Gönderen Konu: kürt nüfüs artisi durdurulsun kampanyasi !  (Okunma sayısı 3513 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tonyukuk19

• Yeni Üye
  • *
HER ZAMAN İLKLERE İMZA ATAN TTBD"Türkcü Toplumcu Budun Dernegi"  ; BAŞBUĞ ATATÜRK´Ü VE 2000 DE YAPTIĞIMIZ TÜRKÇÜLÜĞÜ YENİDEN TÜRKİYE GÜNDEMINE GETİRMESİ GİBİ 6 MAYIS DA DA CUMHURİYET TARİHİNDE İLK DEFA RESMİ BİR KURUM,  YANİ BİZ TÜRKİYENİN EN BÜYÜK SORUNU OLAN KÜRT NÜFUS ARTIŞINI SAYIN BAŞKANIMIZIN KÜRT MİLLETVEKİLİYLE CEVİZ KABUĞUNDAKİ TARTIŞMASINDA SÖYLEDİKTEN SONRA MEYDANLARDA DA BASIN AÇIKLMASI BİLDİRİLERİMİZ VE PANKARTLARIMIZLA İZMİRİN GÖBEĞİNDEN TÜM TÜRKİYEYE BÜYÜK Bİ CESARETLE VE KORKUSUZCA HAYKIRDIK. HER TÜRLÜ ENGELLEME VE DURDURMA ÇABALARINA RAĞMEN 6 MAYIS CUMARTESİ, GÜNÜ SAAT 15:00D E TÜRKIYE`DE BİR COK TAS YERİNDEN OYNADI. CUMHURİYET TARİHİNDE BİR İLKE DAHA İMZA ATTIK...

Türkcü Toplumcu

Çevrimdışı Irkci10ur

• Türkçü-Turancı
  • Yabanellerden esenlikler
Ynt: kürt nüfüs artisi durdurulsun kampanyasi !
« Yanıtla #1 : 17 Mayıs 2006 »
Her zaman ilklere derken,  baska ne var? Bir ciktiniz saga sola satastiniz sanaldan bayaa bir ziyaretci topladiniz, simdi sondunuz...
Tanri Türk'ü Korusun

Çevrimdışı Irkci10ur

• Türkçü-Turancı
  • Yabanellerden esenlikler
« Yanıtla #2 : 17 Mayıs 2006 »
Ben en azindan bildigim yoldan sasmadim. Ona buna saldirarak bir yerlere gelme cabasinda olmadim. Bu dernek Türkcüleri bölmekten baska ne yapti.

Bir is yapilacaksa ya adam gibi yapilir ya da yapilmaz. Millet bunlar yüzünden Türkcüleri küfürbaz sandi.
Tanri Türk'ü Korusun

Çevrimdışı ALP-ER-TUNGA

• Türkçü-Turancı
  • BU YOL KUTLUDUR;GİDER TANRIDAĞ'INA!
« Yanıtla #3 : 17 Mayıs 2006 »
BU OTAĞDA BAŞKA TÜRKÇÜ DERNEKLERİN REKLAMI YAPILACAKSA ÖNCE YÖNETİM KADROSU ONAYINA SUNULMALIDIR.EVET İYİ ÇALIŞMALAR YAPIYOR BİLE OLSALAR YAPTIĞINIZ ŞEY YANLIŞ.REKLAM YAPTIĞINIZDAN ÖTÜRÜ FORUM KİTLENMİŞTİR.
SAYGILARIMLA...
TTK

ÜZE TENGRİ BASMASAR,ASRA YİR TELİNMESER,TÜRK BUDUN,İLİGİN,TÜRÜGÜN KEM ARTADI...