Gönderen Konu: İstanbul İl Başkanlığı Açılış  (Okunma sayısı 15904 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Antepli Bozkurt

• Türkçü-Turancı
Ynt: İstanbul İl Başkanlığı Açılış
« Yanıtla #10 : 17 Mayıs 2012 »
Hayırlı olsun.Bizlerde gelebilirmiyiz?

Gelebilirsiniz bir mahsuru yok TARDU KAĞAN BEĞ hatta kırmızı halıda sereriz sana. ;)

Ankarada fazla bir arada bulunma şansımız olamadı, keşke durumlar el verseydide sizlerle İstanbulda buluşsaydık Ayhan Başkanla Kadir beyle ve diğer tanışmadığımız kardeşlerimizle bir arada olsaydık Tanrı yar ve yardımcınız olsun

Çevrimdışı TARDU KAĞAN

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #11 : 18 Mayıs 2012 »
Hayırlı olsun.Bizlerde gelebilirmiyiz?

Gelebilirsiniz bir mahsuru yok TARDU KAĞAN BEĞ hatta kırmızı halıda sereriz sana. ;)

Ankarada fazla bir arada bulunma şansımız olamadı, keşke durumlar el verseydide sizlerle İstanbulda buluşsaydık Ayhan Başkanla Kadir beyle ve diğer tanışmadığımız kardeşlerimizle bir arada olsaydık Tanrı yar ve yardımcınız olsun

Ağabeyim bende seviniyordum Antepli abimiz gelir, hem bi acı kahvemizi içer,hemde şöyle halis antep işi sarma getirir ,hep beraber tadar tatlı tatlı sohpet ederiz diye...Ama başka bahara kısmet...:)

Çevrimdışı Antepli Bozkurt

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #12 : 18 Mayıs 2012 »
Keşke gelebilseydik'de Tatlı işin espirisi tabi Kadir'im

Ben geldiğimde sözümü tuttum yanlız sen yoktun geç geldin, koridorda konuşan birisi vardı kendi kendime dedim bu çok delikanlı birisine benziyor, sonra sordum Tardu kağan nerde diye aha bu dediler sürpriz oldu! benim için  ;)

Çevrimdışı TARDU KAĞAN

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #13 : 18 Mayıs 2012 »
Eyvallah ağabey.Delikanlılık,bizde değil,varlığıyla bizlere güç veren siz büyüklerimizdedir.

Çevrimdışı Egenin Efesi

• Gökbörü'nün izinde Tanrı Türk'ü korusun!
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #14 : 18 Mayıs 2012 »
Hayırlı, uğurlu ve kutlu olsun. Bu güzel esere hayat veren Türk soyunun yiğit oğullarına selam olsun. Ankara'da, İstanbul'da dalgalanan Türkçülük bayrağı pek yakın bir zamanda efelerin diyarlarında da dalgalanacaktır.
Türk budununa kutlu olsun.
Dün Efe'ydik, Zeybek'tik; bu gün: GÖKBÖRÜ'dür Adımız!

tungatonyukuk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #15 : 19 Mayıs 2012 »
Bende aksilik çıkmaz ise orada olacağım.

Hayırlı,uğurlu olsun Allah utandırmasın.

TTK.

Farketmez tunga.Sen aksilik yokkende yoksun.Varken olsanda farketmez.

Bu ne şimdi ? Kadir abi yaptığın ayıptır.Yinede abi dediğim için sana karşılık vermiyorum.Artık kaale almıyorum malesef abi.

Çevrimiçi Üçoklu Börü Kam

• Otağ Yöneticisi
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #16 : 19 Mayıs 2012 »

Açılış için Ankara'dan hareket edecek Gökbörülerin her birisi, heyecandan, dernek içinde o odadan o odaya git-gel yapıp duruyorlar.
Tanrı'nın izniyle açılışta orada olmak üzere birazdan yola çıkacağız. Değerli kandaşlarımızla kucaklaşmamıza artık saatler kaldı.
İstanbul İl Başkanlığımızın açılışı Türk Milletine hayırlı, uğurlu ve kutlu olsun..!

TTK.
Türk Soyunun Gizli Gücüne İNAN ve GÜVEN!

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #17 : 19 Mayıs 2012 »
İstanbul İl Başkanlığımızın açılışı Türk Milletine hayırlı, uğurlu ve kutlu olsun..!

TTK.
ÜZE TENGRI TEMÜR CIDA OKLAR BIRLE BIR BULUT

BASBUGUMUZ TANRIKUTTUR TANRIKUTTUR

TANRIKUT.

Çevrimdışı TARDU KAĞAN

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #18 : 19 Mayıs 2012 »
Bende aksilik çıkmaz ise orada olacağım.

Hayırlı,uğurlu olsun Allah utandırmasın.

TTK.

Farketmez tunga.Sen aksilik yokkende yoksun.Varken olsanda farketmez.

Bu ne şimdi ? Kadir abi yaptığın ayıptır.Yinede abi dediğim için sana karşılık vermiyorum.Artık kaale almıyorum malesef abi.

KAALE ALIP ALMAMANDA ÖNEMLİ DEĞİL.KISACASI  SENDE ÖNEMLİ DEĞİLSİN.DERT ETME KENDİNE.AYIP NEDİR SÖYLEDE BİLELİM TUNGA.NASIL YAPILIYOR AYIP?

Çevrimdışı TARDU KAĞAN

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #19 : 20 Mayıs 2012 »
Başkanım sabah kahvaltısına ne emredersiniz?Sabah 8 gibi yerleşkede  olacağım.Bizde heyecanlıyız.Aziz dava rkadaşlarımızla birarada olmanın mutluluğu paha biçilmez....