Gönderen Konu: Yeni kurtuluş savaşımız dağlarda pompalılarla başlayacak Tesla coil ile sürecek.  (Okunma sayısı 5011 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ULUKAY

• Türkçü-Turancı
  • **
  • ULUKAY'IN SADIK ERİYİM ACUNA KAAN ONA ÇERİYİM.
Savaş kapıda -Ve savaş kapıda-Yine işgale gelecekler -Yeniden  işgale gelecekler-
Yine hazırlıksız yakalayacaklar-Sevr'in başarısızlığından ders çıkaranlar yeni işgal planın da planın yarısını uygulamayı bitirdiler-BOP planında merkez ülke Türkiyedir-Türkiye tuzak bir savaşın arafesine doğru -Yanındayım diyen batı taraf değiştirdi-Arap kahramanlığı rolü Türkiyeyi İsraille savaşa sokmak için senaryo-Yunan sınırına duvar örüyor-Rum akdenizde petrol aramaya çıktı-Filistin devleti tanınmak istedi ABD ve Batı ülkeleri bu güne değin bir oyun gereği Türkiyeye sen ortadoğunun liderisin demekteyken şimdi  Türkiye arab hamiliğinde ve İsrail düşmanlığında çok ileri gidiyor dedi-Akdeniz savaşının temelleri atılmaya başlandı akdenizde petrol dalaşı-
Yeni oyun tıpkı osmanlının savaşa sokulmasını sağlayan oyunun post modern ve daha kapsamlı versiyonu olan arap ve islam avukatlığı yaparken modern çağın sevrine doğru yürütmektir Türkiye devletini -Melekleri gördüm  kefen dikiyorlardı -Zaten Anadolu toprağı kana susamıştı uzun zamandır. Çünkü ürünler verimli değil eskisi gibi-Islansın kanla toprağın yüzü -Türk savaşmadımı göklerde durgunluk olurmuş-Şeytanın sesi yükselirmiş.Türk Tanrısı Türkte gücenirmiş -Ve Türk dağlarda toplanacak -Yeniden acuna ulumak için-
Kaan haykırıyor kim benimle kahvaltısını cehennemde yapacak diye .Korkmuyorsunuz değilmi ?
Korkmayın ! Tanrı korkuyu Türke haram kılmıştır !

Bir ordu görüyorum komutanları tutsaklıktan kurtarmış bir adamın yönettiği  acaib bir topluluk .Sancakları dikkatimi çekti .Davut yıldızının etrafına sıralanmış Göktürkçe üç harf bu da nesi bu harflerki Tanrının evreni yönettiği kudreti temsil ediyor kral Süleymandan beri böyle şaşkınlık veren bir kral görülmemişti acunda ama niçin Gök Türkçe Lam nerde mim nerde yeraltınamı gitdi arabça.Ait olduğu yere mi döndü şeytanın dili. arapça .
Bu mühür runik harfle yazılmış İbrahimin konuştuğu dil ile yazılmış ve bu yıldız artık sahibine güç veriyor .Ve berbat bir kudret taşıyor .Ama ait olduğu kişinin elindeyken.
İbrahim Ey Avarlı İbrahim senin  torunun yıldızını kemer etdi kabzesini süsledi pusatının şira yıldızı ile ve  çok ama çok uzun zaman önce kurtlar yıldızlardan geldiler Siriüs kapısından girdiler üç katun üç de er idiler. Katunlardan büyük olana Asena dendi eşi Börte çine (Cin bağırtan)
Ama şimdi  o adam ötelerdede kral olan kuşandı  Türkün sırlarını et den beyin örülüyor sırlar ile ve ne ne dir onu söylüyor.Ama açıktan olmaz .Karışık söyle herkez anlamasın .Zaten deliliktir bu onların gözünde ama umur değil anlamıkları her şeyi saçma karşılayanlar asıl saçmalardır.Ve bu görevi baltalayamaz. Düşünce yığınları kesilip görüme dönüyor yine gözler ve ışıktan akan sözler
şöyle devam ediyor ;
Ve direniş çetelerinin içinden bir lider doğuyor.Pompalılarla başlayacak savaş 12 lik fişeklerle ama bu sadece bir başlangıç . Elektrik ve elektronik çiler desteğinde devam edecek .Biri Türklere Tesla coil yapsın bu gerekecek .Çünki gökteki robot kuşlardan ölüm yağacak .Bu savaşta Türk elektronikçilerinin desteğine ihtiyacımız olacak ABD nin oyuncaklarını onlar bozsunlar  diğerleri de  Joni komandolarını vuracak .

