Gönderen Konu: Kürtlerin biz Türklerle baş edebileceğine inanıyormusunuz .  (Okunma sayısı 4214 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ULUKAY

• Türkçü-Turancı
  • **
  • ULUKAY'IN SADIK ERİYİM ACUNA KAAN ONA ÇERİYİM.
Ben  inanmıyorum .Şu hazin sahneler sadece siyaset denen şeytani kalem kağıt oyununun serap gibi oluşan bir görüntüsüdür.
Heyhat yönerge kanun yönetmelik kalem kağıt işleri nere kadar söker ?
İt oyunu ile yönetimi ele geçirmek ne derece kalıcı bir zaferdir?
Sanal alemle gerçek alem nasıl ne derece yürütülebilir?
İşler bozkır türesine varınca ok yaydan çıkınca ayranlar topyekün kabarınca zayıfın hali nice olur? Hayır efendim ince ince gidilirse Türkün ayranı kabarmıyacak bakın kabarmıyor mankurtladık hepsini işte diyen gerizekalı batı ! Sen her geçen gün Türk'ün şerefine ülküsüne namahremine çakalca yöntemler ile sızmakdasın ve aklınca bu  işi  sonuna değin  yani Türkü tamamen yok edinceye kadar götürmeye plan kurmuşsun ama bu planın ahmaklığından haberin yok.Öyle bir an vardır ki cisimlerin dayanımı ilminde heh o an gelinceye değin bir cismi zorlayabilirsin .Fakat o an'a yani kırılma noktasına vardığında artık sinsilik çakallık bir işe yaramıyacaktır.
Yok ben bu işi o hale getirmem diyorsan benden sana bir çift söz işi o hale getirmedikçe amacına ulaşmış olamıyacaksın .Bu işin yolu yok eninde sonunda istek ve emellerin için kırılma noktasının önünü açmaya mecbursun .Bir şeyi kırıyormuş gibi yaparak yada sinsi sinsi hilelerle zorlayarak kıramazsın hileler hedefin zayıflatılmasına yarar ama asla sonuca götürmez .Yani diyorumki sonunda katı kılıç kullanmak ve kabul edilemez istekler dayatmak zorundasın bu da milletin içinde ki hainler hariç en ahmak mankurtdu bile uyandıracaktır.Biz o gün geldiğinde o uyanışı tahrikleyecek ve önderlik edeceğiz .Biz Türkçüler bunun için çalışmakdayız ve o vakit geldiğinde sadece fikir insanı olmadığımızı neler yapabildiğimizi gözleme imkanı bulacaksınız.
Kafası çalışmayan ve asla çalışamıyacak şekilde yaratılmış olan ,
Bedeni zayıf ve çirkin olarak yaratılmış olan ,
Bayağı yüksek meblalar da  paralar ve emekler harcanarak insandan saydırılmaya çalışılan ve
dünyada bir ırkın aşağı ve eksik  sayılabilmesi  için gereken ne varsa hepsini özünde toplamış bu halk yığını ki halk deniliebilirse ;Bu ahlaksız ,ilkel saf , cahil ,uşak ,yalaka , dilenci ,ödlek  beceriksiz ve iktidarsız ruhlu kürt hayvancığı ne tür bir mucizeyi gerçekleştirecektirde   Ruhu ateş bedeni çelik olan Tanrısal Türk ırkı ile  savaşacaktır?
Tümden yapılacak bir halk savaşında bu kıl yumağı hayvancıkları bizden kim koruyabilecektir?
Kürt Türke tutuna tutuna yaşamayı zar zor başarabilen asla kend ayakları üzerinde duramıyacak bir toplumun adıdır .Ve bu tiksinilesi topluluk zavallı ve çirkin görünümlü ihitiyar bir arab kadını kadar düşkündür.Bu kötürüm  ucube ulusdan  Türkün kökünü kazımada büyük yardımlar alınabileceğini sanan dış düşmanlar da ahmaklık konusunda onlardan pek de farklı değiller .
Kürtler neden kaleşnikof'u tercih eder bilirmisiniz.Çünki bu silah fabrikadan çıktıktan sonra hiç sökülmeden demiri çürüyünceye kadar kullanılabilir.Ne dedik açalım bu maymundan evrilmişlerin beyinsel ve fiziksel becerileri oldukça basit ve zayıftır.Bunların aklı ancak bir emniyet mandalını açmaya kapamaya yetecek kadar gelişmiştir.Bu aptallar emniyet pimini açmadan roket atacak kadar salakdır.Her alanda Teknik bilgi sıfırdır  bu ırk da Tanrı bu ırka bilimi haram kılmışdır sanki .Savaşdan anladıkları maymunlar gibi koşarak kaçak göçek bir şeyler fırlatıp kaçmakdır.Kafaları çalışmaz bunların bir kürdde yaratıcılık diye bir olgu asla bulunmaz .Bunlar teknik bilgi ve beceri isteyen şeylerden uzak dururlar dikkatle incelersiniz bunun böyle olduğunu bir kaç saniyede fark edersiniz.Genelde sanatçı tiyatrocu şarkıcı olurlar niçin çünki bu işler üstün bir zeka istemez her gerizekalı bir şeyler mırıldanabilir ve her gerizekalı anırabilir.Birde çok güzel suç işlerler hırsızlıkta üstlerine yoktur maymun genleri taşıdıkları için ordan oraya zıplayıp aşırıp kaçarlar.maymuna biraz zeka katarsanız yeryüzünde kürtlere kardeş ek bir millet oluşturursunuz ve her ikisinin de tamamen kökü kazınmadıkça  keyifli bir yaşam düşünülemez .
Zorla Evrim geçirtirilerek bu gün kendilerini Türklere denk görecek hale gelen bu hayvancıkları geri eviremiyeceğimize  göre yapılacak tek şey vardır.Ama az daha sabır gerek çok elverişli bir ortamın oluşmasına çok  az kaldı akbabalardan müjdemi isterim .
Kargalar ve sinekler bayram edecek .Soydaşlarım ! Yaratıcının yarattığı ve yaratmadığı bütün leş yiyiciler en az biz Türkler kadar dört gözle bekliyor bu ortamı ve  Türk Tanrısına yakınlaştır bu zamanı Ey Tanrı diye heyecanla dua ediyorlar .

