Gönderen Konu: Kanına dokunuyormuş !..  (Okunma sayısı 4288 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kürşad66

• Türkçü-Turancı
  • **
Kanına dokunuyormuş !..
« : 06 Kasım 2007 »
Sayın Başbakan amerika basın toplantısında buyurdu; itlerin Irak'ın kuzeyinde barınması kanına dokunuyormuş !..

Sayın Başbakan bunca şehit kanınıza dokunmadı da bumu dokunuyor?

itin biri açıklama yapmış, bizle akp temas kurdu diye;

Cumhurbaşkanı' da İlknur Çevik adlı ne idüğü belirsiz gazeteciden devreye girmesini talep etmiş, ve bu süre içinde M.İ.T'le birlikde desteğini esirgememiş.

http://www9.gazetevatan.com/haberdetay.asp?tarih=15.05.2006&Newsid=145642&Categoryid=9

http://w9.gazetevatan.com/haberdetay.asp?tarih=06.11.2007&Newsid=145562&Categoryid=1

bunları görünce sayın başbakan , bunlarda benim kanıma dokunuyor.

Çevrimdışı Kurtkaya

• Otağ Sorumlusu
  • Türkçü-Turancı
Ynt: Kanına dokunuyormuş !..
« Yanıtla #1 : 06 Kasım 2007 »
Kansızların kanı mı varki dokunsun?
Bu fizik kurallarına aykırı bir şey.
Olmayan şeye nasıl dokunacak ki?

Tanrı Yüce Türk'ünü Korusun.

Çevrimdışı yalnız kurt 5

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #2 : 07 Kasım 2007 »
inanın kulaklarıma inanamadım.bir zamanlarlar bunlara yardım götürdüm dediginde.
söylenirdi hep;TÜRK'ÜN TÜRKTEN BAŞKA DOSTU YOKTUR. Diye kafam bir defa daha
dank etti.bunlar memleketi peşkef cekiyolar.En acısıda herkes uyuyo.

Çevrimdışı ERGENEKON TORUNU

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #3 : 07 Kasım 2007 »
Kan mı? hangi kan dan bahsediyorsunuz. Şehitlerimin kanı aziz Toprağımla buluştuğunda kelle koleksiyonuna eklediğiniz zaman kanınıza dokunmuyor bilhassa avucunuzu ovalıyorsunuz. Gelelim dostlar (sizin) deşifre edildiğinde kanınız donuyor öylemi!
Biz bu lafları hikaye olarak çok okuduk, bizler kimin kanı hangi nedenlerle donduğunu  veya dokunduğunu çok iyi bilmekteyiz sn Başbakan çizilmiş plak gibi ikide bir boş laflar ile yiğitlik ve üzüntü saçmayın milletinize.
Şehit düşen TÜRK Askerinin her biri NAMUSUMUZ olarak algılamadığı kişilerde genelde kan olmaz, onlar Vatan hainleridir dersek doğruları konuşmuş oluruz.
TÜRKÜN SABRI BİTTİĞİ YERDE DAVASI BAŞLAR BUNDAN KİMSENİN ŞÜPHESİ OLMASIN. AN GELİRKİ BİR ANDA DÜŞMANINI ASİL KANINDA BOĞAN BİRER YİĞİTLER OLURUZ DİNLEMEYİZ KİMSEYİ

oguz33

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 07 Kasım 2007 »
Kanına dokunuyormuş. Şerefsiz itleri meclise taşırken kanınıza dokunmadımı? Yine o meclisteki itlerin çıkıp havlamaları kanınıza dokunmuyormu? Mehmetçik can verip yatarken, "Askerlik yan gelip yatma yeri değil" derken hiç mi kanına dokunmadı? Amerikadan icazet almak için Bush'un ayağına kadar gidip koskoca bir ülkenin onurunu ayaklar altına alırken hiç mi kanınıza dokunmadı?

Bırakın bu milleti uyutma numaralarını. Ümmetçi anlayışa sahip olanlarda kanıma dokundu diye bir şey söz konusu olamaz. Ümmetçilikte kanın önemi yoktur. Sen kimi kandırıyorsun.

TTK.

Çevrimdışı SabutaY

• Türkçü-Turancı
  • **
  • Türk Budunu Ulusun;Tanrı Türk'ü Korusun!!!
« Yanıtla #5 : 07 Kasım 2007 »
Olurda bu kadar kanı bozukluk olmaz dün konuşma yapıyor rte talabaniye güvenmek zorundayım diyor;bunları dinleyipte hala bunu savunanlarından kanından şüpe ederim ben ve hepsinin rte ile birlikte pis kanlarıyla boğulacaklarını hatırlatırım....
Tanrı Türk'ü Korusun Ve Yüceltsin...

tungatonyukuk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 07 Kasım 2007 »
Elbet Bu Günler de geçer...

Güzel günler yakında!

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN!

Çevrimdışı DEDEM KORKUT_ASYA

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #7 : 07 Kasım 2007 »
Kanına dokunuyormuş. Şerefsiz itleri meclise taşırken kanınıza dokunmadımı? Yine o meclisteki itlerin çıkıp havlamaları kanınıza dokunmuyormu? Mehmetçik can verip yatarken, "Askerlik yan gelip yatma yeri değil" derken hiç mi kanına dokunmadı? Amerikadan icazet almak için Bush'un ayağına kadar gidip koskoca bir ülkenin onurunu ayaklar altına alırken hiç mi kanınıza dokunmadı?

Bırakın bu milleti uyutma numaralarını. Ümmetçi anlayışa sahip olanlarda kanıma dokundu diye bir şey söz konusu olamaz. Ümmetçilikte kanın önemi yoktur. Sen kimi kandırıyorsun.

TTK.

Sözlerinizin tamamına katılıyorum.
Kanı olmayın kanından söz etmek yersiz.
kürtten bozma TÜRK görünümlü Siirt aşiret damadından ne beklenir.
o ancak el etek öpsün seçim mitinglerinde kürt sorunu vardır diye havlasın dursun, işte sorun bu sayenizde verdğiniz imkan ve haklarla kendiniz onlara oyuncak oldunuz.
Hep söyledim söylicem akpnin tamamını Gabara yollmak lazım orda el aman dilesinler, madem sorun var orda çözüp el etek öpsünler...

Çevrimdışı Çağrıbey

• [GÖKBÖRÜ ANKARA]
  • Türkçü-Turancı
  • Ne mutlu Türk doğup, Türk gibi yaşayana!
« Yanıtla #8 : 07 Kasım 2007 »
Tayyip efendinin kanına neyin dokunduğu, bizi ilgilendirmiyor!..
Yalnız Tayyibin iktidarda olması, biz Türklerin kanına, ziyadesiyle dokunuyor...

Ne Mutlu Türk doğup, Türk gibi yaşayana...

Saygılarımla.

Çağrıbey

Çevrimdışı ULUTÜRK

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #9 : 09 Kasım 2007 »
ERGENEKON TORUNUve oguz33 kardeşlerim vallahi ağzınıza sağlık duygularımı birebir ifade etmişsiniz .