Gönderen Konu: Genelkurmay'dan Demirtaş'a soruşturma...  (Okunma sayısı 2421 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı YALNIZKURTKARAGÜLLE

• GÖKBÖRÜ SİNOP
  • Türkçü-Turancı
  • Mekanı Uçmağda!
Genelkurmay Başkanlığı Demirtaş'ın Org. Özel'e yönelik onbaşı ithamına karşı dava açtı ...

Terör örgütü meclis temsilcisi Demirtaş geçtiğimiz günlerde "Kürtçe eğitimi uygun görmüyorum" diyen Genelkurmay Başkanı Özel’e bu sözlerle tepki göstermişti:
“Senin rütben orgeneral de olsa bizim nazarımızda onbaşısın. Senin kıymetin o kadardır. Bunu böyle bil. Bizim nazarımızda ha bir onbaşı konuşmuş ha Genelkurmay başkanı. Bizim nazarımızda zerre kadar değerin, kıymetin yok" ifadesini kullanmıştı.

Türk Silahlı Kuvvetleri, BDP Eş Başkanı Selahattin Demirtaş'ın Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel için kullandığı "Bizim nazarımızda ha bir onbaşı konuşmuş ha Genelkurmay Başkanı" sözleri için hukuki süreç başlattı.

İşte tek cümlelik o açıklama: Bir siyasi parti yöneticisinin Genelkurmay Başkanına yönelik sarf ettiği sözlerle ilgili hukuki süreç başlatılmıştır.(BASINDA SON DAKİKA)

EVET EVET KOMUTANIM İLERİ DEMOKRASİDE HUKUKİ SÜREÇ BAŞLATMAK EN UYGUN HAREKET.
BU DURUMDA MERAK EDİYORUM;TÜRK HAVA KUVVETLERİNDEN BİR KAMİKAZE ÇIKMAZ MI?
  :evil: :evil: :evil:

TTK.
10 EYLÜL 2022'DE UÇMAĞA VARDI..!
TANRI DAĞINDA...
ATSIZ ATA OTAĞINDA, ULU ATALAR HUZURUNDA DİZ VURMAKTA!

Dört yanım soru, Tanrı'm
Hepsi en zoru Tanrı'm
Soruların zorundan
Soyumu koru Tanrı'm

Sen Tanrı değil misin, adını yargılatma
Sana Tanrı deyince, dinimi sorgulatma
Ya adam et bunları, ya beraber yaşatma
Kanı bozuk olanlar "Türk'üm" diyemesinler
Ve Türk'ün dik başını yere eğemesinler.

Çevrimdışı TARDU KAĞAN

• Türkçü-Turancı
Ynt: Genelkurmay'dan Demirtaş'a soruşturma...
« Yanıtla #1 : 10 Ocak 2012 »
Tsk lafından artık huylanır oldum.Hiç güzel şeyler çağrıştırmıyor bende .Bir avuç,beceriksiz,bir avuç başıboş,ruhsuz,ahde vefa denilen şeyden bihaber oyuncakçı dükkanı olmuş.Bu vesile ile aziz vatanın tüm kaleleri zapt edilmiş oluyor.Artık kimse çıkıpta dünyanın ikinci,üçüncü ordusu falanız demesin.Tsk  yakın geçmişindeki azametli günlerinden çok uzak,emperyalist piyadesi durumundadır bugün.Tüm kutsalına her gün hakaret edilir, hergün onuru ayaklar altına  alınırken yan gelip! yatmaktadır.Aşağılık bir kürt piçine bile tüm yapabildiği aptalca bir dava olan böyle açan tsk olmasın.Benim bu saatten sonra saygı duyacağım bir tsk yoktur.Haram olsun bu miletin size vatan sağolsun diyerek verdiği canlar.Haram olsun size 18 ay şerefimle verdiğim gennçlik aylarım.