Değerli kandaşlarım ;
Esen kalın 
TÜRK TANRISI !
TANRI !
TÜRK YARATMADIĞIN GAYRILARI,
TÜRK GİBİ GÖRÜNEN GAYRILARI,
KURT POSTU GİYMİŞ ÇAKALLARI,
ALBIZLARA KARIŞMIŞ CANAVARLARI
MEYDAN BULUP ŞIMARANI.
KENDİNİ TÜRKTEN ÜSTÜN GÖRMEYE KALKINMIŞLARI GÖRDÜM.
ŞİMDİ ONLAR BENİ GÖRMELİ  DAYANABİLECEKSİNİZ BAKIN KİTAPLARINIZDA YAZAN KIYAMETİNİZ BENİM !

Çevrimdışı sulu kağan

• Sulu Kağan
  • Türkçü-Turancı
  • **
Bizle başa edecek adamın bizim seviyemizde olması lazım yani Türk milleti kadar eski ve kültürü zengin bir millet ancak bizle başedebilir fakat kürtler ne ırktır ne millet nede basit bir kabile onlar çeşitli medeniyetlerden kopan toplulukların melezleşmesi sonucu ortaya çıkmış varlıklardır.

1.Dünya savaşında şimdi kürtlerin yaptığını ermeniler yapıyordu ingilizler para desteğini çekince o vahşi devlet tanımaz ermeniler biranda sönmüştü bunu gördük şimdi aynı oyun kürtler üzerinden devam ettiriliyor,zamanı gelince yani abilerinin bu mankurtlarla işileri bitince maddi ve medya desteğini çekince kürtleri ozaman görün bakalım hangisi çıkıp ta kürdüm diyebilecek yada hangisi sokağa çıkabilecek?

Bizle direk savaşamayan kansız rus ve ab kancıklarının oyunu bu işte kapitalist sistemin goyimleridir kürtler yada yankinin petrol bekçileri.Türkler ne bekçi olur elin frenkine nede fedai olur cermenine Türk kendi kendine yeter bu barzolar bizim sınıfımızda seviyemizde insanlar değiller.İNSAN MI?:Dmecburiyetten cümle tamamlansın diye kullandım.
Türklüğü arap istilasından kurtaran büyük komutana selam olsun.Yüce Sulu Kağan!!!

Çevrimdışı Türkçü

• Türkçü-Turancı
  • **
.....
"Ölüm değil bize tasa,
Biz kartalız, hayat ökse.
Yavuz düşman kılıç çalsa
Yumruğumla çelemem mi?

Kırgız atım yağız olsa,
Yol gösteren yıldız olsa.
Bahtiyarlık bir kız olsa,
Silâh çekip alamam mı?

BAHTİYARLIK BENİM TASAM,
FAKAT O BİR ZEHİRLİ SAM,
BİRŞEY BİLE YAPAMASAM,
ERCESİNE ÖLEMEM Mİ?"

