Gönderen Konu: Türk geninde 3 hastalık bulundu  (Okunma sayısı 3875 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı YALNIZKURTKARAGÜLLE

  • GÖKBÖRÜ SİNOP
  • Türkçü-Turancı
  • *****
  • İleti: 1351
  • TÜRK IRKI SAĞ OLSUN
Türk geninde 3 hastalık bulundu
« : 29 Mayıs 2013, 21:37:21 »
“ Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün, Türk geninde 3 hastalık saptandığını açıkladı... „


TÜBİTAK, Türkiye’nin gen haritasını çıkarmak için çalışma başlattı. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün, bu şekilde insan geniyle hastalıklar arasında ilişki kuracaklarını belirterek, en az 3 hastalıkla genetik yapı arasındaki ilişkiyi doğrudan tespit ettiklerini söyledi ancak bu 3 hastalığın ne olduğunu açıklamadı.

Ergün, projenin gizliliği nedeniyle, bu hastalıklarının hangileri olduğunu açıklamaktan kaçınırken; kişilerin gen ve hastalık kökenlerinin gizli kalması için hukuki altyapının da hazırlanacağını ifade etti.

Hitler örneği

TÜBİTAK tarafından düzenlenen Medikal Biyoteknoloji Konferansı’nda konuşan Ergün, dünyanın gen teknolojisinde ulaştığı noktaya işaret ederek, Hitler örneğini verdi. Habertürk'ün haberine göre; Ergün, “Bu konunun, tahrip gücü inanılmaz yüksek bir silaha dönüşmesi ihtimali de var. Genetik haritası, genler vasıtasıyla birçok hastalığı bertaraf edebileceği gibi Hitler’i bile şaşkınlık içinde bırakacak bir tür yeni öjenik (cenin aşamasında sağlıklı genlerin tespiti) politikalara da kapı aralayabilir” diye konuştu.

Ergün, Dan Brown’ın son kitabı Cehennem’de bu konuyu ele aldığına dikkat çekerken, “İnsan nüfusu artıyor ve beslenemez duruma geliyor. Dolayısıyla bu tehdidi durdurmak lazım. Bunu da bir salgın hastalık virüsü oluşturarak durdurmak gerekir. Roman böyle gidiyor ama sonunda bir salgın hastalık virüsü değil, bir kısırlaştırma virüsü ortaya çıkıyor ve insan neslinin 3’te 1’ini kısırlaştıran virüsün, İstanbul’dan, Yerebatan’dan tüm dünyaya yayılmasını anlatan bir romana tanıklık etmiş olduk” dedi.

Focus Haber


Küresel eşkiyanın binbir entrika ile yapamadığını yerli işbirlikçiler fazlası ile yapıyor.


TTK.
Dört yanım soru, Tanrı'm
Hepsi en zoru Tanrı'm
Soruların zorundan
Soyumu koru Tanrı'm

Sen Tanrı değil misin, adını yargılatma
Sana Tanrı deyince, dinimi sorgulatma
Ya adam et bunları, ya beraber yaşatma
Kanı bozuk olanlar "Türk'üm" diyemesinler
Ve Türk'ün dik başını yere eğemesinler.

Çevrimdışı AFŞAR BÖRÜ

  • Türkçü-Turancı
  • **
  • İleti: 43
Ynt: Türk geninde 3 hastalık bulundu
« Yanıtla #1 : 30 Mayıs 2013, 17:45:41 »
Türk'ü kısır bıracak olanın ölümü korkunç olur :)