Gönderen Konu: Yeni Şafak yazarı Atatürk'le dalga geçti !  (Okunma sayısı 6603 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı YALNIZKURTKARAGÜLLE

• GÖKBÖRÜ SİNOP
  • Türkçü-Turancı
  • Mekanı Uçmağda!

Tv Net'te yayınlanan Muhalif programına Yeni Şafak'ın tesettürlü yazarı Hilal Kaplan'ın Atatürk ve 19 Mayıs ile ilgili açıklamaları damga vurdu.

Tv Net ekranlarında Yeni Şafak yazarları Hilal Kaplan ve Salih Tuna'nın hazırlayıp sunduğu Muhalif programında tartışılan konulardan biri de 19 Mayıs Atatürk'ü anma Gençlik ve Spor Bayramı'ydı.

Hilal Kaplan 19 Mayıs programları çerçevesinde törenleri ve Atatürk'ü ti'ye alan açıklamalarda bulundu.

İşte Hilal Kaplan'ın dikkat çeken o açıklamalarından bazıları:

"Öyle bir tablo çıkarıldı ki karşımıza 7 gün 7 gece 19 Mayıs kutlanacak. Doğum günü pastası kesilecek. Mustafa Kemal doğum günü olduğunu söylediği için onun anısına doğum günü pastası kesilecek. Mustafa Kemal gelir de pastanın mumlarını üfler mi bilmem...

Rektörler görevlendirilmiş üniversite öğrencilerini bilgilendirilecekmiş falan filan..

Böyle uzayıp gidiyor. Haberlerde de şenlik havasında verilmiş. Ben hiç hayra alamet görmedim açıkçası."(MEDYAFARESİ)

Yeni Şafak'ın BAŞI KAPALI RUHU ÇIPLAK YAZARI; Hilal Kaplan    Biz de Diyoruz ki ; O mumların her birini sende söndürmek gerek !...

TTK.
10 EYLÜL 2022'DE UÇMAĞA VARDI..!
TANRI DAĞINDA...
ATSIZ ATA OTAĞINDA, ULU ATALAR HUZURUNDA DİZ VURMAKTA!

Dört yanım soru, Tanrı'm
Hepsi en zoru Tanrı'm
Soruların zorundan
Soyumu koru Tanrı'm

Sen Tanrı değil misin, adını yargılatma
Sana Tanrı deyince, dinimi sorgulatma
Ya adam et bunları, ya beraber yaşatma
Kanı bozuk olanlar "Türk'üm" diyemesinler
Ve Türk'ün dik başını yere eğemesinler.

Çevrimdışı Kurtkaya

• Otağ Sorumlusu
  • Türkçü-Turancı
Ynt: Yeni Şafak yazarı Atatürk'le dalga geçti !
« Yanıtla #1 : 18 Mayıs 2012 »
Sayın başkanlarım, büyüklerim, andalarım ve otağımızın konuklarından af dileyerek bu bayanla akla gelecek bütün fantezileri uygulamayı çok istiyorum. Ve hatta bir yerinde mum söndürmek bile istiyorum. Fantezi değil mi? Benim fantezilerim de böyle.
Hani pek fena bir hatun da değilmiş.
Tövbe, tövbe. Daha şimdi cuma namazından geldim ve karşıma bu yosma çıktı ve de abdestim bozuldu.
Tanrı Yüce Türk'ünü Korusun.

Çevrimdışı TARDU KAĞAN

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #2 : 18 Mayıs 2012 »
Bir tane Atatürkçü gördünüzmü Peygamber yattığı yerden kalkıp mummu üflüyorda kutlu doğum haftası kutluyorlar?Diyen? Siyasi Fahişelikte son nokta bu olsa gerek.

Çevrimdışı Egenin Efesi

• Gökbörü'nün izinde Tanrı Türk'ü korusun!
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #3 : 18 Mayıs 2012 »

Eccük de baa bıakıvelin galiii....
D... dodoğumun d....veren o....pusu....
Dün Efe'ydik, Zeybek'tik; bu gün: GÖKBÖRÜ'dür Adımız!

Çevrimdışı Afşin

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #4 : 18 Mayıs 2012 »

"Öyle bir tablo çıkarıldı ki karşımıza 7 gün 7 gece 19 Mayıs kutlanacak. Doğum günü pastası kesilecek. Mustafa Kemal doğum günü olduğunu söylediği için onun anısına doğum günü pastası kesilecek. Mustafa Kemal gelir de pastanın mumlarını üfler mi bilmem...

Bunun gibilerini kalaylamak niye küfür sayılıyor ve de küfür niye günah ki??????????????????????

Çevrimdışı ATSIZCI DADAŞ

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #5 : 09 Temmuz 2012 »
Sayın başkanlarım, büyüklerim, andalarım ve otağımızın konuklarından af dileyerek bu bayanla akla gelecek bütün fantezileri uygulamayı çok istiyorum. Ve hatta bir yerinde mum söndürmek bile istiyorum. Fantezi değil mi? Benim fantezilerim de böyle.
Tövbe, tövbe. Daha şimdi cuma namazından geldim ve karşıma bu yosma çıktı ve de abdestim bozuldu.
Tanrı Yüce Türk'ünü Korusun.
Kandaşım ne zevksizmişsin yahu :) Zerre kadar gideri yok. Ben nagehan alçı yı tek geçerim bu konularda sonra da elif şafak gelir. Gerçi esra elönü müdür nedir, o da yeni gözdelerimden :D

Çevrimdışı KanTürk1

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #6 : 09 Temmuz 2012 »
İçi de dışı da çamur  :twisted:
Ne Mutlu Türküm Diyene !

Çevrimdışı Börü Budun Eri

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #7 : 09 Temmuz 2012 »

Bunun gibilerini kalaylamak niye küfür sayılıyor ve de küfür niye günah ki??????????????????????

Küfürün adı günah olmuş kandaşım.Böylelerine en ağır küfürler,laflar bile etki etmez ya neyse.Ar damarı çatlamış bu it oğlu itlerin.