Gönderen Konu: ANKARA TOPLANTISI GERÇEKLEŞMİŞTİR..! BAŞBUĞUN İZİNDEKİ YOLUMUZA DEVAM EDİYORUZ.!  (Okunma sayısı 7201 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Afsar Beyi

• Türkçü-Turancı
BAŞBUĞUN İZİNDEN YENİDEN AMASYA, YENİDEN ERZURUM, YENİDEN ANKARA diyerek yola çıkanlar Ankara'da biraraya geldiler.

Türkiye'yi, içinde bulunulan durumu tartıştılar ve bundan sonraki Türkçü duruşlarını, Türkçülüğün politikalarını çizdiler. Başbuğun izinde olduklarını göstermek için temsili olarak Amasya Tamimini imzaladılar. Türk Ruhunu, Bozkurt Ruhunu alevlendirdiler hep birlikte.

Şahsen katılarak gücümüze güç katan, katılamayıp gönül birlikteliği mesajları yollayan ve bir sonraki toplantıda bizimle birlikte olacaklarını belirten tüm Türk Soylulara teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Bir sonraki toplantımız Erzurum Kongresinin ruhunu canlandırmak için yapılacaktır.

Adım adım Başbuğun izine düşenlere selam olsun..!!!

Esenlikler Dilerim

Afşar Beyi
sü:kä tılıkang bugukgu tuktang (savaşa çıkın, Buguk'u tutun!)

tungatonyukuk

• Ziyaretçi

Çevrimdışı Temir Yalıg

• Türkçü-Turancı
  • TÜRK'ÜM BAŞKA ÜNVAN İSTEMEM
 Türkçüler olarak,bugün önemli bir adım attık ve büyük bir kararlılıkla ,BAŞBUĞUN İZİNDEN YENİDEN AMASYA, YENİDEN ERZURUM, YENİDEN ANKARA dedik.Türkçülüğün genel durumunu ve güncel olayların değerlendirmesini hep birlikte yaptık.
 Toplantıya iştirak eden bütün Bozkurtlara teşekkürlerimi sunarım.

Esen olsun..
TÜRK IRKI SAĞOLSUN!

Çevrimdışı YANLIZ KURT(2)

• Türkçü-Turancı
kaç kişi katıldı?
neler konuşuldu
bi anlatın hele
keşke üç-beş fotoğraf çektirip buraya koysaydınız
iyi olmuş ya
keşke gelseydim
ama durumlar el vermiyor
bi daha ki sefere inşallah
Toros dağlarının tepelerinde tek bir Türkmen evinin bacası tüter halde kalmış ise, ben bu milletten umudumu kesmem, bayrağımı göğsüme sarar, milletimin istiklali uğruna ölürüm!

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
Ankara toplantisi,tüm irkci kandaslarima kutlu olsun,umarim amacina erismistir TTK
ÜZE TENGRI TEMÜR CIDA OKLAR BIRLE BIR BULUT

BASBUGUMUZ TANRIKUTTUR TANRIKUTTUR

TANRIKUT.

Çevrimdışı TÜRK-KAN

• Türkçü-Turancı
  • UÇMAĞA VARDI, TANRI DAĞLARINDA!
 Toplantımızı gerçekleştirdik. Katılan bütün Andalarımıza teşekkür ediyorum.

Esen Olsun.

TTK
23 EKİM 2023'DE, ELİM BİR TRAFİK KAZASI SONUCU, UÇMAĞA VARDI.
ŞİMDİ; TANRI DAĞINDA, ATALAR YURDUNDA, ATSIZ ATA MAKAMINDA, BAŞBUĞLAR OTAĞINDA, ERİNÇ İÇERİSİNDE!

Çevrimdışı Temir Yalıg

• Türkçü-Turancı
Özür Dilerim..

Özür dilemeni gerektirecek bir durum yok Tunga.Bir dahaki toplantıya katılırsın.

Esen olsun!
TÜRK IRKI SAĞOLSUN!

Çevrimdışı Temir Yalıg

• Türkçü-Turancı
kaç kişi katıldı?
neler konuşuldu
bi anlatın hele
keşke üç-beş fotoğraf çektirip buraya koysaydınız
iyi olmuş ya
keşke gelseydim
ama durumlar el vermiyor
bi daha ki sefere inşallah

Artık eskisi gibi fotoğraflı şovlara Otağımızda yer yok.Toplantıdaki kararlar ve konuşulanlar, takdir edersiniz ki umuma açık değildir,aramızdadır.

Bir dahaki toplantımıza bekleriz.

Selam ile..
TÜRK IRKI SAĞOLSUN!

Çevrimdışı yalnız kurt 5

• Türkçü-Turancı
  • **
gönül cok şeyler istedi ama olanaklar elvermeyince olmuyor.toplantı birligimize hayırlı olsun
inşallah olumlu gecmiştir
toplantını iceri acık olmamalıdır dogrusuda budur.Bu düşünceye katılıyorum.
    Bütün TÜRK cülere selamlar

Çevrimiçi Üçoklu Börü Kam

• Otağ Yöneticisi
  • Türkçü-Turancı
                    11 Kasım 2007 Pazar günü gerçekleştirdiğimiz Ankara Toplantısıyla, Büyük Türk Milletinin istiklal ve istikbaline, bağrından çıkmış oğullarınca ve kızlarınca el koymanın iradesi hayat bularak, Başbuğ Ataları gibi, yeni baştan, Türk Milletiyle kucaklaşmanın yol haritası çizilmiştir.
                    Bir sonraki toplantımızda Erzurum ruhu canlandırılarak, hem harekete ivme verme ve hem de Milletle bütünleşme süreci, kesintisiz olarak devam edecektir.
                    11 Kasım 2007 Pazar günü gerçekleştirdiğimiz Ankara Toplantısı, her bakımdan verimli ve hayati kararların alındığı bir buluşma olmuştur. Toplantıda alınan kararlarla; mücadelenin yol haritası çizilmiş, Milletimizle buluşmanın şifreleri belirlenmiş ve kavramların netleştirilmesi gibi oldukça önemli hususlar ele alınmıştır.
                    Bizzat katılarak, hem varlığıyla ve hem de değerli fikirleriyle, yapılanmamıza katkıda bulunan kandaşlarımıza, katılmak istemesine rağmen mazeretleri nedeniyle aramızda olamayan, ama gönül birliğini ve desteğini ileten, bütün Türkçü Bozkurtlara teşekkür ederim.
                   İleriki günlerde yapacağımız ve Erzurum ruhunu temsil edecek olan toplantımızda görüşmek, buluşmak dileğiyle...

Türk Soylulara esenlikler dilerim...

Saygılarımla...

TTK.
Türk Soyunun Gizli Gücüne İNAN ve GÜVEN!