Gönderen Konu: TAYYİP, KUZEY Köpekistan’I İŞTE BÖYLE KURUYOR  (Okunma sayısı 2689 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
TAYYİP, KUZEY Köpekistan’I İŞTE BÖYLE KURUYOR
« : 29 Temmuz 2013, 02:05:08 »
TAYYİP, KUZEY KÜRDİSTAN’I İŞTE BÖYLE KURUYOR

Başbakan Tayyip’in İmralı’daki aşkı GÖTAPOŞ’a gönderdiği antlaşma metni işte:

Sayın Abdullah Öcalan’a,

1). Ak Parti olarak bizim yaptığımız Anayasa’ya destek vermelisiniz, Kürt halkının referandumda destek vermesini sağlamalısınız.

2). PKK’nın elindeki kamu görevlisi tutsaklar bırakılmalı. Biz de hüküm giymemiş ve yargılanmakta olan KCK tutuklularını, denetimli serbestlik adı altında bırakalım. Davalar zaman aşımına uğrasın. Hükümlü PKK’lılar, aşağıdaki belirttiğim gelişmelerden sonra serbest bırakılabilir.

3). Yerel genel ve başkanlık seçimleri yaklaşıyor. Seçimlerde Kürt halkının bize destek vermesini sağlamalısınız.

4). Başkan olabilmem için Kürt seçmenin oylarına ihtiyacım olacak. Eğer seçilirsem, Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu bölgesini DOĞU EYALETİ adıyla hayata geçirebilirim.

5). Sonraki seçimlerde Doğu Eyaleti’nde Ak Parti olarak seçimlere girmeyiz. BDP’nin ya da kuracağınız yeni bir partinin bu illerde ve ilçelerde tek başına milletvekilliklerini ve belediye başkanlıklarını kazanmalarını sağlayabilirim.

6). Doğu Eyaleti’nde meclisinizi ve bakanlıklarınızı oluşturmanıza destek verebilirim.

7). Bir süre sonra Doğu Eyaleti’nde referandum yapılabilir, Kürt halkı bağımsızlığını isteyebilir. Referandum sonucu yüzde yüzlere çekilebilir. TBMM, Kürt halkının isteğine saygı duyabilir, Doğu Eyaleti’ne özerklik tanıyabilir.

. Doğu Eyaleti milletvekilleri ısrarla bağımsızlık talep edebilir ve Doğu Eyaleti bağımsızlığını ilan edebilir. Fakat Türkiye Cumhuriyeti olarak bağımsızlığınızı tanımayacağız. Kuzey Kürdistan’ı kurduğunuzu ilan edersiniz. Avrupa ve Amerika ülkeleri bağımsızlığınıza destek verince biz de saygı duyacağız.

9). Kuzey Kürdistan kurulduktan sonra Kürt halkı yeniden referandum yapmalı, sizin (Abdullah Öcalan’ın) serbest bırakılmanızı, ülkenize (Kuzey Kürdistan’a) iade edilmenizi istemeli. Avrupa ve Amerika ülkeleri bize baskı yapmalı, sizinle birlikte tüm hükümlü PKK’lılar için “Cezalarını kendi ülkelerinde çeksinler” kararı alalım. Sizi ve hükümlü PKK’lıları Kuzey Kürdistan’a iade edelim.

Sayın Öcalan,

Benim ve partimin teklifi bu.
Yukarıda maddeler halinde belirttiğim hususlarda her türlü desteği vereceğimi, Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı olarak taahhüt ederim.

Samimiyetinize güveniyor, saygılarımı sunuyorum.

Recep Tayip Erdoğan
Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı

https://www.facebook.com/Takunya2013
ÜZE TENGRI TEMÜR CIDA OKLAR BIRLE BIR BULUT

BASBUGUMUZ TANRIKUTTUR TANRIKUTTUR

TANRIKUT.

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
Ynt: TAYYİP, KUZEY Köpekistan’I İŞTE BÖYLE KURUYOR
« Yanıtla #1 : 29 Temmuz 2013, 02:08:56 »
Sahsi kanaatime göre bu alinti haberin dogruluguna noktasina virgülüne kadar inaniyorum: Sordugum halde haberin kaynagini ögrenemedim: Saygilar T.T.K.

TANRIKUT.

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #2 : 29 Temmuz 2013, 11:26:26 »
Kürtler, dünyada devleti olmayan en büyük halk diye anılıyor, dört ayrı ülkeye dağılmış 40 milyona yakın nüfusları olduğu söyleniyor. Ben eskiden beri er geç bağımsız Kürdistan istikametinde yollarına devam edeceklerini düşünüyorum. İlk önemli adımı Irak’ın içinde bulunduğu karışık durumdan yararlanarak orada bir otonom bölge kurmak suretiyle attılar. Sonra Allah yardımcıları oldu ve Suriye’de de böyle bir durum ortaya çıktı. Suriye’deki Kürtlerin birinci şansı ülkenin içinde düştüğü kaostu.  YASAR YAKIS .

http://haber.gazetevatan.com/kurtlerin-devlet-hayali-mesru/557788/1/gundem

TANRIKUT.