Celit taşının bana gösterdiği bu kadar .İki kaşımın arası ağrıyor.Bu daha fazla görüm demek ama.Şimdilik sadece  bu.
Ey Şamazlarrr ! Ey Kamlar !
Ataların ruhları daha çok söyleyin ki bende bildireyim.
TÜRK TANRISI !
TANRI !
TÜRK YARATMADIĞIN GAYRILARI,
TÜRK GİBİ GÖRÜNEN GAYRILARI,
KURT POSTU GİYMİŞ ÇAKALLARI,
ALBIZLARA KARIŞMIŞ CANAVARLARI
MEYDAN BULUP ŞIMARANI.
KENDİNİ TÜRKTEN ÜSTÜN GÖRMEYE KALKINMIŞLARI GÖRDÜM.
ŞİMDİ ONLAR BENİ GÖRMELİ  DAYANABİLECEKSİNİZ BAKIN KİTAPLARINIZDA YAZAN KIYAMETİNİZ BENİM !

Çevrimdışı SON ÇERİ

• Türkçü-Turancı
Türk, amarikan savaşı kaçınılmazdır.Eninde, sonunda kozlarımızı paylaşacağız.Dolayısıyla devlet,millet olarak buna hazırlanmak gerek.Amerika zaten bu savaşı başlattı ama,devletimiz bunu görmemezlikten geliyor. Tanrı yardımcımız olsun.
GÖNLÜNDE AKAN YARALARIN KANINI DİNDİR YÜZDE YÜZ TÜRK OLDUĞUN GÜN CİHAN SENİNDİR

Çevrimdışı ULUKAY

• Türkçü-Turancı
  • **
Hainlerin başımıza açtığı belayı bizler göğüsleyeceğiz yine her yüzyılda bir devlet yıkıp bir devlet kurmaktan bıkmadık çünki biz .Yanlız bu işten sağ çıkarsak yıkılmaz bir devlet zalim bir ordu kurmalıyız .Dünya uluslarının dizgini böyle tutulur .Başarırsak var ya bizi kmise durduramıyacak .
Tanrı yardımıcımız olacak kandaşım ama biz onunla olduğumuz sürece onunla olmak demek Türklük için yaşamak demektir.
TÜRK TANRISI !
TANRI !
MEYDAN BULUP ŞIMARANI.
ŞİMDİ ONLAR BENİ GÖRMELİ  DAYANABİLECEKSİNİZ BAKIN KİTAPLARINIZDA YAZAN KIYAMETİNİZ BENİM !

Çevrimdışı SON ÇERİ

• Türkçü-Turancı
Hainlerin başımıza açtığı belayı bizler göğüsleyeceğiz yine her yüzyılda bir devlet yıkıp bir devlet kurmaktan bıkmadık çünki biz .Yanlız bu işten sağ çıkarsak yıkılmaz bir devlet zalim bir ordu kurmalıyız .Dünya uluslarının dizgini böyle tutulur .Başarırsak var ya bizi kmise durduramıyacak .
Tanrı yardımıcımız olacak kandaşım ama biz onunla olduğumuz sürece onunla olmak demek Türklük için yaşamak demektir.
Böyle bir savaşta hainler ve Türk olmayan unsurlar bize karşı savaşacaktır.Biz bu savaşı kazanırsak,azınlıksız saf kan Türklerden oluşan bir millet oluşuracağız.

