Gönderen Konu: Yazıklar Olsun..  (Okunma sayısı 10355 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
Ynt: Yazıklar Olsun..
« Yanıtla #10 : 14 Aralık 2007 »
Büyükanit pasanin,pkk mecliste ve legallesti demesinden,kim gocunuyorsa,serefsiz oglu serefsizdir.Sadece pkk degil,pkk ile birlikte,mhp de mecliste.Yoksa,mhp ile pkk arasinda,bir fark varda bizmi bilmiyoruz?Eger ikisi arasinda,bir fark araniyorsa,surada yaziyorum,mhp,pkk dan kat kat tehlikelidir,cünkü mhp,vatanina,milletine,irkina,ihanet etmis,dümen suyu partisidir.TTK
ÜZE TENGRI TEMÜR CIDA OKLAR BIRLE BIR BULUT

BASBUGUMUZ TANRIKUTTUR TANRIKUTTUR

TANRIKUT.

Çevrimdışı Sinem

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #11 : 14 Aralık 2007 »
Türkçülere bölücü denmiş komünist denmiş ama siyonist masonik rotaryen nasıl denebilmiş. Neye dayandırmışlar bu iğrenç iftirayı?
TÜRKÜM BEN. SADECE TÜRKÜM...

Çevrimdışı ÇEPNİ FİRUZ

• Türkçü-Turancı
  • TÜRK IRKÇISI
« Yanıtla #12 : 14 Aralık 2007 »
Büyükanit pasanin,pkk mecliste ve legallesti demesinden,kim gocunuyorsa,serefsiz oglu serefsizdir.Sadece pkk degil,pkk ile birlikte,mhp de mecliste.Yoksa,mhp ile pkk arasinda,bir fark varda bizmi bilmiyoruz?Eger ikisi arasinda,bir fark araniyorsa,surada yaziyorum,mhp,pkk dan kat kat tehlikelidir,cünkü mhp,vatanina,milletine,irkina,ihanet etmis,dümen suyu partisidir.TTK

Değerli kandaşım, yapmış olduğun yorumunun  ilk harfinden, son harfine kadar aynen katılıyorum.  Esen kal.

Çevrimdışı TiginNoyan

• Türkçü-Turancı
  • Inançu Apa Yargan Tarkan Köl Tigin
    • Steppe History Forum
« Yanıtla #13 : 14 Aralık 2007 »
Bilgi Notu: Osman Durmuş denen şahıs, kürttür.

Bilmiyordum anda. Memleketi tam olarak neresi?

Türük Oguz begleri bodun eşid: üze teŋri basmasar asra yir telinmeser Türük Bodun iliŋin törügün kim artatı utaçı erti? Türük Bodun ertin, ökün!

Çevrimdışı ERGENEKON TORUNU

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #14 : 15 Aralık 2007 »
Yazacak kelime bulamıyorum ama ellerim kırılsaydı bunlara oy vermesydim. TSK ya dil uzatanları şiddetle kınıyor hepsinin helak olması için Ulu Tanrıma dua ediyorum.
Ey TÜRK kefen biçilmiştir sana yapacağının ne olduğunu biliyorsun.
ULU TANRIM TÜRK Ü KORUSUN BİZİ DAİM ÜSTÜN VE EBEDİ KILSIN.
NE MUTLU TÜRK ÜM KAVRAMINI NAMUS VE ŞEREFLE DİYEBİLENLERE.
TÜRKÜN SABRI BİTTİĞİ YERDE DAVASI BAŞLAR BUNDAN KİMSENİN ŞÜPHESİ OLMASIN. AN GELİRKİ BİR ANDA DÜŞMANINI ASİL KANINDA BOĞAN BİRER YİĞİTLER OLURUZ DİNLEMEYİZ KİMSEYİ

Çevrimdışı TÜRK-KAN

• Türkçü-Turancı
  • UÇMAĞA VARDI, TANRI DAĞLARINDA!
« Yanıtla #15 : 15 Aralık 2007 »

İç Anadolu kürtlerinden kendisi... Osmanlı döneminde Malatya'dan İç Anadolu'da Çankırı ve Kırıkkale'ye sürülen Zivini  aşiretinden... Bakan iken Çankırı Milletvekili idi. Son seçimde Kırıkkale'den milletvekili seçildi.

23 EKİM 2023'DE, ELİM BİR TRAFİK KAZASI SONUCU, UÇMAĞA VARDI.
ŞİMDİ; TANRI DAĞINDA, ATALAR YURDUNDA, ATSIZ ATA MAKAMINDA, BAŞBUĞLAR OTAĞINDA, ERİNÇ İÇERİSİNDE!

Çevrimdışı Temir Yalıg

• Türkçü-Turancı
  • TÜRK'ÜM BAŞKA ÜNVAN İSTEMEM
« Yanıtla #16 : 15 Aralık 2007 »

İç Anadolu kürtlerinden kendisi... Osmanlı döneminde Malatya'dan İç Anadolu'da Çankırı ve Kırıkkale'ye sürülen Zivini  aşiretinden... Bakan iken Çankırı Milletvekili idi. Son seçimde Kırıkkale'den milletvekili seçildi.

Böyle şerefsizce bir açıklama yapmasından belliydi kanında bir bozukluk olduğu..
TÜRK IRKI SAĞOLSUN!

Çevrimdışı kızıltamu

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #17 : 15 Aralık 2007 »
Bilgi Notu: Osman Durmuş denen şahıs, kürttür.

