Gönderen Konu: Ömer Cavusoglu- Türk kadar Irkci millet varmi bende arnavutum  (Okunma sayısı 13928 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cml85

• Yasakli
  • Yeni Üye
  • *
O konuda haklisin kardesim hele su kürtler bende bir ara seviyordum ama lanet olsun resmen bir cogu hain.Bunlarin birde alevileri var sozde sende bilirsin kiliktan kiliga girerler.Peki güzel kardesim önceki iletide sordugum gibi neyi bekliyoruz yollara dökülmek icin?Sizin gibi yada size yakin görüslü insanlara sordugum zaman neden sizleri protestolarda görmüyorüz,neden daha aktif degilsiniz dedigimde merak etme bizler calisiyoruz zamani geldiginde hepsinin hesabini soracagiz diyorlar.Pek inanamiyorum ama.

Çevrimdışı daglargibi

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
Kuru kalabalikla sokaga cikilmaz , Tr de ya Akp düsmanligi ile gözleri körlesmies ve soysuzlara kizillarla ve mezhep yobazlarina kucak acanlar var yada akp partizanlgini doruklara cikarmis akp ciligi adeta soysuzlukla es degerde görenler var bunlar zaten sokakta,. Burda belki ülkücü görüse mensup Türkcü kandaslarimiz da vardir fakat burasi ülkücüler in sitesi degil Türkcü lerin sitesi sen bize neden sokaga cikmyiorsunuz diye soracagina git daha teskilatli daha kalabalik ülkücüler e sor onlar neden sokaga cikmiyorlar sor cevabini al ögren bu merakin giderilsin .Sokaga cikmakla hicbir sey olmaz bu ülke nasil bozulduysa öyle temizlenir yani bas saglamsa her yer saglam olur bas bozuksa her yer bozuk olur.

Çevrimdışı daglargibi

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
Hedef sokaga cikmak degil Milletin gercekleri görmesi Adana Mersin Antep ve  Manisa da kürt göcü nün yogun oldugu bölggeler de Türk ün ekseriyeti gercekelri görmeye basladi bu da devam edecek .