Gönderen Konu: İdam cezası geri gelmelidir!  (Okunma sayısı 2793 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Böri

• Türkçü-Turancı
İdam cezası geri gelmelidir!
« : 26 Ekim 2011 »
Türkiye'ye ihanet edenler idam edilmelidir!

Kanunlar, yeniden yazılmalıdır.

Teröristler ve ajanlar haricinde, sapıkça cinayet işleyenler de idam edilmelidir!

Millet, adaletin işlediğini görmelidir!

Hunlar, Göktürkler... Tarihimizle övünüyoruz. Ancak onlar, hainlerin gözünün yaşına bakmıyordu!
Türkiye'ye ihanet edenler cezalandırılmalıdır!

Çevrimdışı Böri

• Türkçü-Turancı
Ynt: İdam cezası geri gelmelidir!
« Yanıtla #1 : 26 Ekim 2011 »
Ajanslara bakınırken, "AKP idam cezasını geri getirmeyi tasarlıyor." biçiminde yazılar gördüm şimdi.

Tamamen tesadüf olmuş... Benim AKP ile hiçbir ilgim yok. AKPlileri de hiç sevmem. Bu zaten her zaman savunduğum bir konudur.

Ancak aklın yolu birdir! Böyle terör olaylarının yaşandığı bir zamanda AKP bu konuyu gündeme alabilir... Normal karşıladım.
Türkiye'ye ihanet edenler cezalandırılmalıdır!

Çevrimdışı SON ÇERİ

• Türkçü-Turancı
Ynt: İdam cezası geri gelmelidir!
« Yanıtla #2 : 26 Ekim 2011 »
Ajanslara bakınırken, "AKP idam cezasını geri getirmeyi tasarlıyor." biçiminde yazılar gördüm şimdi.

Tamamen tesadüf olmuş... Benim AKP ile hiçbir ilgim yok. AKPlileri de hiç sevmem. Bu zaten her zaman savunduğum bir konudur.

Ancak aklın yolu birdir! Böyle terör olaylarının yaşandığı bir zamanda AKP bu konuyu gündeme alabilir... Normal karşıladım.

Ben akp,den hala medet bekliyenlere şaşırıyorum."akp bu sefer k Irak'a operosyon yapacak,terörü bitirecek,idamı getirecek" Akp'den bunları beklemek,akrepten bal yapmasını beklemek gibi abesle iştiğaldir. TTK
GÖNLÜNDE AKAN YARALARIN KANINI DİNDİR YÜZDE YÜZ TÜRK OLDUĞUN GÜN CİHAN SENİNDİR