Çevrimdışı ULUKAY

• Türkçü-Turancı
  • **
Kesinlikle zaten Atalar kurulunun amaçladığıda bu .
Bu yüzden bunlar başımıza gelecektir .Gelmelidir.  Başka türlü bu dediğinizi elde etmek mümkün değil.Kazanırsak anlatamayacağım kadar güzel olacak .
Her şey Türk için Türke göre Türk tarafından yapılacak sağ kalanlarımız oğullarımıza kızlarımıza sahip çıksın .Şehit lerimizi incitmesin bu gün olduğu gibi onların yetimlerini kalbi buruk gözü yaşlı koymasın .Geleceğin dünyasını şekillendirmek bizim kuşağa ve onların çocuklarına kalacak.
Türk ülküsü için her şeye hazırım tek dileğim arı soylu kandaşlarımın da bunu yüreklerinde yangına döndürmeleri .Her yazımda güncel olayları basit bir şekilde masaya yatırmak yerine dikkatleri ana temalara çekmek istemişimdir.Medya dilini kullanan başlıklar atmam .Devrik cümleli antik çağ ifadeleri benim için kutsaldır .Bu cümleler bir Türkün tarihinin derinliklerindeki öze  inen yolunu kolaylaştırır .Ben eski çağların diline aşığım.Sert sade buyruk gibi .Çünki damarlarımızda yaşayan göktürk her yönüyle uyandırılacaktır.
Özüme sevdalıyım.Herkez derki Kendini çok seven kendini beğenmişin tekimişim evet doğru fakat bunun bir sebebi var çünki ben Türküm .
Bunları niçin yazıyorum ,
bu konunun içine niçin kendimi sokuyorum .Türke kendini sevmeyi öğretmek için.Türk artık düşmanlarını sevmeyi hoş görü göstermeyi bırakmalı kendini sev Türk ! Çünki sen Türksün .Ne kadar değerlisin ki her kez senin kuyunu kazmaya çalışıyor taşıdığın değeri bilmen için bu lanet işgal kapıya dayandı .Tanrının çeliklik sınavından geçecek kandaşlarım nefes aldığımız sürece üzerimize gelecek şeyler ne olursa olsun onlarla savaşacak ve yılmayacağız.Savaşmak sadece tüfekle mermi ile olmaz her alanda girişilen kavgalar gerek bize.Bütün her şeyi kullanmadıkça ve son çerimiz yok edilmedikçe Türklük nefes almaya ve kibirle var olmaya devbam edecektir.
Fakat bu tehlikenin farkında olmak ve  olacakları tahmin ederek kişisel olarak bir takım hazırlık yapmalıdır.Devlet yapsın devlet etsin yok bu iş de .O yapacağını yapabileceğini yapacaktır yada yapamayacaktır.Peki Türk olarak Türkçü olarak ki Türkçü olmak demek öncü olmak demektir.
Ben sen o olarak ne yapmaktayız.O gün gelip çattığında bize ne gerek olacak bunlar varmı kim bunları merak edip kara gün dür diye parasına kıyıp evinin bir kenarına koydu.
Düşmandan önce bizi hazırlıksızlık öldürecek .
Ne dediğimi anlayanlar vardır .Kişisel hazırlık , ailesel hazırlık .Gerek bilgi bazında gerek edevat .
Rahatlık artık bırakılmalı sulh zamanı yaşam planları bırakılmalı hiç olmazsa azaltılmalı .
Sadece fikriyat ve söylem yetmez kara gün için hazırlanmanın zamanı geçmeden .Deprem çantası bile olmayan evlere neler söylüyorum değilmi ?

TÜRK TANRISI !
TANRI !
MEYDAN BULUP ŞIMARANI.

Çevrimdışı Andarkan

• Türkçü-Turancı
  • **
Arkadaş tesla bobini dediğin lise öğrencilerinin yapabildiği basit bir düzenek,sen herhalde Nikola Tesla'nın teorileri üzerine yürütülen HAARP (High Frequency Active Auroral Research Program) çalışmalarını diyorsun,ki bu konudaki dünyanın bir yerinde deprem yaratabilme gibi söylentiler ne kadar gerçek bilinmez.

Çevrimdışı SON ÇERİ

• Türkçü-Turancı
Türkçü bilinci sahip,Türk soyluları muhakkakki hazırlığını yapmıştır.Bizler ev,ev sokaka,sokak savunmamızı yapacağız.Çevremizdekileri organize etmek,yönlerdikmek bizim işimiz olacak.Bu savaşta tabiki Türkçüler öncü rol alacaklardır.Ve bu zaman çok yaklaşmıştır. Tanrı Türk'ünü koruyacaktır.

Çevrimdışı ULUKAY

• Türkçü-Turancı
  • **
TÜRK TANRISI !
TANRI !
MEYDAN BULUP ŞIMARANI.