Gönderen Konu: Böyle rezâlet olmaz!  (Okunma sayısı 12863 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kızıltamu

• Türkçü-Turancı
Ynt: Böyle rezâlet olmaz!
« Yanıtla #10 : 14 Ağustos 2007 »
Ne için şaşırdınız bunun neresi garip memleketi satan şehide kelle İt başına sayın diyen başbakan babalar gibi satarım diyen hükümet 90 metrelik gemiye gemicik diyen biri barzaniden posta yiyen abd den emirsiz izinsiz kolunu kaldırmayan ab kuklası olan yahudi uşaklığı yapan bir zihniyet ve üzücü yanı bunu din adına yapmaları islam hoş görü dinidir ve dinde zorlama yoktur kaidelerini alt üst eden dincilik kendi peygamberlerine kendi kitaplarına uygun davranmayanlar .
Ben şaşırmadım çünkü her gün 3 -5 şehit verilsin yok kandildekinin peşinemi gidelim diyen kişilerin yönettiği bağımsız olmayan ve kesinlikle bir Türk ülkesi olmayan bir ülkede yaşıyoruz .
Hani okuduğumuz tarih kitaplatrında hep atalarımızı göğsümüz kabara kabara okudk ve şu vardı Türkler asla başkasına boyun eğmedi Türkleri yalnızca Türkler yönetti .
ya şimdi?
Ya Susturacağız Ya kan kusturacağız

Çevrimdışı TiginNoyan

• Türkçü-Turancı
  • Inançu Apa Yargan Tarkan Köl Tigin
    • Steppe History Forum
« Yanıtla #11 : 15 Ağustos 2007 »
Haklısınız andalar, çok haklısınız. Gidiş iyi görünmüyor. Bu arada Yılmaz Özdil aslında güzel bir yazı yazmış: http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/7081005.asp?yazarid=249

Türük Oguz begleri bodun eşid: üze teŋri basmasar asra yir telinmeser Türük Bodun iliŋin törügün kim artatı utaçı erti? Türük Bodun ertin, ökün!

Çevrimdışı TÜRK-KAN

• Türkçü-Turancı
  • UÇMAĞA VARDI, TANRI DAĞLARINDA!
« Yanıtla #12 : 15 Ağustos 2007 »
 Bir insanın ekmeğiyle oynayacak kadar gözleri dönmüş. Tayyib ve avanesi ilk iktidara geldiklerinde Sayın Emin Çölaşan'a buna benzer bir tehditte bulunmuşlardı.

Sayın Çölaşan'ın banka hesaplarını tarayıp kamu oyuna yanlış bilgiler aktararak gözden düşürmeye kalkmışlardı. Akp'lilern yasa tanımayan davranışlarını köşesind esertçe eleştirdiği için Hürriyet Gazetesi Sayın Çölaşan'ın konu hakkındaki bir yazısını sansürlemişti. İstifa eden Emin Çölaşan'ı güç bela ikna edip gazete de tekrar yazmaya ikna ettiler, çünkü o zaman çok büyük tepkiler almışlardı.

Umarım bu seferde benzeri bir mucize olur. Türkiye'nin cesur ve keskin kalemlerinden biri olan Emin Çölaşan'ı gazeteci olarak görevne devam etmesini diliyoruz. İllaki Doğan grubu olmayabilir. Kendisini transfer edip tirajını yükseltmek isteyecek pek çok grup olacaktır.

23 EKİM 2023'DE, ELİM BİR TRAFİK KAZASI SONUCU, UÇMAĞA VARDI.
ŞİMDİ; TANRI DAĞINDA, ATALAR YURDUNDA, ATSIZ ATA MAKAMINDA, BAŞBUĞLAR OTAĞINDA, ERİNÇ İÇERİSİNDE!

Çevrimdışı TiginNoyan

• Türkçü-Turancı
  • Inançu Apa Yargan Tarkan Köl Tigin
    • Steppe History Forum
« Yanıtla #13 : 15 Ağustos 2007 »
Evet, bence de Emin Çölaşan gazetecilik yaşamına devâm etmeli.

Türük Oguz begleri bodun eşid: üze teŋri basmasar asra yir telinmeser Türük Bodun iliŋin törügün kim artatı utaçı erti? Türük Bodun ertin, ökün!

