Gönderen Konu: "Beni Hatırla" Düğmesi İsteği  (Okunma sayısı 4019 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kayrakan_GokBoru

• Türkçü-Turancı
    • KKGB
"Beni Hatırla" Düğmesi İsteği
« : 21 Nisan 2006 »
HunTürk kandaşım;

Giriş yaparken mümkünse bir "Beni Hatırla" düğmesi ekleyebilir misin?Ağ alanına her girdiğimde yeniden giriş yapmak zorunda kalıyorum.Ya da sen bir müdahelede bulunmadan ben kendim yapabilir miyim?

Saygılar...

Çevrimdışı [Hun Türk]

• Türkçü-Turancı
  • TTK
« Yanıtla #1 : 21 Nisan 2006 »
Sayın Kayrakan_GokBoru Irkdaşım,

Kullandığımız sistem "nuke" kodlarını barındırıyor. Gerçi ben elimden geldiği kadar kodlarla oynuyarak fazlaca değişiklik yaptım.. Sonuç olarak bu sistemda zaman zaman kod açığı çıkmakta. Neden kullanıyorsunuz derseniz  bu sistemle herşeyi rahatça düzenleyebiliyorum. Benim ayrı bir ilgi alanıma giriyor bu tür sistemler.

Hülasa bu tür sistemler kullanıyosanız bazı kısıtlamalar ve güvenlik önlemleri almanız şart. Şuan tarayıcıyı kapatıldığı zaman sistem tarafından gönderilen çerez silinir.(Bazı yerlerde sorun var onuda kısa sürede halledecem). Yani sisteme tekrar giriş yapmak zorunda kalırsınız.

Amaç, çerez hırsızlığıni önlemektir. Yani art niyetli etnik döküntüler bu tür bir çerez oynaması yaparak sanki sisteme girmiş gibi sizin hesabınızla işlem yapabilir.

Bu dediğim çerez hırsızlığı sadece bizim kullandığımız sistemler için geçerli değildir. Bir çok sistemde böyledir.

Sitede sonradan eklediğim kodlarla bu tür saldırı girişiminde ve lamerlik yapan oldumu sisteme eklediğim "ban" sayfası açılır. Bu şekilde saldıran tarafa truva atları dolar.

Saygılar.
Bana göre ticanilik, nurculuk, yobazlık, komünizm ve partizanlık gibi hastalıkların sebepleri, milli ülküden yoksunluktur.
Hüseyin Nihâl Atsız

TÜRK IRKI SAĞOLSUN !

Çevrimdışı Kayrakan_GokBoru

• Türkçü-Turancı
    • KKGB
« Yanıtla #2 : 21 Nisan 2006 »
Peki HunTürk kandaşım

Gene de sağol...

TTK