Gönderen Konu: pkk'nin kürdistan haritasi dogu Karadenizi de kapliyor  (Okunma sayısı 13828 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı daglargibi

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
Saka degil gercek pkk'nin kürdistan eyaletleri haritasinda güneyde Antalya'ya kadar uzanirken kürt nüfusun olmamasina ragmen Ordu'dan baslayarak Dogu Karardenizi de kapsiyor.

Iste o harita:

Sözcü gazetesinden alinmistir

KaraTekin

• Ziyaretçi
Sevr'de yine Sivas'in Adana'nin, Maras'in, Dogu Karadeniz'in falan bir bölümünü Türklere birakiyorlardi daha insaflilarmis (!)...Su haritaya baktigimizda bugünkü soysuzlar Sevr'deki soysuzlar kadar bile Türklere hayat hakki tanimamislar !... Tümden Dogu'yu, Güneydogu'yu, Dogu Karadenizi hatta Akdenizi Türklere kapatmislar !!

Çevrimdışı Karakalpak

• Türkçü-Turancı
  • **
Vallahi aşıklar diyarı, Türkmenler diyarı güzel memleketim Sivas'ı almak g.t isteyen bir durumdur ki PKK itlerinin buna hiçbir şekilde gücü yetmez.

Hele Dadaşlar diyarı Erzurum ile hırçın Karadeniz hiçbir şekilde bu itlerin himayesi altına girmez.

AKP denilen soysuz partinin arkalarında durması bunları fazla şımartmış belli. Ama sakın AKP'den yüz bulupta ne Sivas'a, ne Erzurum'a, ne de Karadeniz'e dokunmaya kalkmak gibi bir aptallık yapmasınlar, boğarlar adamı.

80 öncesi soysuz Marksistlere karşı savaştık, oluk oluk kan döktük, can aldık ve can verdik. Şimdi sanmasınlar ki evlerimizde oturup, olan biteni sessizce kabullenip izleyeceğiz. Komünistlere karşı binlerce şehit vererek kızıl bayrağı ülkemize dikmelerine izin vermedik, gerekirse binlerce şehit verir, bu soysuz Kürtçülerinde emellerine ulaşmalarına izin vermeyiz. Bizde yürekte var, bilekte var. Hodri meydan. Bileğimizin tadına bakmak isterlerse denemesi bedava.

Çevrimdışı meralodem

• Türkçü-Turancı
  • **
Ben de Malatyalıyım ama birincisi Malatya'da pek Kürt yoktur ikincisi de Malatya Kürtleri pkkdan nefret eder. Amerika tarafından çizilen ve basına dağıtılan haritalara bakın, Azerbaycan'ı Güney Azerbaycan ile birleştiriyorlar ama Türkiye ile arasına Artvin'e kadar ulaşan bir kürt devleti kuruyorlar, şu an ki gelişmeler de o yönde. Daha önce de gördüler böyle zorlama işlerle neler olduğunu, yine olan saf aptal kürtlere olacak, hiç düşünmüyor salaklar bir de, pkk neden diyarbakırda dershaneye bomba atar, okul yakar.

Çevrimdışı daglargibi

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
Sayin Meroladem benim bildigim kadariyla Malatya da kürt nüfusu bir tek Akcadag da etklidir diger ilcelerinde kürt olmakla beraber etkili nüfus Türk nüfusudur birde söyle bir sey duymustum Malatya da ayrim etnik olarak degilde mezhepsel olarak yapiliyormus yani alevi Türkmen ile alevi kürt ayni cephede sunni Türk ile kürt ayni cephede imis bu gercekmi yoksa yalanmi bu konuda bizi aydinlatabilirmisiniz.

Çevrimdışı meralodem

• Türkçü-Turancı
  • **
Ben de nüfus kağıdında Akçadağlıyım :) Ama bizimkilerin köyü şehir merkezine yakın, Akçadağ merkeze uzak. Şehir merkezinin yerlileriyiz ama eskiden kışın merkezde yazın köyde yaşanılırmış.Yazdan yaza Malatya'ya giden biri olarak pek bilmiyorum açıkçası gerçek durumu ama ben Malatya'da kürtçe konuşan, kürdüm diyen kimse tanımadım. Pötürge denilen ilçede de varlar ama pötürgelilerle de İstanbulda tanıştım. Mezhep ayrımı doğru ve aleviler çok tutucudur, kendi mahalleleri vardır, sadece kendi bakkallarından alışveriş ederler, bizimkiler de alevileri terröristlerle eş tutarlar, aleviler için tunceli dersimdir bizimkiler için de tunceliye dersim diyen herkes teröristtir. Şu ana kadar kürtlerle ilgili hiçbir gerilim olmamıştır, kürtlere karşı önyargı yoktur, pkklılarla kürtleri bir tutmazlar

Çevrimdışı daglargibi

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
Malatya'daki kürtlerin sessizligi onlarin Türklere olan muhabbeti ya da devlete olan sadakatlerinden degil nüfus olarak o bölgede cogunlukta olmamalarindan kaynaklaniyor. Diyarbakir ve Van'da oldugu gibi kürt nüfusu cogunlukta olsa eminim onlarda azginlikta geri kalmazlardi buna örnek olarak Igdir'i verebiliriz. Kürt göcünün Igdir'a yöneldigi ilk dönemlerde kürtlerin pek sesi cikmazdi fakat daha sonra kürtler merkezde ve diger ilcelerde etkinligi ele gecirdiklerinde son belediye secimlerinde merkezi ele gecirdikten sonra azginlikta sinir tanimamaya basladilar.
Zaten birbirine komsu olan Elazig, Malataya, Adiyaman ücgenini ele aldigimizda bu üc ilde de kürtler azinlikta olmalarindan dolayi sesleri pek cikmaz.

Çevrimdışı kuzey kurtları

• H U N
  • Türkçü-Turancı
  • **
    • Tüm Turan Burada
Harita kalemle degil Kanla çizilir.Biz bedel ödedik ve bu ülkeyi kurduk.Kürtler(pkk ve digerleri)ülke istiyorlarsa bedel ödesinler.
bu tür haritaları pek kaale almayın kandaşlarım.şu an ihanet içinde olanlarında gün gelir kafasına sıkarlar.asıl tehlike içerdeki pusatlarda
Kişi her zaman dinini değiştirme imkanına sahiptir ama SOYUNU ve KAN’ını DEĞİŞTİREMEZ.

Çevrimdışı Kurtkaya

• Otağ Sorumlusu
  • Türkçü-Turancı
Harita kalemle degil Kanla çizilir.
İşte bu kadar! kuzey kurtları kandaşımın yüreğine sağlık.

Damarındaki kana güvenen çıkar karşımıza ve eğer kanı Türkün kanından daha çoksa döker kanını bedelini kanıyla öder ve haritayıda döktüğü kanla çizer.
Benim ufaklık buna benzer haritalardan günde on tane çiziyor. Hatta keretaya dünya yetmiyor da uzaydan bazı gezegenleri de haritanın içine katıyor.
Soyu bozuk kürt kim, vatan sahibi olma için kan dökmek kim?
Bizim oralarda hayal ile yaşayanın g.... koyum derler. !?
Tanrı Yüce Türk'ünü Korusun.