Anda Osman Durmuş kırıkkalelidir ve bilinenin aksine kürtler yalnız doğu bölgelerimizde değil iç anadoluda da vardır kırıkkale Ankara haymana bölgesi konya cihanbeyli gibi.
Ya Susturacağız Ya kan kusturacağız

Çevrimdışı HanTengri

• Türkçü-Turancı
  • **
  • İL BASIMIS HÜLAGÜ HAN.
« Yanıtla #18 : 15 Aralık 2007 »
    Ülkü ocaklarında ki gençler hernekadar durumun farkında olmasalarda 80' öncesinde yaşanan provakasyonlardan parti yönetiminin dolayısıyla A.Türkeş'in bilgisi vardı.  Sol cenahın Ruslar tarafından finanse ediliyor olması su götürmez bir gerçektir, aynı şekilde SSCB karşıtı, ABD ve kimi AB ülkelerinin de Milliyetçi kesimi desteklediği aşikardı. 
  Ülke SSCB'nin bir uydusu olmasındiye verilen mücadelenin yanısıra sol kesimde ABD uydusu olmayalım diye mücadele ediyordu. Fakat iki kesimde farkında olmadan ülkeyi birilerinin uydusu haline getirmek adına mücadele ediyorlardı. ABD tarafından desteklenen MHP ve Rusya tarfından desteklenen sol guruplar.
   Nihayet 80 darbesiyle ülkemiz ABD'nin kucağına oturmuştur. Ve bugün içinde bulunduğumuz durumun temelleri sağlamlaştırılmıştır. MHP hiçbir zaman kurtuluş ve tambağımsızlık mücadelesi vermiş bir haraket değildir. Verilen canlar bu uğurda mücadele etmişlerse de, MHP üst yönetiminin de gayet iyi bildiği gibi bu mücadelenin sonucu ülkenin Rus kucağından ABD kucağına oturmasından başka bir işe yaramamıştır. Halbuki Vatanını seven ve Tam bağımsızlık adına mücadele verenler gündelik hesaplarla haraket etmemelidirler. Rus'tan kurtulacam derken daha büyük ve acımasız emperyalist ülke olan ABD'den yardım almanın sonuçları hesaplanamamıştır. O günün şartlarında bu gerekliydi diyecek olanlara ''Nutuk'' adlı gerçek bir Başbuğ tarafından yazılan belgeliği okumalarını tavsiye ederim..
  Hüseyin Feyzullah adlı kişi, H.Nihal Atsız Ataya yazdığı mektuplarında ateşli bir Türk ırkçısı olduğunu haykırırken  cok heyecanlıydı hatta vatanın kurtuluşunun Türk soyluların yönetim kademelerine gelmesiyle mümkün olacağını söyleyerek adeta sistematik Türkçülüğünü Atsız Atanın şahsında kutsuyordu. Ancak 44 davaları olarakta bilinen yargılama sürecinde mahkeme heyetine yazdığı pişmanlık mektuplarında ''beni affedin  hatamı anladım'' derken Irkçılık heyacnından eser yoktu. İnanılmaz bir şekilde döneklik ederek yazdığı mektuplardaki ifadelerinin edebi maksatla yazdığını iddia ediyordu. Belirli bir tutukluluk sürecinin ardından enteresan bir şekilde tahliye edildi ve görevine geri döndü. Bu dönüş muhteşemdi öyleki ABD ye ateşe olarak gönderilecek kadar. Herkes bilirki TSK'da eğer hakim huzuruna çıkmışsanız ve suçunuz sabitse ve hatta ceza evinde yatmışsanız, bırakın ABD'de ateşeliği Ordu evine giremezsiniz. Ancak bu Vatan evladı Büyük Başbuğ!!!!! Feyzullah bey ne hikmetse tahliye sonrası kademeleri hızla tırmanmaya çeşitli görevlerle ABD'ye TSK adına görevli gidip gelmeye başlamıştır. Atsız Atayı satmanın dönekliğin bedelidir bu..
   Sonraki dönemleride malumunuz üzre parti çalışmaları vs vs vs. ABD nin Türkiye'de ki uygulamalarının veziri Feyzullah en büyük hamlesini Ocakları kurarak atmıştır. Ancak bu vezirin Şahı için (ABD) piyonlar yaratacaği bu Ocakların mensupları safiyane niyetlerle katıldıkları bu oluşumda kullanılacak basit birer piyonlar ordusu olacaklarını bilmiyorlardı.
Bugün gelinen noktada bu haraketin yöneticilerinin bu tavırlarına şaşmamak ve ileriki tarihlerde dahada enteresan gelişmelerin altında imzalarını görecek oluşumuz kaçınılmazdır.  Yukarıdaki anlatımın nedenide budur. Kısacası ben artık bu hareketin mensuplarından böylesi tavırları yadırgamıyorum sadece Şahlarına bilinçli veya bilinçsizce hizmet eri (piyon) olmaya devam ediyorlar. Ben bu haraketin ne olduğunu 98'de anlıyabilmiştim, neyseki fazlada geç kalmadan hakikatleri görebilme şansımız olmuş.
  HanTengri    TTK
İL BASIMIZ HÜLAGÜ HAN, İLHANIMIS HÜLAGÜ HAN, JERDE AYITTI KÖKTE AYITTI, ŞIKIP KETTİ HÜLAGÜ HAN

Çevrimdışı ONOK

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #19 : 15 Aralık 2007 »
mhp nin istesinde konuyla ilgili tek kelime yazı yok .benim açtığım forumuda kilitlediler.

http://www.milliyetciforum.com/baskumandani-istifaya-cagiranlar-donup-kendilerine-bakmalidirlar-t13413.html