Gönderen Konu: Asiltürk: Kavakçı için ne beni ne Erbakan'ı dinlediler  (Okunma sayısı 8193 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
Asiltürk: Kavakçı için ne beni ne Erbakan'ı dinlediler
Refahyol döneminin önemli isimlerinden Asiltürk: Merve Kavakçı'nın yemin için TBMM'ye girmesi Erbakan ve benim bilgimin dışındaydı. Meclis'i yöneten Septioğlu ile anlaşmıştık. Kendisi,' Başörtülü birinin yeminini engelletmem. Sizden isteğim tenha bir zamanda getirin' dedi. Bir de baktık ki Merve Hanım salona girmiş, nasıl girmiş bilmiyorum. Kavakçı'yı salona AK Parti'yi kuracak isimler götürdü
Asiltürk: Kavakçı için ne beni ne Erbakan'ı dinlediler Radikal Ankara Haber Müdürü Ömer Şahin’in Kanal A daki Görüş Farkı programına katılan SP’li Oğuzhan Asiltürk, çarpıcı açıklamalar yaptı. 28 Şubat sürecinde Erbakan’ın tavrına yönelik eleştirilere cevap veren Asiltürk, “Erbakan tanka çıktı ta haber mi yapmadık?” diyen gazeteci Fikret Bila’ya yüklendi. Asiltürk, “ Tankın üstüne Fikret Bila çıksın. Biz tankın mankın üzerine çıkmayız ama tankı yürütenlere ‘bu iş yanlış’ deriz” dedi.

28 Şubat’ın 1 numarası Demirel

Milli Görüş Hareketi’nin önemli isimlerinden Oğuzhan Asiltürk, 28 Şubat’ın 1 numarası olarak dönemin Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’i gösterdi. Erbakan Hoca’nın 18 maddelik MGK bildirisini görünce, “Bunu asker yazmış olamaz. İnancı olan bunu yazmaz” dediğini söyleyen Asiltürk, daha sonra bu kararların ABD tarafından hazırlandığının ortaya çıktığını iddia etti. Asiltürk, “Hoca kriptoyu görünce ‘ben yanılmamışım, bu askerlere kanaatim müsbetti’dedi. Yapılanlar suçtu ama onlar kendiliğinden bunu yapmadılar” diye konuştu.

AKP, 28 Şubat’ta olsa korkup kaçardı

Refahyol’un 28 Şubat’taki tavrı ile AK Parti’nin 27 Nisan bildirisine karşı duruşunu karşılaştıran Oğuzhan Asiltürk şöyle devam etti: “Bu iktidar o zaman olsaydı bırakıp kaçardı. Öyle yağma mı var. AKP’yi iktidara getiren ABD ve dünya siyonizmdir. Basın, haber ajansları ellerinde. ABD bütün desteğini askerden çekmiş. Bu şartlar altında kabadayılık çok kolay. O zaman “gerekirse silah kullanırız” diyor, ne yapacaksınız? Allah’a sığınmaktan başka bir şey yapamazsınız. Siz sertleşirseniz, tabanınız sertleşir. O zaman istenmeyen olaylar olur.”

Asiltürk, Genelkurmay Başkanı Orgeneral İsmail Hakkı Karadayı’nın Erbakan Hoca ile iyi anlaştığını, kuvvet komutanlarına, “Niçin onunla uğraşıyorsunuz, ben çok iyi anlaşıyorum” dediğini öne sürdü.

Kavakçı için ne beni ne Hoca'yı dinlediler

28 Şubat’ın önemli olaylarından olan Merve Kavakçı’nın Meclis’teki yemin gününü de anlatan Oğuzhan Asiltürk, Kavakçı’nın yemin için salona girmesinin Erbakan ve kendisinin bilgisi dışında olduğunu anlattı. Kavakçı’yı daha sonra AK Parti’yi kuracak olan isimlerin salona götürdüğünü söyleyen Asiltürk şöyle konuştu: “Meclis’i yöneten Septioğlu ile anlaşmıştık. Kendisi,’ Başörtülü birinin yeminini engelletmem. Sizden isteğim tenha bir zamanda getirin’ dedi. Bizim arkadaşlara bunu söyledik. Hatta tahrik olmasınlar diye ben salona bile girmedim. Bir de baktık ki Merve Hanım salona girmiş, nasıl girmiş bilmiyorum. Ne Hoca’yı ne beni dinlemediler.”
Kavakçı’nın “Bana sahip çıkmadılar” sitemine de cevap veren Asiltürk, “Merve Hanım’ın evinde milletvekillerine nöbet tutturduk. Bu nasıl sahip çıkmamak?” diye sordu.

Erbakan, Erdoğan,Gül ve Kurtulmuş’a kırgın gitti

Erbakan Hoca’nın ölmeden önce herkese hakkını helal ettiği, eski talebeleri Cumhurbaşkanı Gül, Başbakan Erdoğan ve Numan Kurtulmuş’u da affettiği söylenmişti. Oğuzhan Asiltürk’ten bu konuda farklı bir açıklama geldi. Asiltürk, “Ben dürüst hareket eden, dobra dobra konuşan bir insanım. Hoca kırgın gitti” dedi.

