Gönderen Konu: ISLIKLAR EZAN'DAN ÖNCE BAŞLAMIŞ...  (Okunma sayısı 3357 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Adil ÖZTÜRK

  • Türkçü-Turancı
  • **
  • İleti: 62
ISLIKLAR EZAN'DAN ÖNCE BAŞLAMIŞ...
« : 11 Mart 2019, 13:16:23 »
ISLIKLAR EZAN'DAN ÖNCE BAŞLAMIŞ...


["O anki çekimler incelenirse protesto başladığında Ezan okunmuyor Islıklarla protestoya başlıyorlar, Ezan sonradan okunmaya başlıyor."
Aslında, hepimiz çok iyi biliyoruz ki kimsenin asıl derdi ezan değil. Eğer dertleri Ezan olsa her gün 5 vakit okunuyor. Ezan okunurken, bu ülkede hırsızlık yapanları mı ararsın, adam dolandıranları mı, tecavüz edenleri mi ararsın, düğün dernek eğlence yapanları mı, içen, kaçan, göçen ne ararsan var, yani kısaca hayat devam ediyor.
Herkeste iyi biliyor ki yalan haber ve amaç milleti birbirine kırdırmak ve kendini dindar sanan cahillerden oy devşirmek. Dombra çalarken okunan ezanları da gördük, Ezan okunurken kendini alkışlatan ve birilerini alkışlayanları da. Ülkemizde ve Müslüman devletlerde ezan okurken hazır ola geçeni ise daha henüz görmedik.
Yani özünde Ezan; "Namaz vaktinin geldiğini bildirmek ve Müslümanları namaz kılmaya çağırmak için müezzinin yüksek sesle okuduğu sözler" değimlidir? Teknoloji olmasa o kalabalıkta, ne kimse o okunan Ezanın sesini duyardı, ne de kimse farkında olurdu.]


İzlediğim videonun açıklama metni böyle idi.


Peki, bu kadar duygusal olan insanlar, din değerlerini birkaç oy için malzeme olarak kullananlara neden tepki vermiyorlar.
Ben o an Ezan okunurken ıslık çalmaya devam eden saygısızları savunmuyorum, o saygısızları ben de kınıyorum. Dini ve Milli duygularımızı şahsi hırsları uğruna kullananlara kızdığım kadar, dine saygısızlık eden bu güruha da aynı derecede kızıyorum.
Dini duygularımızın hassası olan Ezana olan saygımız kadar da Milli duygularımızın hassası olan İstiklal marşına neden bu kadar saygı duymuyoruz ve saygısızlık edenlere aynı tepkileri göstermiyoruz. Unutmayalım ki milli bağımsızlığı olmayan toplumların dini yaşamları olamaz.
Biz Türk milleti şu an hem Masonların hem de Arap Kültür Emperyalizmi saldırısı altındayız. Zaten uzun yıllarca dibimizdeki Komünizm belası bahane edilerek İngiliz destekli Amerikan ablukasındayız.
İşin özü: 'Türk'ün Türk’ten başka dostu yok ve hızla kendi öz benliğimiz olan Türk Kültürüne dönmemiz lazım. Aksi takdirde Ece olan; Tomrisler, Aybüke’ler hızla Rabia'lara, Maide'lere dönüştürülerek Cariyeleşecekler.
''Ne Mutlu Türküm Diyene'..''


Adil ÖZTÜRK
Adil ÖZTÜRK