Gönderen Konu: KÜRTLER MECLİSE GİRERSE NE OLUR? SEYREYLEYİN PERDEDEN...  (Okunma sayısı 3428 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı DEDEM KORKUT_ASYA

• Türkçü-Turancı
301' İ KALDIRACAKMIŞLAR....

DTP, 301'in kaldırılması için harekete geçti

DTP Şırnak Milletvekili Hasip Kaplan, Türk Ceza Kanununun (TCK) 301. maddesinin yürürlükten kaldırılması istemiyle hazırladığı kanun teklifini TBMM Başkanlığına sundu. Kaplan’ın TCK’da değişiklik yapılmasına ilişkin kanun teklifi, “Türklüğü, Cumhuriyeti, devletin kurum ve organlarını aşağılama” başlıklı 301. maddesinin yürürlükten kaldırılmasını öngörüyor.Teklifin gerekçesinde,  bu suç tipinin TCK’da yer almasının bir yararı kalmadığı” ileri sürüldü.

Kürtler teklif eder. akp e yardım eder, yanında destek olanlarda olur ve kalkar...
Böylece daha rahat at oynatırlar yaptıkları azmış gibi.

Çevrimdışı [Hun Türk]

• Türkçü-Turancı
  • TTK
Şuan, zaten istediklerini yapar durumdalar. Yapazsın diyebilen yok. Mhp dahil bütün siyasiler el pençe duruyorlar.
Bana göre ticanilik, nurculuk, yobazlık, komünizm ve partizanlık gibi hastalıkların sebepleri, milli ülküden yoksunluktur.
Hüseyin Nihâl Atsız

TÜRK IRKI SAĞOLSUN !

tungatonyukuk

• Ziyaretçi
Sonumuz Ne olucak çok merak ediyorum...

acaba amerika bize nasıl başka yola saldırmaya devam edicek...

İsrail oğulları Amaçlarına ulaşabilicekmi.... abd yi bile bunlar yönetiyor...

Ya bizim Kendi içimideki sorunlar...

Halk uyanmıyor....Din alet edilerek oy toplanıyor...

Ülke de Atatürk İlkeleri uygulanmamaya başladı işte bunlar insana acaba diye söyletiyor..

ACABA .....BİZ TÜRK LER NE YAPACAĞIZ.....

BİZE ATTİLA LAZIM BİZE TANRI NIN KIRBACIYIZ!

TANRI TÜRK Ü KORUSUN!

Çevrimdışı ÇEPNİ FİRUZ

• Türkçü-Turancı
  • TÜRK IRKÇISI
Adamlar zaten meclıste, AKP nin yarısıda kürt milletvekili. Herkeste karşılarında el pençe duruyor devamlı konuşuyorlar karşısındakiler susuyor. Tek kelime yazıklar olsun sessiz kalanlara.

Çevrimdışı TiginNoyan

• Türkçü-Turancı
  • Inançu Apa Yargan Tarkan Köl Tigin
    • Steppe History Forum
Benim merâk ettiğim konu, ordunun sabır taşının ne zaman çatlayacağı.

Türük Oguz begleri bodun eşid: üze teŋri basmasar asra yir telinmeser Türük Bodun iliŋin törügün kim artatı utaçı erti? Türük Bodun ertin, ökün!