Gönderen Konu: AFYONKARAHİSAR'DA BULUNAN KANDAŞLARIMIZIN DİKKATİNE  (Okunma sayısı 2565 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bleda06

• Yeni Üye
  • *
  • Ne Mutlu Türk'üm Diyene !
Afyonkarahisar'da yaşayan kandaşlarımız, bildiğiniz üzere yüce Türk Milleti için değerli ve büyük savaşlar veren Kurtuluş Mücadelesinde payı çok büyük olan Afyon'da ne yazık ki şuan halkın Türkçü-Turancı davadan tamamen kopmuş olduğunu, ırkını savunmak yerine ümmetçi bir anlayışa yöneldiğini görüyoruz. Halkının büyük çoğunluğunun muhafazakar olduğunu bildiğimiz Afyon'da gerek etnik özürlülerin çoğalması gerek mankurtlaşma sıkıntıyı artırmaktadır. Bizde sayısı az kalan Türkçü kandaşlarımızla bazı etkinlikler planlıyoruz. Şanlı ırkımızın gerçek savunucuları olan Türkçüler olarak böylesi bir yerde atacağımız her adım, mücadelemizde bize katkı sağlayacaktır. O yüzden otağımızda bu yazıyı okuyan Afyonlu kandaşlarımız varsa bana haber versin onlarla da tanışıp olabildiğimiz kadar birbirimize destek olalım.
Afyonda okuyan,çalışan her Türkçü kandaşımızın desteğini bekliyoruz. Tengri Türk'ünü Korusun ve Yüceltsin !
                                                                                           :prbay

Çevrimdışı Kurtkaya

• Otağ Sorumlusu
  • Türkçü-Turancı
Sayın bleda06 kandaşım,
Gökbörü Türkçüler Derneğinin resmi sanal yayın ağeli olan bu otağ gerçek hayatta resmi olarak Türkçü mücadele verme yöntemini benimsediğinden sanal üzerinden örgütlenmeye-ki buna ne kadar örgütlenme denir orası da tartışılır- pek iltifat etmemektedir.
Şayet bulunduğunuz yerde Türkçü uğraşa katkı yapmak isterseniz Gökbörü Türkçüler Derneğinin iletim bilgilerinden yetkililere ulaşmanızı öneririm.
Sanırım sizinle, en azından, Gökbörü Dergisnin temsilciliği noktasında da olsa bir irtibat kuracaklardır.
Tanrı Yüce Türk'ünü Korusun.