Gönderen Konu: IRAK'TA NELER OLUYOR?kürtler(piçler)sözde devletleri varmış  (Okunma sayısı 8574 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı CENGİZHAN83

• Türkçü-Turancı
ŞU ANDA BU YAZIYI YAZMAKTAN NEFRET EDİYORUM ÇÜNKÜ KAFAMI KIRSAMDA BU GÜNLERİ GÖRMESEYDİM
AMA BU AKP DENİLEN VATAN HAİNLERİ YİNE YAPTILAR YAPACAKLARINI ABDULLAH GÜL TAM BİR VATAN HAİNİ BİZ AMERİKA KABUL EDERSE NİYE ETMEYELİMKİ DİYOR BE B*KTAN ŞEREFSİZ EVLADI SEN AMERİKANIN NEYİ OLUYON MÜTTEFİKİMİ HAYIR SADECE TAHTADA BİR PİYON
hani başımızda bir p*ç var ya soyu belli olmayan adıda r.t.e olan p*ç amerikanın yardakçısı siz beni cumhurbaşkanı yapın ben devleti tanırım diyor resmen
NEDEN HERKEZ BU VATANA İHANET EDİYOR E Pİ*İN OĞLU BU VATAN SANA EKMEK VERDİ SU VERDİ GIDA VERDİ PARA VERDİ TOPRAK VERDİ YAŞA İŞTE YOKSA ÇEKGİT AMA O NE YAPIYO YOK DUR ÖNCE ÜLKEMİ SATAYIM ÖYLE GİDECEM DİYOR Pİ*İN EVLADI

1)TÜRK DOĞDUK TÜRK ÖLÜRÜZ
2)ATALARIMIN KANNI YERDE KALAMAZ
3)BU VATAN TÜRKLERİN HAKKI
4)NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

VATAN UĞRUNDA ÖLMÜŞ TÜM ŞEHİTLERİMİZİN YÜZÜNE NASIL BAKARIZ BİZ
VATAN VATAN HER ŞEY VATAN İÇİN
BİR TEK TÜRK KALANA KADAR BU TOPRAKLAR TÜRKLERİNDİR
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
TÜRK DOĞDUK TÜRK ÖLÜRÜZ

Çevrimdışı ferdikaraaslan

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
  • **
SON ZAMANLAR
« Yanıtla #1 : 03 Mart 2006 »
Merak etmeyin son kozlarını oynuyorlar. Türk milleti ve Türkçüler gereken cevabı verecektir. Sözde Kürdistan'ın ilanı son damla olacaktır. Onları kanlarında boğma vakti çok yaklaşmıştır. Yeni bir savaş belki neden olmasın. Savaşın geldiğini iliklerime kadar hissediyorum. Yeni bir Varoluş Savaşı...
Uzaklardan kÜRŞAD Atam, ÇİÇİ YABGU Atam, Mete Atam, Atsız Atam bizleri izlemekte. Savaş yaklaşmakta. Varoluş...

YA SUSTURACAĞIZ
YA DA KAN KUSTURACAĞIZ

Bütün Irkdaşlarım hazır olunuz...
TENGRİ TÜRK'Ü KORUYACAKTIR..
BUGÜN DEĞİLSE YARIN...
BELKİ YARINDAN DA YAKIN

Çevrimdışı adembeg

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
  • **
şok şok şok!!! ALİ ŞEN DENEN ADAMDA BU KÜRT DEVLETİNİ İLK BİZ TANIYALIM DİYOR. MUHTELİF GAZETELERDE. (FB ESKİ BAŞKANI ZAAMİYA DİYE DİYE BUNUDA ETTİ)

