Gönderen Konu: Türk soyu direnişe varmısın???  (Okunma sayısı 9084 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı alpertunga63

• Yeni Üye
  • *
Türk soyu direnişe varmısın???
« : 16 Haziran 2006 »
Ben kendimi bildim bileli TÜRKÜM VE ÜLKÜCÜYÜM.Bu ülkede ve dünyada Türk soydaşlarımıza yapılan zulüm devam etmektedir.Bu zülmü engellemek için konuşmak ve tartışmanın anlamsız olduğu anlaşılmıştır.
  Devir artık savaş devri.Benimle birlikte soydaşlarımıza yapılan zulmü engellemek için varsanız bekliyorum.Bana ne gibi destek verebilirsiniz.Düşmanları ezmek için varmısınız KUTSAL KAN SOYDAŞLARIM

Çevrimdışı Turk_aze

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
Ynt: Bence artık konuşmakla,yazmakla olmuyor!!!
« Yanıtla #1 : 16 Haziran 2006 »
tam olarak anlamadım ne demek istediğini.

Çevrimdışı Baybiçe

• Türkçü-Turancı
  • **
Ynt: Türk soyu direnişe varmısın???
« Yanıtla #2 : 16 Haziran 2006 »
Turan'a gönül vermiş Tükçüler olarak tabiki vatan için, Türk ırkının dirliği için her zaman canımızı ve kanımızı ortaya koyduk, bundan sonra da bu yoldan dönmeyi Tanrı göstermesin. Çevremiz hainlerle, Türk düşmanlarıyla kuşatılmış durumda. Bu durumda bile damarlarımızdaki asil Türk kanı bizim için yol yegane güç olacaktır. Bu güçle hareket ederken  Başbuğ Mustafa Kemal Atatürk ve Atsız Atamız bize yol gösterici olacaktır. Çok iyi düşünüp, çok iyi planlayıp, çok iyi örgütlenerek Türkçü hareketimizi aktif hale getirmezsek, vatan çok geç olabilir. İçeriden ve dışarıdan çok planlı ve organize bir kuşatma altındayız. Bir an önce örgütlenerek Türk ırkı için çalışmaya başlamamız gerekli. Bunun için bütün ırkdaşlarımı harekete geçmeye çağırıyorum. Saygılar...
Vatan ne Türkiyedir Türklere ne Türkistan;
Vatan büyük ve müebbed bir ülkedir: TURAN!
...................................

Türkler, bir ırk ve bir millet olarak yeryüzünün en şerefli insanlarıdır.

yalin-turk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 16 Haziran 2006 »
Kandaş birliğimizde grubumuzda(ÖRGÜT DEĞİL) senide görmek isteriz...

Çevrimdışı brakisefal

• Türkçü-Turancı
    • http://www.vatankirim.net/
« Yanıtla #4 : 16 Haziran 2006 »
Ben kendimi bildim bileli TÜRKÜM VE ÜLKÜCÜYÜM.Bu ülkede ve dünyada Türk soydaşlarımıza yapılan zulüm devam etmektedir.Bu zülmü engellemek için konuşmak ve tartışmanın anlamsız olduğu anlaşılmıştır.
  Devir artık savaş devri.Benimle birlikte soydaşlarımıza yapılan zulmü engellemek için varsanız bekliyorum.Bana ne gibi destek verebilirsiniz.Düşmanları ezmek için varmısınız KUTSAL KAN SOYDAŞLARIM

ülkücülükten kastınız nedir ?

bahsettiğiniz Türkçülük ülküsüyse her birimiz ülkücüyüz
lakin bahsettiğiniz ülkü çay ocaklarından çıkma mehepeli ümmetci tayfaysa sizin yolunuz bizden ayrı demektir.

biz Türk kürt kardeştir diyen zihniyetten değiliz kardeşim, eğer sen de onlardansan keşke biraz okusaydın forumumuzu.

Çevrimdışı soyluırk

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #5 : 17 Haziran 2006 »
alpertunga ırkdaşım ülkücülükten kasdını biraz daha açarmısın bize

Çevrimdışı Turk_aze

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #6 : 17 Haziran 2006 »
gerçekten Türklük için birşey yapılacaksa her zaman varım ama mhp teşkilatlarında demli çay aralarında giden hadi kandile çıkalım muhabbetleriyle işim olmaz. elini taşın altına koyacak olan varsa ölümüne varım.

Çevrimdışı Alp Tigin

• Yeni Üye
  • *
  • TANRI TÜRKÜ KORUSUN
« Yanıtla #7 : 17 Haziran 2006 »

ülkücülükten kastınız nedir ?

bahsettiğiniz Türkçülük ülküsüyse her birimiz ülkücüyüz
lakin bahsettiğiniz ülkü çay ocaklarından çıkma mehepeli ümmetci tayfaysa sizin yolunuz bizden ayrı demektir.

biz Türk kürt kardeştir diyen zihniyetten değiliz kardeşim, eğer sen de onlardansan keşke biraz okusaydın forumumuzu.
[/quote] KANDAŞIM BİZİM ÜLKÜCÜLÜKLE BİR ALAKAMIZ YOK LÜTFEN BUNU DAHA SIK YAYINLAYIP BİLGİLENDİRİNİZ SİZE SONUNA KADAR KATILIYORUM

KAFKAS

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : 19 Haziran 2006 »
 :turan:

Çevrimdışı brakisefal

• Türkçü-Turancı
    • http://www.vatankirim.net/
« Yanıtla #9 : 19 Haziran 2006 »
:turan:

hoş geldiniz büyüğüm kafkas