Çevrimdışı İgdirhan

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #14 : 15 Ağustos 2007 »

Ben şaşırmadım çünkü her gün 3 -5 şehit verilsin yok kandildekinin peşinemi gidelim diyen kişilerin yönettiği bağımsız olmayan ve kesinlikle bir Türk ülkesi olmayan bir ülkede yaşıyoruz .

Hani okuduğumuz tarih kitaplatrında hep atalarımızı göğsümüz kabara kabara okudk ve şu vardı Türkler asla başkasına boyun eğmedi Türkleri yalnızca Türkler yönetti .
ya şimdi?

Sayın kızıltamu Anda,
Sanırım ifadelerinde maksadı aşan bir durum oldu.
Türkiye, hiçbir tereddüde mahal olmayacak şekilde, Türk Irkına aiittir
Devleti, vatanı ve Türklüğü sistemlerden, rejim ve siyasi iktidarlardan ayrı tutup, ayrı değerlendirmek gereklidir.
Manzara özetle; Türk Irkı Başbuğ Atatürk'ten sonra daldığı gaflet ve rehavet nedeniyle, içindeki ve koynunundaki yılanların kendisine olan düşmanlık ve sinsi hesaplarını unutup, bu hainler gürühuna, kendi iktidarını kaptırmıştır.
Maalesef, Türk tarihinde şimdikine benzer durumlar, defalarca tekerrür etmiş ve neticede Türk Milleti, bu badirelerin hepsinin üstesinden gelmesini bilmiştir.
Esenlikler dilerim.
TTK.

Kök-Börü

• Ziyaretçi
« Yanıtla #15 : 15 Ağustos 2007 »

Cesur kalem Sayın Emin Çölaşan herzaman Laikliğin en önde gelen savunucularından olmuştur...

Emin Çölaşan'ın yanındayız!

Kök-Börü

• Ziyaretçi
« Yanıtla #16 : 15 Ağustos 2007 »
Ne için şaşırdınız bunun neresi garip memleketi satan şehide kelle İt başına sayın diyen başbakan babalar gibi satarım diyen hükümet 90 metrelik gemiye gemicik diyen biri barzaniden posta yiyen abd den emirsiz izinsiz kolunu kaldırmayan ab kuklası olan yahudi uşaklığı yapan bir zihniyet ve üzücü yanı bunu din adına yapmaları islam hoş görü dinidir ve dinde zorlama yoktur kaidelerini alt üst eden dincilik kendi peygamberlerine kendi kitaplarına uygun davranmayanlar .
ya şimdi?

Sayın kızıltamu,

%86sı Türk Irkından oluşan Türkiye Cumhuriyeti devletini nasıl Türk Irkına ait olan bir ülke değil diye nitelendirirsiniz?

Beni çok şaşırttınız!!!

tungatonyukuk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : 15 Ağustos 2007 »
Emin Çölaşan beğ,gerçekten doğru hiç korkmadan açıklayan kalem e alan bir insandır.Destek vermemiz lazım.

Çevrimdışı Ziya Gökalp

• Türkçü-Turancı
  • TANRI TÜRK'Ü KORUSUN!
« Yanıtla #18 : 15 Ağustos 2007 »
Emin Çölaşan ,doğruları yazmaktan çekinmeyen cesur bir kalem ve yürekli bir gazetecidir.Milliyetçi ve laik duruşuyla da gönlümüzü kazanan Çölaşan Beğ,son yazısında da Türk ve Atatürk düşmanı yobazların kepazeliğini gün yüzüne çıkarmıştır.Hürriyette görevine son verilmesi de ancak korkakların yapacağı bir hamledir.Emin Çölaşanları,Ergün Poyrazları susturup,hapsedebilirsiniz.Peki onların fikirlerini nasıl hapsedeceksiniz?

DELİBORAN

• Ziyaretçi
« Yanıtla #19 : 15 Ağustos 2007 »
Rezaletmi bu ?

Bence değil daha beterleri olacağı için ben bunu rezalet olarak nitelendirmiyorum.

Asil Irkıma Ve Kanla Sulanmış Vatanıma Oynanan Oyunların Ufak Parçaları.

Kurtuluş yolu aramayan millet helak olmaya mahkumdur.