Lavı Emniyet değil, CIA buluyor

Ergenekon Operasyonunun ABD’nin İran’a saldırısına karşı çıkan 7 generalin tasfiyesi için yapıldığını vurgulayan Oğuzhan Asiltürk, toprak altından çıkan lav silahı ve mühimmatın da ABD tarafından bulunduğunu öne sürdü. Asiltürk, “ Dağ başına ihbar geliyor, kazılarda lav silahları bulunuyor. MİT, Emniyet biliyor da haber mi vermedi? Kim , kimi kandırıyor. Bütün bunlar uzaydan gözetlenir. ABD, CİA, MOSSAD biliyor uzaydan. Ben yüksek mühendisim, master yapmış insanım. Beni aldatacak değiller ya? 2 ayrı hükümette İçişleri Bakanlığı yaptım. Bunların başındaydım. Bunlar (MİT, Emniyet) kesinlikle bilmezler. Bunları bilseler el koyarlardı” diye konuştu.

Fatih Erbakan aday değil

Asiltürk, ismi SP’nin muhtemel lider adayı olarak geçen Fatih Erbakan’a ince dokundurmalarda bulundu. “Erbakan aday mı?” sorusuna, “Hayır” cevabını veren Asiltürk, “Tecrübe sahibi olur, gelir partiye teslim olur, çalışır, o zaman önce ben sahip çıkarım. Ayrı baş çekerse Allah selamet versin,derim” dedi.
ÜZE TENGRI TEMÜR CIDA OKLAR BIRLE BIR BULUT

BASBUGUMUZ TANRIKUTTUR TANRIKUTTUR

TANRIKUT.

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
Bunlar iste böyle serefsiz adamlar . Nasilsa müslümanlik babalarindan miras kaldi ! Bol bol cennete anahtar dagitiyorlar . Erbakan kirgin gitmis ! Kirgin gider tabi , kayip trilyonlarin hesabini verdi .Erbakanda Güllüyan gibi arkasini ABD ye dayasaydi , calip cirptigi yanina kar kalirdi . Erbakan hirsizlikta mahir oldugu kadar , ABD ve siyonistlerle isbirligindede mahir olsaydi ,bunlar basina gelirmiydi ? Devleti ele gecirmek icin ,din tüccarligi ve hirsizlik yeterli meziyet degil . En büyük meziyet (!) Türk ve Atatürk düsmanlari ile tam mutabakat saglamak . Tamam Erbakanda Atatürk düsmani , fakat bunu sinsi ve derinden yapmayi tercih etti . Yani kansiz bir sekilde fincanci katirlarini ürkütmeden üsküdari gecmek istiyordu . Yedirmediler ! Yetistirdigi hainler boynuz kulagi gecer misalinde oldugu gibi , sahiplerine tam bir teslimiyet ile ,Erbakana nal toplattilar .

TANRIKUT.

Çevrimdışı Böri

• Türkçü-Turancı
RP ve AKP, Atatürk Düşmanıdır.

Ancak,

Alıntı
28 Şubat’ın 1 numarası Demirel

Demirel efendi de Mason değil mi?

O dönemde balans ayarı yapan ve "hızlı Atatürkçü" geçinen asker takımı da İsrail'in adamları değil miydi?
Türkiye'ye ihanet edenler cezalandırılmalıdır!

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
RP ve AKP, Atatürk Düşmanıdır.

Ancak,

Demirel efendi de Mason değil mi?

O dönemde balans ayarı yapan ve "hızlı Atatürkçü" geçinen asker takımı da İsrail'in adamları değil miydi?

Anda caktirmadan AKP ve eski refah partiye yüklenir gibi yapip , Demireli öne sürüyormussun gibi bir hisse kapildim . Sende biliyorsunki Demirelin konuyla alakasi yok . Demirel ister mason olsun ister fason . Onun isi bitti .

Hizli Atatürkcü gecinen asker takimi sözü sana yakismadi ! Kabul edersinki bu tür terminolojileri AKP ve cemaat kullaniyor .

Sahis olarak elestirelim sana katilirim . Mesela eski GKB baskani Hilmi Özkekin anasina avradina sögelim kabulumdur . Korkarim buda senin isine gelmez  >:D

TANRIKUT.

Çevrimdışı YALNIZKURTKARAGÜLLE

• GÖKBÖRÜ SİNOP
  • Türkçü-Turancı
  • Mekanı Uçmağda!
Evet; Motun Ağabey Çevik Bir hareketle çoban sülü'nün helva kazanını ocağa koydu... :evil: :evil: :evil:
10 EYLÜL 2022'DE UÇMAĞA VARDI..!
TANRI DAĞINDA...
ATSIZ ATA OTAĞINDA, ULU ATALAR HUZURUNDA DİZ VURMAKTA!