Çevrimdışı Üçoklu Börü Kam

• Otağ Yöneticisi
  • Türkçü-Turancı
    • http://www.hunturk.net
« Yanıtla #3 : 29 Temmuz 2013, 23:53:58 »
İlk önemli adımı Irak’ın içinde bulunduğu karışık durumdan yararlanarak orada bir otonom bölge kurmak suretiyle attılar. Sonra Allah yardımcıları oldu ve Suriye’de de böyle bir durum ortaya çıktı. Suriye’deki Kürtlerin birinci şansı ülkenin içinde düştüğü kaostu.  YASAR YAKIS .

http://haber.gazetevatan.com/kurtlerin-devlet-hayali-mesru/557788/1/gundem

Yıllardan beri BOP eşbaşkanıyım diye diye böbürlenerek gezen potamyalı aslında açık açık gelinen bu noktaya hizmet ettiğini söylüyordu da gözleri olduğu halde görmeyenlere, kulakları olduğu halde duymayanlara, kalpleri olduğu halde hissetmeyenlere ve akılları olduğu halde mankurtlaşmış olanlara bunları anlatamadık ve sözümüzü dinleyen olmadı.
Adamlar açık açık söylüyor. Kaos bizim için büyük bir şans ve fırsattır diye. Demek ki Türkiye'nin potamyalı ve avenesince Suriye, Mısır, İsrail ve diğer bölge ülkelerine karşı uyguladığı politikalarla hızla kaosa sürüklenmesinin altındaki amaç da net olarak belirginleştiği gibi buymuş. Yani kürtlerin işine gelen kaos!!!
Şerefini ortaya koyarak it sürüsünün imralı köpeği ve kandil ayağıyla, hükumet olarak, görüşmediklerini söyleyenlerin şereften ne anladıkları böylece ortaya çıkmış oldu.
Potamyalı ve avenesi için şeref meğersem bir kişi adıymış...
"Irkımın şeref taşan efsanesindeyim" diyen Uluğ Bilge Atsız Ata'nın "Ahlakın meydana gelmesinde en önemli sebep soydur." sözleri bir dediği bir dediğini tutmayan ve ak dediği her şey kara çıkan potamyalının şahsında bir kez daha kanıtlanmış oldu...

TTK.
Türk Soyunun Gizli Gücüne İNAN ve GÜVEN!

Çevrimdışı Delikurt38

• Tanri Türkü ve Türk Yurtlarini Korusun
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #4 : 30 Temmuz 2013, 05:11:11 »
Insanlarimiz Nasil uyutulmus ise bircok muhafazaker kesim bopu Büyük ortadogu Projesi degil Büyük Osmanli Projesi olarak algilamaktalar. Basimizdaki potomyalinin yanlis Politikalari hem Türk Dünyasi hemde islam alemine zarar vermekte. fakat insanlar hala bu zihniyeti desteklemekte ve bunlara inanmaktalar. Islam alemini katmamin sebebi Hani islam dini tekelerinde ya istedikleri gibi din vurgusu ile kendilerine nerdeyse ibadet ettirecekler. Müslüman Kardeslerim dediklerine sahip cikacakti Kucak actigi her kesimin sonu icler acisi buyrun Tunus buyrun Misir buyrun Filistin Türk devletlerinin adini bile anmadigindan  örneklerime eklemedim. Zaten Kerkük DoguTürkistan AzerbeyCan ahiska türkleri onlarin degil bizim kaniyan yaralarimiz.zaten Öksüz kalmis Türklügmüz iste. Elbette birgün Büyük Turan devleti kurulacak ve Türkler hesab soracak gün gelecek devran dönecek biz degil belki ama bizim Nesillerimiz Turani görecekler diye inaniyorum. Youtubede abdullah gülün bir videosunu izlemistim Videoda yeni dünya düzenine hazir olmamiz gerektigni ve yerimizi alacagmizi acikliyordu. Bahsedilen bu yeni dünya düzenide Büyük ortadogu Projesinden farkli birsey degil. potomyalinin Hedef Gösterdigi 2023 senesi büyük ortadogu projesinin bir plani olup Birlesik Anadolu Devletlerinin kurulmasi anadolumuzun eyaletlere bölünmesinden baska birsey degil. Gidisatimiz o yönde zaten hizla devam etmekte. Altan tan Zamaninda ne demisti Hayvanlara hakaret etmemek adina klozetistan diyelim klozetistani Erdogan kurucak demisti buyrun geldigmiz günler. Cizrede asayis birimleri kurmuslar kimlik kontrolü yapiyorlar Tuncelide hepsinin kullanip birtaraflarini sildikleri taharet bezini bayrak diye asmislar  bizimkiler hala baris süreci hikayesi okumakta ve insanlar bunu agzi acik dinlemekteler. Yok efendim Sehit haberi gelmiyor safsatasi ile kendi kendilerini avutuyorlar Sirf Suriye sinirinda verdigmiz sehit sayisi 65 olmus medya haber vermemis ve bunlar satilmis medyanin bunlari haber vermemesi ile Övünüyorlar. Bu gelismeleri izledikce Ulu basbug Atatürkün Yöneticilerinizi kendi kaninizdan seciniz demesinin sebebini ve birzamanlar kani bozuk olanlarin Orduya neden alinmadigni,Soysuzlarin neden Egitmen olamadigni daha iyi anliyorum. Fakat Türk Irki  cok gec olmaktan inanacak ve Turan kurulacaktir. biz yeterki inanalim yilmayalim kutlu mücadelemize devam edelim Davamizin mukaddesligni yorulmadan anlatalim. Tek basimizada kalsak pes etmiyelim

Tanri Türkü ve Türk Yurtlarini korusun.
Ülkü; ilk önce, insanların gönüllerinde, gönüllerin derinliklerinde doğar ve kendini önce destanlarda gösterir. Sonra şuura geçer, büyük kılavuzlar tarafından açıklanır. Daha sonra da büyük kahramanlar, onu gerçekleştirmek için büyük hamleler yapar. Bu hamleler sırasında da ülkülü millet, kahramanların ardından gönül isteği ile koşar. Bütün bu uğraşmalar arasında da millet yürür, önce manen sonra maddetten ilerler, olgunlaşır, erginleşir.

H. Nihal Atsız