Gönderen Konu: EUROVİSİON'DA TÜRKLÜK REZİLLİĞİ...  (Okunma sayısı 12451 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı TİRKEMİŞ

• Yeni Üye
  • *
  • Milletimin emrindeyim
Ynt: EUROVİSİON'DA TÜRKLÜK REZİLLİĞİ...
« Yanıtla #20 : 24 Mayıs 2006 »
ermenin köpekleri soysuz şerefsiz kürtler vermiştir.Haa benliğini kaybedipde bir TÜRK te oy vermişse çok üzülürüm açıkcası.Ne hallere düştük ya olacak iş değil vallaha TÜRKİYE'den ermeni soysuzlarına 10 puan gidiyor.
Öldün mü ey genclik?
 Eger öldüysen haber ver ,
 Onlara hicviye yazan kalemim ,
 Sana da mersiye yazsin.
Yahut ölmedigini ispat et ki,
Sana olan büyük imanim sarsilmasin ve sana destanim bosa gitmesin!....

Çevrimdışı bozkurt_cepni_053

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #21 : 27 Mayıs 2006 »

sizin tepkiniz TÜRK bayraklı kıyafete değil, minieteğe olmuş.bu tepki yobazlıktır.kınıyorum.

1- biz mini etetki ile bütünleşmiş Türk bayrağına Tepki gösteriyoruz..

2- Mini etek giymekle vatan temsil ediliyorsa birlikte analarımızı bacılarımı mini etek giydirerek orata buraya çıkartalımmı isitiyorsun...

Asıl sen yobazşlaşmışsın
hatta kapitalizme uğramışsın....

Türk kızı orasını burasını millete göstermez...

Tanrı yardımcın olsun...

GÜN GELECEK BOZKURT İNİNDE ÇIKACAK...
İŞTE O GÜN PİÇLERİN ÖLÜM GÜNÜ OLACAK...

H.TÜYLÜOĞLU

TanriKutMete

• Ziyaretçi
« Yanıtla #22 : 27 Mayıs 2006 »
Karışmayacaktım ama dayanamadım !

Bir noktayı özellikle öğrenmek istiyorum, şimdi şu çıplaklık(!) normal mi sence brakisefal? Hadi farz edelim ki başında ay yıldızlı şapkası yok. Fakat, Türkiye'yi ve Türk Milleti'ni sembolen orada bulunan bir kadının, adeta et pazarı gibi kendini ve kadınlığını aşşağılaması, ayrıca vücudunu teşhir ederek adeta pazarlaması çok mu normal sence? Hem de TÜRK???

Biz Türk'üz brakisefal ve avrupa'nın saçma modernizmini de istemiyoruz. Biz ne analarımızda, ne babaannelerimizde ne de nenelerimizde, karımızda, kızımızda böylesine bir çıplaklık görmedik şimdiye kadar ve hatta tarihde yazmadı bunu bugüne kadar ! ve sen şu kılıkta gezen birine Türk diyebiliyorsun öyle mi? ve bunun adı da modernlik mi oluyor şimdi?

Ben tarihleri tarih yapan bir millete sultanlık eden, yolbaşçılık eden, dünyanın en Asil Kadınlarının, Türk Kadının evladıyım... Ben Sevcen Sultanların, Banu Sultanların.... Ben NENE HATUNLARIN, KARA FATMA'LARIN torunuyum. ve sizin o ahlaksız modernliğinizi kabul etmiyorum ! Ne arabın türbanını, ne rumun kara çarşafını ne de avrupanın çıplaklığını... Çünkü ben Türk Evladıyım !

Ayrıca bir de erkek olarak düşüncelerimi öğrenmek istermisin birakisefal? Senin modernlik adına tepki gösterdiğin şu kadın bak benim gözümde nedir ; sadece ve sadece 1 günlük gönül eğlencem, soframda mezemdir...  Hadi şimdi o kadını getirde bana Türk diye tanıt bakayım !

Evet benim de tepkim o eksik ya da mini eteğe ve çıplaklığa. Hadi şimdi bana da yobaz desene brakisefal !

Saygılarımla,

TTK

Çevrimdışı bozkurt_cepni_053

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #23 : 27 Mayıs 2006 »
TanriKutMete   azına sağlık doğru söze ne hacet...

Türklüğü bilmeyenler Nasıl Türkçülük yapar brakisefal ! ..

GÜN GELECEK BOZKURT İNİNDE ÇIKACAK...
İŞTE O GÜN PİÇLERİN ÖLÜM GÜNÜ OLACAK...

H.TÜYLÜOĞLU