Gönderen Konu: BİR TÜRKÇÜ OLARAK...PKK OLSUN İSİTİYORUM...  (Okunma sayısı 13603 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bozkurt_cepni_053

• Türkçü-Turancı
Evet kandaşlarım ben bir Türkçü olarak Pkk var olması isitiyorum...

Ama beni kesinlikle yanlış anlamayın....

Pkk nın olması isitmem Nedenleri...

***Pkk...Türkün, Kürdü öldükmek için bir Fırsattır...

***Kürt Dağa çıkıp...Mehmetçiğin Avı olduğu zaman...Kürt Nufusu bir nebze olsun azalması için bir fırsaat, bir yoldur...

***Her ne kadar Şehitleri gördüğümüzde İçimiz parçalanmış olsada...Bu şehit olayları Türkün İntikam duygusunu kabartarak...Şehit olan Türk Ailesi ve yakınlarında Türk Milliyetçisi ve koyu bir Türkçü olmasına neden olacaktır...

***pkk ve onun destekçilerinin çirkin davranışkarı Türkün Nefretiğini Kazandırıp Türkte Türkçülük şuurunu diriltmesine neden olcaktır

***Kürt ve onun destekçisi pkk Türkün uyanışını sağlıyor...

keşke her vatan haini dağa çıksada leşlerini yerlere sersek....(Pkk)

GÜN GELECEK BOZKURT İNİNDE ÇIKACAK...
İŞTE O GÜN PİÇLERİN ÖLÜM GÜNÜ OLACAK...

H.TÜYLÜOĞLU

Çevrimdışı aslanargun

• Türkçü-Turancı
Ynt: BİR TÜRKÇÜ OLARAK...PKK OLSUN İSİTİYORUM...
« Yanıtla #1 : 19 Haziran 2006 »
Ben böyle birşey istemem! Tanrı pkk ve bütün kürd eniklerin belasını versin! O kadar askerimizi ve polisimizi şehit ettiler! Gebersinler pis mahluklar!

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #2 : 19 Haziran 2006 »
Ben böyle birşey istemem! Tanrı pkk ve bütün kürd eniklerin belasını versin! O kadar askerimizi ve polisimizi şehit ettiler! Gebersinler pis mahluklar!

Kandaşım yazdıklarımı pek iyi okuduğunu zannetmiyorum...

TTK...

H.TÜYLÜOĞLU

Çevrimdışı aslanargun

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #3 : 19 Haziran 2006 »
Ne demek istediğini anladım, sayın Bozkurt Cepni Kandaşım! Ben sadece kürd p.çlerine karşı duyduğum kini dile getirdim! O iğrenç yaratıklardan öyle bir nefret duyuyorum ki, anlatamam! kürd kelimesini duyar duymaz, tüylerim diken diken oluyor!

Saygılar

TANRI TÜRKÜ KORUSUN!

Çevrimdışı TÜRK-KAN

• Türkçü-Turancı
  • UÇMAĞA VARDI, TANRI DAĞLARINDA!
« Yanıtla #4 : 19 Haziran 2006 »
vallaha işin açıkçası kürdün pkklısıda, barzaniciside, talabaniciside, islamcısıda, sosyalist komunisti de, ülkücüsüde pisliktir. Ayrım yapmaksızın Hepsi yok edilmelidir...

saygılar

23 EKİM 2023'DE, ELİM BİR TRAFİK KAZASI SONUCU, UÇMAĞA VARDI.
ŞİMDİ; TANRI DAĞINDA, ATALAR YURDUNDA, ATSIZ ATA MAKAMINDA, BAŞBUĞLAR OTAĞINDA, ERİNÇ İÇERİSİNDE!

Çevrimdışı Turk_aze

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #5 : 20 Haziran 2006 »
İntikam duygusunu kabartıyor ama bir vatandaş olarak silahı çekip kürt vuran bir Türk görmedim ben şimdiye kadar. kürt iti ben aşiret çocuğuyum diye içişleri bakanı aksu eşşeğine arkalanarak ruhsatsız silahla dayı kesiliyor başımıza.

kapkaç desen bunlarda,haraç desen bunlarda,büyük ticari faaliyet desen hepsi bunlarda...hespi de pkk için ödenek ayırıyor.

niye bir hareket yaratarak bunların tek tek kafalarına sıkmıyoruz?

unutmayın ki askeriye sadece dağı temizler ama şehirden dağa para ve yardım gittiği sürece askeriyenin dağdaki işi de zorlaşır.

kolaylaştıralım o zaman !!

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #6 : 20 Haziran 2006 »
Pkk ve onun destekçilerileri nin doğurduğu çirkin hadiseler...

Türkün Nefretiğini Kazandırıp Türkte Türkçülük şuurunu diriltmesine neden oluyor...
Bu sebeple Türkçü-Milliyetçi olan bir çok Türk var...
Bu inkar edilemez...

Kürt ve onun destekçisi pkk Türkün uyanışını sağlıyor...

H.TÜYLÜOĞLU

Çevrimdışı Turk_aze

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #7 : 20 Haziran 2006 »
Uyanışı sağlıyor ama uyanış çok yavaş ve zayıf kalıyor.Ortada bir tane bile göze batan icraat yok.Sadece mersinde hapis yatan pkk lıyı içerdekiler temizledi yanlış hatırlamıyorsam.

İçerde yatan Türk icraat yapıyor dışarıda olan Türk hala bekliyor.

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #8 : 20 Haziran 2006 »
Uyanışı sağlıyor ama uyanış çok yavaş ve zayıf kalıyor.Ortada bir tane bile göze batan icraat yok.Sadece mersinde hapis yatan pkk lıyı içerdekiler temizledi yanlış hatırlamıyorsam.

İçerde yatan Türk icraat yapıyor dışarıda olan Türk hala bekliyor.

kandaşım her ne kadar TÜRKÇÜLÜK duygusu yavaşça gitmiş olsada
Bu çirkin olaylar Türkçülük duygularının ortaya çıkmasına neden oluyor ve bir nebzede olsa Türkçü düşünce Fikirlerine Sahip Türkün Sayısı artıyor...

ve hatta bu çirkin kürt olayları Türkün  Tarihine işlenip Türkün kürde her zaman nefreti sağlanacak ve bu pkk destekçileri var olduğu sürece bu intikap nefret duygusu taptaze kalarak Türkçülük Duygusunun sürekli daim kalmasını sağlayacak...

H.TÜYLÜOĞLU

Çevrimdışı tomris

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #9 : 20 Haziran 2006 »
Pkk bir zamanlar ülkücü olduğunu zannedenlerin aslında TÜRKÇÜ olduklarını kavramalarını sağlayan önemli bir unsurdur
Ama TÜRKÇÜ olmamızda bu itlerin soysuzluğundan daha önemli bi durum söz konusu değilmidir; şanlı TARİH'imiz KUTLU Kan'ımız TANRIN'ın bize vermiş olduğu üstün vasıflar
TANRI TÜRK'Ü Yaşatsın