Gönderen Konu: TÜRK HACKER'LARDAN DESTEK  (Okunma sayısı 5039 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

oguz33

• Ziyaretçi
TÜRK HACKER'LARDAN DESTEK
« : 29 Ekim 2007 »
PKK'ya sanal operasyon

Teröre karşı güç birliği oluşturan Türk hackerlar PKK'ya destek veren ve adında "Kürdistan" kelimesi geçen 45 siteye el koydu. Operasyon şehitlere adandı....
Tüm dünyanın gözü Irak sınırında Türk ordusunun operasyonuna çevrilmişken sanal alemde biraraya gelen Türk hackerlar, Yüksekova'da şehit olan 12 asker anısına operasyon düzenledi.

KARARTTILAR
3 gün, 3 gece süren operasyon sonunda törer örgütü PKK'ya destek veren 45 Kürt Domain Server ele geçirildi. El konulan sitelere, "Aziz şehitlerimizin anısına karartıyoruz" imzası atan Türk hackerlar, şehit cenazelerinden çekilmiş fotoğraflardan yer alan bir albümü de sitelere ekledi. Ayrıca tüm sitelerde, Ulu Önder Atatürk'ün "Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır ancak Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır" sözü de yer aldı. Hackerların her bir siteye ayrı görseller ve müzikler eklediği görüldü.

TTK.

Çevrimdışı topuz

• Türkçü-Turancı
Ynt: TÜRK HACKER'LARDAN DESTEK
« Yanıtla #1 : 29 Ekim 2007 »
Türk Hacker'ların yaptığı önemli bir hizmettir. Kandaşlarımızın tümünü tebrik ediyorum.
Büyük bir başarıya imza atmışlar. Ancak bence bu kıroların sitelerine, dağlarda katledilen kıroların param parça olmuş leşlerinin fotoğraflarını koysalarmış daha iyi olurmuş.
Böylece kırolar, Türk'ün yurduna karşı baş kaldıranların sonunu bir kere daha görürdü.
Kızıl Elmada Buluşalım!..

Çevrimdışı Almıla

• Türkçü-Turancı
  • Gökbörü Asena Gençlik
« Yanıtla #2 : 29 Ekim 2007 »
Ben de bir kaç defa hecklenmiş siteleri gördüm.
Site adresi www...........it,kürt, çakal vs.
Giriş sayfasında:
"Bu siteye Türk Milleti adına el konulmuştur" yazısı, hemen üst kısma Şanlı bayrağımız ve Ata'mızın resmi konulmuş. Üstüne bir de, yağ ve kaymak türünde, marş müziği eklemişler.

Epeyce bir mikrop yuvası, çıfıt odağı temizlenmiş.
Yapanların elleri dert görmesin.
Türk'e kefen biçenin, her yerde ve her zaman, ölümü korkunç olacaktır.
Gerçekte de, sanalda da yaşam hakları yoktur, bu soyu bozukların...

TTKvY
YÜZDE YÜZ TÜRK OLDUĞUN GÜN, CİHAN SENİNDİR!

Çevrimdışı Muchula

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #3 : 29 Ekim 2007 »
Topuz kardeşim haklı. keşke şanlı şehitlerimiz yerine, bu soysuzların fotoğrafları konulsaydı o sitelere. Bu onlara ders olurdu. Almıla hatun'un da dediği gibi.. "Türk'e kefen biçenin ölümü korkunç olur!"

Çevrimdışı TiginNoyan

• Türkçü-Turancı
  • Inançu Apa Yargan Tarkan Köl Tigin
    • Steppe History Forum
« Yanıtla #4 : 29 Ekim 2007 »
İyi olmuş, hackerlarımızın elleri dert görmesin.

Türük Oguz begleri bodun eşid: üze teŋri basmasar asra yir telinmeser Türük Bodun iliŋin törügün kim artatı utaçı erti? Türük Bodun ertin, ökün!

Çevrimdışı ÇEPNİ_TÜRKÜ

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #5 : 30 Ekim 2007 »
'Hacker' çok çirkin duruyor ve bize yakışmıyor. Bilgibağkıran yada onun türünde bir şey kullanılmasını öneriyorum kandaşlarım.
'Biz doğrudan doğruya Milliyetperveriz ve Türk Milliyetçisiyiz.'
'Hayattaki yegane üstünlüğüm, Türk doğmaktır!'

ATATÜRK

Çevrimdışı topuz

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #6 : 30 Ekim 2007 »
'Hacker' çok çirkin duruyor ve bize yakışmıyor. Bilgibağkıran yada onun türünde bir şey kullanılmasını öneriyorum kandaşlarım.

Güzel bir fikir... Ben bundan sonra "bağkıran" diyeceğim...
Kızıl Elmada Buluşalım!..

Çevrimdışı teomanata

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #7 : 30 Ekim 2007 »
Kandaşlarıma hizmetleri için teşekkür etmek isterim.Öneriye bende katılıyorum emperyalizmin her oyununu bozmalıyız,bağbozanlarımıza durmak yok hem kırsalda hem sanalda yola devam diyorumSaygılarımla... :asker:
Büyük Türk birliğine,yaşamım boyunca hizmet edeceğime namusum ve şerefim üzerine and içerim.

Çevrimdışı kürşad66

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #8 : 11 Kasım 2007 »
onun bunun artıkları hacklendi,buraya koymak istemezdim ama!..

Çevrimdışı TiginNoyan

• Türkçü-Turancı
  • Inançu Apa Yargan Tarkan Köl Tigin
    • Steppe History Forum
« Yanıtla #9 : 14 Kasım 2007 »
Sağol kandaşım.

Türük Oguz begleri bodun eşid: üze teŋri basmasar asra yir telinmeser Türük Bodun iliŋin törügün kim artatı utaçı erti? Türük Bodun ertin, ökün!