Gönderen Konu: Tasmali Necdet Özel pasa pkk´dan özür diledi  (Okunma sayısı 11443 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
'TSK benden özür diledi'

O ifade siteden kaldırılmıştı
01.11.2013 - 16:11

O ifade siteden kaldırılmıştı
BDP Şırnak Milletvekili Hasip Kaplan, “Genelkurmay’ın internet sitesinde Cizre’de bir askerin yaralanmasıyla ilgili haber nedeniyle bir yanlışlık olduğunu ve olay nedeniyle ve internette yer alışı nedeniyle özür dilediklerini, bu haberi düzelteceklerini tarafımıza bildirdiler” dedi.

http://haber.gazetevatan.com/tsk-bdpli-vekilden-ozur-diledi/580488/1/gundem

ÜZE TENGRI TEMÜR CIDA OKLAR BIRLE BIR BULUT

BASBUGUMUZ TANRIKUTTUR TANRIKUTTUR

TANRIKUT.

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
Ynt: Tasmali Necdet Özel pasa pkk´dan özür diledi
« Yanıtla #1 : 01 Kasım 2013 »
Öncelikle kahpece arkasindan bicaklanan asker kardesimize acil sifalar diliyor biran önce sagligina kavusmasini ulu Tanridan temenni ediyoruz . Olayi birde tersinden degerlendirelim , askerimiz pkk liyi bicaklamis olsaydi ne olurdu ? Kimsenin kuskusu olmasin 7 , 8 , seneden kapi acilirdi. Olayin failinin hicbir zaman bulunmayacagindan adim gibi eminim , yaptigi yanina kar kaldi .  Önce GKB internet sitesine "pkk ya müzahir parti binasinin önünden gecerken" yazip , sonrada yazdigini silmekle , tükürdügünü yalamanin arasindaki fark ne ? Hepsinden kötüsü , hem magdur olup saldiriya ugramak , arkasindan saldirgan kalleslerden özür dilemek , hangi askerligin kuralinda yaziyor ? Böyle bir durumda Ermeni yada yunan askeri bile özür dilemez geregini yerine getirir. Bizim ordumuzunda askerimizinde yüce Türk soyundan geldigini biliyoruz , peki tasmali necdet pasa hangi ermeninin soyundan geliyor , iste onu bilemiyoruz ? Ifadelerim sahsi görüslerimdir , kimseyi baglamaz , olurda buldog pasa iletimden haberdar olursa , ismimiz cismimiz belli hic durmasin savciliga suc duyurusunda bulunsun . Saygilarimla . Tanri sadece Türk irkini korusun .

TANRIKUT.

Çevrimdışı Türkmenoğlu

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #2 : 01 Kasım 2013 »
Utanç verici bir durum ; kendi Öz yurdumda kendi soyumdan saydığım bir komutandan gelen bu özür elem verici...Takdir Yüce Türk Milletinin..
Börteçine kurdun adı,
Ergenekon yurdun adı,
Dörtyüzsene durdun hadi,
Çık ey, yüzbin mızrağımız!

Çevrimdışı Kurtkaya

• Otağ Sorumlusu
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #3 : 02 Kasım 2013 »
CİA'nın kucağındaki yosma fettoşa nasıl ki "sarıklı kardinal" sıfatı cuk diye oturuyorsa genel kurmay başkanlığı makamını işgal eden ve mürtecileri belinden eğilerek selamlayan bu şahsa da "tasmalı paşa" sıfatı cuk diye oturmuştur.
motun yabgu kandaşımızın yaratıcı zekasını hep takdir etmişimdir.
Tanrı Yüce Türk'ünü Korusun.

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #4 : 02 Kasım 2013 »
CİA'nın kucağındaki yosma fettoşa nasıl ki "sarıklı kardinal" sıfatı cuk diye oturuyorsa genel kurmay başkanlığı makamını işgal eden ve mürtecileri belinden eğilerek selamlayan bu şahsa da "tasmalı paşa" sıfatı cuk diye oturmuştur.
motun yabgu kandaşımızın yaratıcı zekasını hep takdir etmişimdir.
Tanrı Yüce Türk'ünü Korusun.

Sagol varol degerli andam , yüce kisiliginizin önünde saygi ve minnetle egiliyor , Bozkurt selamlarimla selamliyorum.
                      Bu satilmis uzaktan kumandali assagilik pasanin , en agrima giden cümleside , gazetecilere hitaben " biz ordumuzda darbe egitimi vermiyoruz " diyerek Ergenekon Balyoz iftira davalarindan hüküm giyen kahraman komutanlarimiza gönderme yaparak , zan altinda birakmasi olmustu Yaziklar olsun . Yoksa bizim Türk ordusunun baskomutani olmus pasaya ileri geri konusmak ne haddimize.

TANRIKUT.

Çevrimdışı Türkmenoğlu

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #5 : 03 Kasım 2013 »
Bugün Genel kurmay Başkanı ile ilgili bir yazı okudum.Değerlendirmeleriniz nedir? Gerçeklik payı var mıdır? Düşünceleriniz nelerdir?
 Bağlantı adresi http://www.yg.yenicaggazetesi.com.tr/yazargoster.php?haber=28650
http://www.yg.yenicaggazetesi.com.tr/yazargoster.php?haber=28640
Börteçine kurdun adı,
Ergenekon yurdun adı,
Dörtyüzsene durdun hadi,

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #6 : 03 Kasım 2013 »
Bugün Genel kurmay Başkanı ile ilgili bir yazı okudum.Değerlendirmeleriniz nedir? Gerçeklik payı var mıdır? Düşünceleriniz nelerdir?
 Bağlantı adresi http://www.yg.yenicaggazetesi.com.tr/yazargoster.php?haber=28650
http://www.yg.yenicaggazetesi.com.tr/yazargoster.php?haber=28640

Bu yaziyi ilk yazildigi gün okuyup bayagida gülmüstüm . Sarikli kardinal Fetosun gazetesinin yazari Ahmet Takan´in , Fetosun övgüler düzdügü , tasmali pasami savunmasi kadar dogal ne olabilir ?

TANRIKUT.

Çevrimdışı Türkmenoğlu

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #7 : 03 Kasım 2013 »
Yeniçağ Gazetesi fetoşun mu ? Çok şaşırdım fetoşa baya baya saydırıyorlar dı köşelerinde ; Eminmisin gerçekten anda ?
Börteçine kurdun adı,
Ergenekon yurdun adı,
Dörtyüzsene durdun hadi,

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #8 : 03 Kasım 2013 »
Yeniçağ Gazetesi fetoşun mu ? Çok şaşırdım fetoşa baya baya saydırıyorlar dı köşelerinde ; Eminmisin gerçekten anda ?

Yok anda ne saydirmasi , Yenicagda Cumhurbaskani basbakan dahil herkes elestirilebilir , Fetosu elestirenin isine aninda son veriyorlar , bunlardan iki örnek biri Cetin yetkin biride Sabahattin Önkibar. Bu iki yazari gazeteden attilar. O gazeteyi arada sirada takip ederim, bir sefer olsun Fetonun aleyhinde bir yaziya rastlamadim . Simdi sen saydiriyorlar derken , bende sasirdim , eger varsa Fetonun aleyhinde bir yazi eklersen memnun olurum.

TANRIKUT.

Çevrimdışı Türkmenoğlu

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #9 : 03 Kasım 2013 »
Tamam ben bir göz atayım yarın san bir iki bağlantı gönderirim...
Börteçine kurdun adı,
Ergenekon yurdun adı,
Dörtyüzsene durdun hadi,