Çevrimdışı OnTurk209

• Türkçü-Turancı
  • Ayak bastığmız en küçük taş parçasına kadar...
Şimdiye kadar iç sorunlarımızın hepsi Batı'nın güdümünde büyümüştür. Her zaman da öyle olacaktır. Ta Hunlar zamanından beri Çinlisinden tutun İngilizine Fransızına kadar hepsi direkt çatışmalarla bizi yenemeyeceklerini anladıkları için psikolojik savaşa başvurmuşlardır. Bu da doğal bir şeydir; bir yolun seni hayra götürmediğini anladığında başka yol bulursun. Himayemizde yaşayan, ekmeğimizi yiyen bu bahsedilen gruplar da istediğimiz kadar hoşgörülü ve adil olalım; kendilerini destekleyen bir dış güç olduğunda her zaman aynı tavrı takınacaklardır. Bize düşen de her ihtimale karşı uyanık olmaktır. Bu döngü tıpkı yağmurun yağması gibi basit ve doğal bir durumdur. Devletler ve milletler var oldukça da bu döngü devam edecektir. Ne kürdü, ne Ermenisi, ne de Rumu tek başına bizimle baş edecek güce ve cesarete sahiptir. Bu etnik grupların şimdiye kadar sorun çıkarıp bizi meşgul etmeleri de kendilerinin ya da Batı'nın başarısının değil, bizim başarısızlığımız ve gafletimizin bir sonucudur.   Neticede onlar görevini yapmıştır, araştırılıp soruşturulacak bir yanı yoktur. Peki ya biz?...

İşte bu ucu açık sorunun yanıtını biz dolduracağız ve biz Türkçüler görevimizi yapacağız...   
GEÇMİŞLERİN GECESİNDEN IŞIK ALIRIZ...

Çevrimdışı sulu kağan

• Sulu Kağan
  • Türkçü-Turancı
  • **
Şimdiye kadar iç sorunlarımızın hepsi Batı'nın güdümünde büyümüştür. Her zaman da öyle olacaktır. Ta Hunlar zamanından beri Çinlisinden tutun İngilizine Fransızına kadar hepsi direkt çatışmalarla bizi yenemeyeceklerini anladıkları için psikolojik savaşa başvurmuşlardır. Bu da doğal bir şeydir; bir yolun seni hayra götürmediğini anladığında başka yol bulursun. Himayemizde yaşayan, ekmeğimizi yiyen bu bahsedilen gruplar da istediğimiz kadar hoşgörülü ve adil olalım; kendilerini destekleyen bir dış güç olduğunda her zaman aynı tavrı takınacaklardır. Bize düşen de her ihtimale karşı uyanık olmaktır. Bu döngü tıpkı yağmurun yağması gibi basit ve doğal bir durumdur. Devletler ve milletler var oldukça da bu döngü devam edecektir. Ne kürdü, ne Ermenisi, ne de Rumu tek başına bizimle baş edecek güce ve cesarete sahiptir. Bu etnik grupların şimdiye kadar sorun çıkarıp bizi meşgul etmeleri de kendilerinin ya da Batı'nın başarısının değil, bizim başarısızlığımız ve gafletimizin bir sonucudur.   Neticede onlar görevini yapmıştır, araştırılıp soruşturulacak bir yanı yoktur. Peki ya biz?...

İşte bu ucu açık sorunun yanıtını biz dolduracağız ve biz Türkçüler görevimizi yapacağız...   

Evet kandaşım çok doğru söylüyorsun şunuda belirtmek istiyorum bu ihanet olaylarında tek hain kürtler değildir bunlar en kalabalık olup daha göz önünde hainlik yaptıkları için bellidir bilinir ancak unutmayalımki diğer azınlıkların kürtlerden farkı yoktur bence hepsi aynıdır kürtte lazda çerkezde boşnakta gürcüde ermenide rumda alayı aynıdır ortak noktaları TÜRK olmamaları ve bizle aynı ortamda bulunmalarıdır.

Şimdi bazı arkdaşlar çıkıp lazlar vatanına bağlıdır diyebilir ancak bu cümle ülkesini seven kürtlerde var cümlesiyle eşdeğerde olduğu için şimdiden uyarayım.TTK.
Türklüğü arap istilasından kurtaran büyük komutana selam olsun.Yüce Sulu Kağan!!!

Çevrimdışı ULUKAY

• Türkçü-Turancı
  • **
  • ULUKAY'IN SADIK ERİYİM ACUNA KAAN ONA ÇERİYİM.
Hepsini akbabalar yesin .
TÜRK TANRISI !
TANRI !
TÜRK YARATMADIĞIN GAYRILARI,
TÜRK GİBİ GÖRÜNEN GAYRILARI,
KURT POSTU GİYMİŞ ÇAKALLARI,
ALBIZLARA KARIŞMIŞ CANAVARLARI
MEYDAN BULUP ŞIMARANI.
KENDİNİ TÜRKTEN ÜSTÜN GÖRMEYE KALKINMIŞLARI GÖRDÜM.
ŞİMDİ ONLAR BENİ GÖRMELİ  DAYANABİLECEKSİNİZ BAKIN KİTAPLARINIZDA YAZAN KIYAMETİNİZ BENİM !