Gönderen Konu: Terörist Cenazesinde Büyük Olay  (Okunma sayısı 8202 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ER

• Türkçü-Turancı
  • **
    • ELÇİBEY
Ynt: Terörist Cenazesinde Büyük Olay
« Yanıtla #10 : 16 Şubat 2012 »
basın, hükümet, muhalefet, gazeteler, kısacası ağzına mikrofon tutulan herkes "dağdaki terörist ile köydeki masum vatandaş"ın birbirinden ayrılması gerektiğini söylüyorlar. Oysa ki kürtler için böyle bir ayrım yoktur. Beş bin nüfuslu ilçede terörist cenazesinde elli bin, yüz bin kişi ellerinde çaputlarla biji biji diyerek yürüyorsa vatandaş terörist ayrımı ortadan kalkmış demektir. Gündüz köylü diyerek selam verdiğiniz vatandaşın, ertersi gün öldürdüğünüz teröristler arasında olduğunu görüyorsanız bu ayrım çoktan ortadan kalkmış demektir. Devletin de bunu görmesi lazımdır.
Taş kırılır tunç erir ama Türklük ebedidir.

Çevrimdışı Tien San

• Türkçü-Turancı
  • Hunkurt - Tien San
« Yanıtla #11 : 16 Şubat 2012 »
basın, hükümet, muhalefet, gazeteler, kısacası ağzına mikrofon tutulan herkes "dağdaki terörist ile köydeki masum vatandaş"ın birbirinden ayrılması gerektiğini söylüyorlar. Oysa ki kürtler için böyle bir ayrım yoktur. Beş bin nüfuslu ilçede terörist cenazesinde elli bin, yüz bin kişi ellerinde çaputlarla biji biji diyerek yürüyorsa vatandaş terörist ayrımı ortadan kalkmış demektir. Gündüz köylü diyerek selam verdiğiniz vatandaşın, ertersi gün öldürdüğünüz teröristler arasında olduğunu görüyorsanız bu ayrım çoktan ortadan kalkmış demektir. Devletin de bunu görmesi lazımdır.

Aynen anda Eksigi var fazlasi yok . Her kürt Türk düsmanidir . Teröristle kürtü birbirinden ayirma gayretinde olanlar bilsinlerki Türk düsmanlarina hizmet etmektedirler . Ne yazikki bu ihanetin öncülügünü ,bin yillik kardesligi yasa ve yasat mitingleri düzenleyerek MHP yapmaktadir . T.T.K.
EN GÜZEL YÜZ BIZE CIRKIN BIZ SEVERIZ TÜRK YÜZÜ
EN IYI ÖZ BIZE FENA BIZ ISTERIZ TÜRK ÖZÜ.
MILLETCE HEP ALKISLARIZ ANILDIKCA TÜRK SÖZÜ.
            TANRI TÜRK´Ü KORUSUN.

Çevrimdışı Türkistan Ordusu

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #12 : 19 Şubat 2012 »
Pakize Suda Mersin'de, izliyorum şu an.
:)

Mersinli profiline bakarsak, üzülerek söylüyorum, gerçekten ilk iletimdeki savım gerçek.
Bu şehir feci biçimde kürtleşmiş (belkide Fellahtır haberim yok).

Ortalama tip kıro maalesef; Türkçeyi kart bir biçimde konuşan, fazla kıllı tipler, bununla birlikte saçlarını sayıya boyatan esmer kadınlar (mide bulandırıcı bir görünüm oluyor bu), ...
%20 Türk gibi.

Ben bu kente gidip yerleşmem arkadaş!
İleri! İleri! Türkistan erleri!
Senin için ölürüz Türkistan illeri...

(Türkistan Lejyonu'nun anısına atfendir).

Çevrimdışı SaVasci958

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #13 : 19 Şubat 2012 »
Bukadar onursuzluk bukadar hainlik görmedim. Bide teröriste cenaze düzenliyorlar ve namazını kılıyorlar böyle şerefsizlik görmedim bunları Allaha havale ediyorum.

Çevrimdışı Antepli Bozkurt

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #14 : 19 Şubat 2012 »
Pakize Suda Mersin'de, izliyorum şu an.
 :)

Mersinli profiline bakarsak, üzülerek söylüyorum, gerçekten ilk iletimdeki savım gerçek.
Bu şehir feci biçimde kürtleşmiş (belkide Fellahtır haberim yok).

Ortalama tip kıro maalesef; Türkçeyi kart bir biçimde konuşan, fazla kıllı tipler, bununla birlikte saçlarını sayıya boyatan esmer kadınlar (mide bulandırıcı bir görünüm oluyor bu), ...
%20 Türk gibi.

Ben bu kente gidip yerleşmem arkadaş!

Kandaş sende Mersine Taktın kafayı %20 Türk'ü nerden çıkardın hangi delile dayanarak böyle karar verdin( 3-5 tane kıçıkırıgı ekranda gördün diye genelleme yapılırmı) Mersinli soydaşlar adına rahatsızlık duydum yukarda olumsuzlukları yazdık önce

Mersinle Antep'in durumu benzerlik arzeder arada Mersinin deniz Turistik özelligi var buda Büyük etken oluyor
Son 30 yılda Mersine 400 bin  Antep'e 250 bin kürt göçle gelmiştir 100 binden den fazla yerli kürdü var Antep'in aşagı yukarı benzer özellik  Mersinden m.vekili çıkarmalarına rağmen Antep de %5 oy aldılar Mersin ve Antep'in nufuslarıda aynı şimdi 1.700.bin 500 bini çıkar 1,200 bin Türk var :% 20 gibi hayali rakam üretmeyelim.

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #15 : 19 Şubat 2012 »
Birde unuttugum önemli nokta Antepden başlayarak bölge ipek yolu gibi geçiş göç güzergahı  sırasıyla Antep, Adana sonra Mersin, Antalya Ege bölgesi böyle devam ediyor geçiş yolu bölgedeki şehirlerin şansızlıgı diyelim.  Bu 3 şehir(Antep Adana Mersin) sanayi yönünden çok gelişmiş durumda.

Çevrimdışı Türkistan Ordusu

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #16 : 19 Şubat 2012 »
Bozkurt,

Siz sadece Kürtlerden bahsediyorsunuz. Mersin'in profiline bakarsak, Fellah-Arap unsurda göze batıyor bariz biçimde.
Anteplilerin tipine bakınca anlaşılıyor Türk'mü, Kürt'mü. Tip olarak fark var açık biçimde.
Antep, Mersin kadar kötü sayılmaz. Antep, benim tespitim, Adana'dan da iyi durumda. Mersin en kötüsü.
Pakize Suda'nın programında, gay tipliler filanda vardı.

Mersin'e şüpheyle yaklaşıyorum şahsen.
İleri! İleri! Türkistan erleri!
Senin için ölürüz Türkistan illeri...

(Türkistan Lejyonu'nun anısına atfendir).

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #17 : 19 Şubat 2012 »
Türkistan Ordusu

Mersinin profilini "ekrandan" bakarak öğrenirsen yanılgıya düşersin ekrandan gördüğün  gay, fellah,arab, kürt, langir lingir bir şehrin bütünü temsil edermi? böyle bişey olabilirmi?

kürdü belirtmiştik, az miktarda fellah arabda olsa mersinin genel ağırlıgı Yörük -Türkmendir.