidebilirseniz bir bakın bekleyin ve izleyin her gün ve hatta her saat bir gazi ya bacağı yok ya kolu yok sedye sedye taşınıyorlar satılmış medya olayları haber yapmıyor bir tane dal kıpırdamıyor herkes suskun vatandaş habersiz ki haberi dahi olsa duyarsız…Bir yandan dağdalar..Bir yandan boy boy soysuzlar sopsuzlar dönekler ve hainler mecliste bir yandanda şehirde köşe başında simitçi,ayakkabı boyacısı veya mafya bozuntusu olarak karşımızdalar bu Türkiye nin bugünkü hali maalesef…
Türk Milliyetçileri meclise MHPyide soktu dakika bir, gol sayısız ve MHP pkklılarla el sıkıştı hemde gülümseyerek yazıklar olsun şehitlerimin kemikleri sızlıyor analar ağlıyor oy verenler yuhhhh çekiyor saygı değer liderleride üstüne üstlük pkk-dtp lilerin her yemininden sonra destek olurcasına alkışlıyor alkışlayın hatta gidin konuşun gizli odalar ardında hatta gidin birbirinize kız alın verin evlenin nede güzel olur size ancak bu yakışır benim askerim ölsün siz üzülmeyin Türk her yerden yara almış bir bozkurt misali acı çeksin siz o acıyı çekmeyin zaten çekmek istemezsiniz siz hiç Türk olmadınızki sadece seçim zamanı nutuk attınız meydanlarda ip atladınız Milliyetçiliği bu ülkede siz mahvettiniz siz….
Satılmış t....in oğlu askere gitmedi diye yaygarayı bastınız haklısınız tayyipin ne olduğunu biliyoruz zaten rum olandan fazla bir şey beklenmez ama sizler üstüne üstlük birde milliyetçiyiz yok biz ülkücüyüz dediniz sizde göndermediniz askere oğlunuzu saygıdeğer MHP kabinesi takdir ve tebrik ediyorum sizi siz olmasanız TÜRK olmazdı mangalda kül bırakmadınız ülkücüde kor bırakmadınız…
Ne dersiniz Bahçeli cumhurbaşkanı adayı olsun sizde dtp lilerle beraber oy verin 70+20=90oyu garanti alırsın devlet beyamca  tavsiye ederim agabeylerim….
GÜN GELECEK HESABINIZ ÇETİN OLCAK EYYY MECLİS HESAB VEREMİYCEKSİNİZ TÜRK MİLLİYETÇİSİYSEN TOKALAŞMAZDIN ALKIŞLAMAZDIN ONLAR BENİM ASKERİMİ POLISIMI ÖLDÜRDÜ BUNLARI BİLEMEZSİNİZ SİZ DOĞUDA VE GÜNEYDOĞUDA MİTİNG YAPMAKTAN DAHİ KORKTUNUZ… TÜRKÇE Yİ YABANCI DİL OLARAK KABUL EDENLERİ İSTİKLAL MARŞINA MECLİSTE OKUNURKEN DAHİ EŞLİK ETMEYENLERİ İÇİNDEN VE DIŞINDAN KÜFÜR EDENLERİ DURUM NE OLURSA OLSUN KESİNLİKLE ALKIŞLAMAM ALKIŞLATAMAZLAR ALKIŞLAYANLARDA HAİNDİR…
GÖK GİRSİN KIZIL ÇIKSIN TANRI TÜRK IRKINI SONSUZA DEK KORUSUN….

NOT:Tüm otağ üyelerinin görüşlerini merak ediyorum…

Kök-Börü

• Ziyaretçi
« Yanıtla #18 : 05 Ağustos 2007 »

Bu igdirhan beğin de bahsettiği gibi birinci uyarınız!!

Çevrimdışı gokturkhan

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #19 : 05 Ağustos 2007 »
Midem kalktı resmi görünce,daha bunlar ısındırma turları.