Dört yanım soru, Tanrı'm
Hepsi en zoru Tanrı'm
Soruların zorundan
Soyumu koru Tanrı'm

Sen Tanrı değil misin, adını yargılatma
Sana Tanrı deyince, dinimi sorgulatma
Ya adam et bunları, ya beraber yaşatma
Kanı bozuk olanlar "Türk'üm" diyemesinler
Ve Türk'ün dik başını yere eğemesinler.

Çevrimiçi Üçoklu Börü Kam

• Otağ Yöneticisi
  • Türkçü-Turancı
Merve Kavakçı adlı türbanlı kösnük* doğrudan haçlı misyonerliğini üstlenmiş olup arkasında İngiliz casusu Nazım Kıbrisi ve Nazım'ın ABD de yaşayan damadı Hişam Kabbani vardır.
Hişam Kabbani ayda bir defa Beyaz Saray'da ABD başkanıyla yemek yiyen ve Oval ofiste görüşmeler yapan kişidir. Hişam'ın kadim dostlarından birisi G. Fuller'dir.
Merve Kavakçı Türkiye'de yaptığı provakatif girişiminden sonra hemen bütün hıristiyan devletlerin devlet başkanları, önemli politikacıları ve istihbarat örgütleriyle görüşmeler yapmış, bununla da kalmayıp ABD temsilciler Meclisiyle, İngiliz Avam Kamarasında "milli ve laik düzenin" "inanç mağduru" olarak "türban misyoneri" göreviyle konuşmalar yapmıştır.
Merve TBMM de yaptığı provaksiyondan sonra iki-üç yıl boyunca bütün hıristiyan ülkeleri baştan başa gezip hırıstiyan düşünce kuruluşları ve kiliselerin himayesinde(!) "mağdur Müslüman kadın ve Türban" sorunları üzerine konuşmalar yapmış, panellere katılmış, konferanslar vermiştir.

Kısmet olursa Merve KAVAKÇI adlı kösnüğün* gerçek yüzünü ve haçlı batılılarca truva atı olarak laik cumhuriyete kastetmek üzere gönderildiğini belgeleriyle otağımızın:

Siyasal İslamcılığın Beslendiği Kaynaklar!

başlığına ekleyeceğim.

TTK.

* Bu kelime Kayseri yöremizde ahlaksız kadın, fahişe, ortalık karıştırıcı, kovucu, kokmuş vb. anlamlarda kullanılmaktadır.
Türk Soyunun Gizli Gücüne İNAN ve GÜVEN!

Çevrimdışı YALNIZKURTKARAGÜLLE

• GÖKBÖRÜ SİNOP
  • Türkçü-Turancı
  • Mekanı Uçmağda!
Başkanım, bu kevaşeye yakında tüm Türk düşmanları gibi iade-i itibar konusu gündeme gelecek.
10 EYLÜL 2022'DE UÇMAĞA VARDI..!
TANRI DAĞINDA...
ATSIZ ATA OTAĞINDA, ULU ATALAR HUZURUNDA DİZ VURMAKTA!

Dört yanım soru, Tanrı'm
Hepsi en zoru Tanrı'm
Soruların zorundan
Soyumu koru Tanrı'm

Sen Tanrı değil misin, adını yargılatma
Sana Tanrı deyince, dinimi sorgulatma
Ya adam et bunları, ya beraber yaşatma
Kanı bozuk olanlar "Türk'üm" diyemesinler
Ve Türk'ün dik başını yere eğemesinler.

Çevrimiçi Üçoklu Börü Kam

• Otağ Yöneticisi
  • Türkçü-Turancı
Başkanım, bu kevaşeye yakında tüm Türk düşmanları gibi iade-i itibar konusu gündeme gelecek.
Bu kösnüğe iade-i itibar verilmesi ve geriye dönük olarak kayıp özlük haklarından yararlanması konusu AKP li meclis başkan vekili ve bazı milletvekillerince dillendirildi bile Ayhan Başkan.
Söz konusu Türk'e, Türklüğe, laikliğe ve cumhuriyete karşıtlık olduğunda AKP liler yıldırım kesiliyorlar.
Fazla uzun sürmez Merve itibarlı(!) bir kösnük olup çıkar, AKP eliyle

Sağlık ve esenlikle kalın..

TTK.
Türk Soyunun Gizli Gücüne İNAN ve GÜVEN!

Çevrimdışı Egenin Efesi

• Gökbörü'nün izinde Tanrı Türk'ü korusun!
  • Türkçü-Turancı
Gelecek dönem AKP kontenjanından yeniden milletvekili seçilip bu sefer TBMM ye girer ve bununla da kalmayıp "Kadın ve Aileden Sorumlu Devlet Bakanı" olursa şaşırmamak lazımdır.
Dün Efe'ydik, Zeybek'tik; bu gün: GÖKBÖRÜ'dür Adımız!

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
Evet; Motun Ağabey Çevik Bir hareketle çoban sülü'nün helva kazanını ocağa koydu... >:D >:D >:D

Hakli olmasina haklisinda degerli andam , Böri andanin üzerine fazla gidersek Cevik Bir hareketle bizim iletileride tirpanlamaya baslar . Felekten torpillidir zati alileri !  >:D

TANRIKUT.