Çevrimdışı irfan

• Türkçü-Turancı
İHANETLER HİÇBİR ZAMAN SON BULMADI BULACAĞI ZAMANA AZ KALDI SON DÜNYA SAVAŞINA AZ KALDI SIKILMAYIN DEMİYORUM BEN SABIR SIZLIKTAN SIKILDIM O GÜNÜ GÖREMEMEKTEN BAŞKA KORKUM YOK..
O DEVLET TANINALI ÇOK OLDU BEYLER...
ÇUAL GİYDİK ÇUVAL YA İŞTE O GÜN TANIDILAR
NEDENMİ
DÜNYADA TÜRK ASKERİ OLAMAYAN ÜLKE YOK HEPSİDE TC EVLADI VE ÖZ TÜRK
AMA HAİN ÇOK İHANET ÇOK KAHPE DÖLÜ ÇOK
OROSPULARLA YATA KALKA FAİŞELİĞİ ÖĞRENMİŞ PİÇ ÇOK
BEN ORALARDAN GELDİĞİMDE DAĞLARDA SADECE KARTALLAR VE KURTLAR KALMIŞTI ŞİMDİYSE AKBABALAR LA ÇAKALLAR VAR
ÖNEMLİ OLAN ONLAR DEĞİL ONLARI ORAYA KOYANLA BARINDIRIP YİYECEK YEM VERENLERDE??DÜŞÜNÜN HATAYI NEREEDE YAPIYORUZ DİYE CEVABI ZORLANMADAN BULURSUNUZ
BİZ BAŞ OLDUĞUMUZU VA KİM OLDUĞUMUZU UNUTURSAK DAHA ÇOK ŞEYLER GÖRÜRÜZ DEMİYORUM
ÇÜNKÜ SON HESAP GÜNÜ GELİYOR...
EFEDİR ADIMIZ
TÜRK OĞLU TÜRK OLMAKTANDIR ŞANIMIZ
YEDİ DEĞİL YETİMİŞ BİN OLSA DA DÜVEL
YİNE DE ÜSTÜNDÜR TÜRK OLDUĞUNU BİLEN
KANSIZ EFE

KARTALBALKAN

• Ziyaretçi
gönül bir direniş tugayı kurarak kerkük ve musulda peşmergelere karşı savaşalım.dünya Türk milliyetçelerinden korkar halegelsin.haydi arkadaşlar savaş kapıda düşman pusuda yol gözüktü yine bizde uzaklara.

KARTALBALKAN

• Ziyaretçi
gönül bir direniş tugayı kurarak kerkük ve musulda peşmergelere karşı savaşalım.dünya Türk milliyetçelerinden korkar halegelsin.haydi arkadaşlar savaş kapıda düşman pusuda yol gözüktü yine bizde uzaklara.

Çevrimdışı irfan

• Türkçü-Turancı
AKILLI OLUN ORDA İŞİMİZ EN SON ÖNCE HEPSİ BİRLEŞSİN SONRA HEPSİNİ SÖNMEMİŞ BİR KİREC KUYUSU ACIP İÇİNE DİRİ DİRİ HEPSİNİ DOLDURACAĞIZ SONRAMI ÜZERLERİNİ ÖRTÜP BÜYÜKÇE BİR HAVUZ İÇİNİDE SUYLAN DOLDURDUKMU GERİDE HİÇ PİSLİK KALMADAN TER TEMİZ OLACAK ATILAN KURŞUNA YAZIK OLUR SONRA ONLAR O KADAR ETMEZLER VE ONLARIN KANININ DÖKÜLDÜĞÜ YERDEN OTLAYAN HAYVAN DAHİ HAİN OLUR DİKKAT EDELİMKİ TOPRAKTAN BAŞKA HAİNLER ÇIKMASIN VE DÜNYAYI ONLARIN PİS KANIYLAN KİRLETMEYELİM
EFEDİR ADIMIZ
TÜRK OĞLU TÜRK OLMAKTANDIR ŞANIMIZ
YEDİ DEĞİL YETİMİŞ BİN OLSA DA DÜVEL
YİNE DE ÜSTÜNDÜR TÜRK OLDUĞUNU BİLEN
KANSIZ EFE

Çevrimdışı AtillaKaan

• Üyeliği İptal Edilmiş
  • Yasakli
  • Türkçü-Turancı
  • **
Irfan kardesime katiliyorum. Evet kabul etmek zor, ama picleri PI**STAN devleti oldummu, Türk devleti bütün piclere PI**STAN pasaportu cikarttirip yurtdisi eder. Si..irsinler daga.

AAAAMAA,
bunlar ellerine bizim sayemizde Musul ve Kerkükü ellerine gecirirse, iste o zaman kan akar!

Çevrimdışı [Hun Türk]

• Türkçü-Turancı
  • TTK
Kandaşlar mesajlarınıza dikkat edin..Aşırı argo kullanıyorsunuz..Otağımız kirleniyor bu şekilde..
Bana göre ticanilik, nurculuk, yobazlık, komünizm ve partizanlık gibi hastalıkların sebepleri, milli ülküden yoksunluktur.
Hüseyin Nihâl Atsız

TÜRK IRKI SAĞOLSUN !

Çevrimdışı AtillaKaan

• Üyeliği İptal Edilmiş
  • Yasakli
  • Türkçü-Turancı
  • **
Afedersin kurucu kardes, kendim geciyorum ve isim bulamiyorum bu soysuzlara.