Gönderen Konu: kürtLERİ TANIYALIM (belgesel niteliğinde)  (Okunma sayısı 8672 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı asena06

• Türkçü-Turancı
  • **
KIRMA
« Yanıtla #10 : 25 Ekim 2007 »
arap la farisi DEN KIRMA
BABASINI SAKIN SORMA
KONUŞMASI SANKİ KUSMA
BİR PİSLİKSİN ŞEREFSİZ kürt..

SALYA, SÜMÜK, KILDAN CİSMİ
AŞAĞILIK kürt dür İSMİ
YA MİDE YA UÇKURDUR NEFSİ
BİR SÜLÜKSÜN ŞEREFSİZ kürt..

ATAN YOK Kİ SOYUN OLSUN
KÂH ÜMMETÇİ KÂH DA SOLSUN
ECNEBİYE YEDEK KOLSUN
BİR BELASIN ŞEREFSİZ kürt..

HEM KALLEŞSİN HEM DE KORKAK
YER Mİ ERMEYDANINDA DURMAK
SANA KARDEŞ DİYEN SALAK
SENDEN ALÇAK ŞEREFSİZ kürt..

DIŞGÜÇ DEDİ SEN DE VURDUN
DEVLETİN NERDE, NERDE YURDUN?
BOYNUN BUNDAN SONRA KURDUN
AĞZINDADIR ŞEREFSİZ kürt..

KAHPECE KURDUĞUN HER TUZAK
TÜRKE ARTIK YOK DUR DURAK
HESAP GÜNÜ KÖŞE BUCAK
KAÇACAKSIN ŞEREFSİZ kürt...

(şiir alıntıdır. ancak şairini bilmiyorum)
Türklüğün düşmanları; Türk' ün Tanrı' nın öfkesinden yaratıldığını unutmuş olmalı.

Çevrimdışı Afsar Beyi

• Türkçü-Turancı
Ynt: kürtLERİ TANIYALIM (belgesel niteliğinde)
« Yanıtla #11 : 25 Ekim 2007 »
Sayın Asena06

Birkaç gündür otağda bazı başlıkların açıldığını ve gözümüzde büyütülmeye çalışanların maşa olduğunu ısrarla anlatmaya çalışıyoruz. Buzdağının üzerine bakıp, asıl buzdağını görmekten vazgeçmeyin diyoruz. Sizler gözünüzde büyüttükçe bunlar gerçekten büyüyecektir, değmez bu insanlara diyoruz. Bunları ezeriz, biz asıl düşmanlarımıza bakalım diyoruz.

Ancak siz üstüste hain teba ile ilgili başlıklar açıyorsunuz. Aynı başlığın altında yazılacak şeyleri başka başlıklarla açıyorsunuz ve bu denli düzeyli bir otağı, bu insanlardan bahsederek düzeysizleştiriyorsunuz.

Ne yapmaya çalıştığınızı bilmiyorum. Ama yanlış yapıyorsunuz. Bu hainleri bu kadar büyütmeyin ve otağı bu lüzumsuz insanlarla boşuna doldurmayın. Burası bilgi bağıdır. Siz bilgibağını bu yaratıkların reklamını yaparak dolduruyor ve bilgi paylaşımını engelliyorsunuz.

Bugün 25 ekim. Bir bakın bugünün Türkçülük için anlamı nedir? Ziya Gökalpten ve eserlerinden bahsetmek daha anlamlı değil mi?

Konuyu kilitliyorum ve sizden böyle lüzumsuz insanlar için, lüzumsuz başlıklar açmamanızı, boş yere bu insanların reklamını yapmamanızı rica ediyorum.

Esenlikler

Afşar Beyi
sü:kä tılıkang bugukgu tuktang (savaşa çıkın, Buguk'u tutun!)