Gönderen Konu: Kan Çiçekleri  (Okunma sayısı 10479 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cenghis Khan

• Ziyaretçi
Kan Çiçekleri
« : 30 Aralık 2007 »

Vatanî görevini güneydoğuda yaparken, mayına basarak yaralanan Gazi Savaş YÜCEL;

On binlerce insanın okuduğu “Her satırı vücuttan kopan bir parça ile yazılan, her satırında tarifi imkânsız acıların yaşandığı, çağdaş bir Çanakkale destanı olan; BİZ KINALI BACAKSIZLAR kitabının ardından, ikinci kitabı olan KAN ÇİÇEKLERİ’ni, siz kıymetli Türk Milletinin beğenisine sunmuştur.

Kan Çiçeklerinde, "Askerliğin yan gelip yatma yeri!” olmadığını; milli şuurun sadece şehit cenazelerinde “Şehitler ölmez, vatan bölünmez!” diye bağırmaktan öte bir şey olduğunu göreceksiniz.

Yataklarımızda huzur ve güven içinde uyurken; bizlerin güvenliği uğruna, ailelerinden uzakta, fedakarca ve zor şartlarda mücadele ederek, vatanın ve milletin bölünmezliği için güneydoğu'da canlarını feda edip, kanlarını akıtan kahraman askerlerimizin yaşadıklarını Kan Çiçeklerinde okuyacak  milli mücadele azminizin kökenlerinin nerede olduğunu anlayarak, milli şuurunuzu artıracaksınız.

Çevrimdışı TiginNoyan

• Türkçü-Turancı
  • Inançu Apa Yargan Tarkan Köl Tigin
    • Steppe History Forum
Ynt: Kan Çiçekleri
« Yanıtla #1 : 30 Aralık 2007 »
Hemen alacağım.

Hayırlı olsun.

Türük Oguz begleri bodun eşid: üze teŋri basmasar asra yir telinmeser Türük Bodun iliŋin törügün kim artatı utaçı erti? Türük Bodun ertin, ökün!

Çevrimiçi Üçoklu Börü Kam

• Otağ Yöneticisi
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #2 : 30 Aralık 2007 »
Bu güzel eseri Türk Milletiyle buluşturan Gökbörü Yayıncılığı ve Savaş YÜCEL'i kutlarım.

TKK
Türk Soyunun Gizli Gücüne İNAN ve GÜVEN!

Çevrimdışı delikurt34

• Yeni Üye
  • *
  • Gök girsin Kızıl çıksın
« Yanıtla #3 : 30 Aralık 2007 »

Buradaki tüm kandaşlarımın Yüreklerinden öpüyorum
    Daha öncede  aranıza yeni katıldığımı bildirmiştim.   Sizlerle olmak ve burdaki bilğileri paylaşmak inanın bulunmaz bir fırsat
   Yazılarınızı tek tek okumaya çalışıyorum   Yazıların derinliklerine girdiğimde mükemmelliyetinizi gördüm
   Aranıza yeni katıldım evet!!!ama Türkçü davanın neferi olarak çok hizmetler verdim
  Belki aranızda şahsen tanıdıklarımda olabilir  bunu ilerleyen zamanlarda görecegiz yaşı 40  üstü olan kandaşlarımıda  gördüm
  aranızda mutlaka bir yerlerde yollarımız kesişmiştir
  Sitenizde  (artık benimde sitem) çok önemli bilğiler var   Bu bilğileri daha fazla kişilere nasıl ulaştırılır? daha neler yapılır bilemiyorum  Sizlere akıl verecek durumda değilim çok ğüzel işler yapıyorsunuz sadece KEŞKELERİM var o da şu
  çok kişiye ulaşmalıyız

Üye olalı bir kaç gün oldu ve  okuduğum yazılarda şunu gördüm  bir arkadaş,  siteyi yeni gördüğünü yazmış (ama) verilen cevap    (nasıl bilmezsiniz olmuş)  Evet bende yeni buldum  Şimdi bunun izahı mümkünmü? neden bilmemem yargılansın
  Biz Türkçülerin diğer hastalığı , diğer Türkçünün diğer Türkçüye tepeden bakması , dolayısıyla onlarca  Türkçü site, dergi,vs  var

Düşüncemi sorarsanız  bu site gerçekten mükemmel  üstü Burayı kuranların yüreklerine kurban olurum
  Sizlerden ricam başkalarının eline geçmeden ilk kurucularıyla birlikte devamı olsun (aranıza farklı düşüncelerle girip yazı kirliliği yapanlar olacaktır bunu engelleyemezsiniz ama (it ürür kervan yürür)
  Şimdi aranızda yazı karakterimi inceleyen, ve  bir Türkçünün önce yazısına  dikkat etmesi gerek gibi (iş olsun diye) sataşmalarda olacaktır
    Arkadaşlar çoklarınız felan üniversite felan fakulte okumuş olabilirsiniz Bizler burda  üniversite,fakulteyi değil Yüregimizi konuşuyoruz 
   yazıları okurken herkez isminin manasını yazsın demişsiniz ve cevaplamışlar
   Delikurt34    34 istanbul   delilik ise yüregim Kurt,u  zaten sormayın
    üstte yazılmış olan kitabı ilk fırsatta okuyacagım
     TANRI TÜRKÜ KORUSUN

Çevrimiçi Üçoklu Börü Kam

• Otağ Yöneticisi
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #4 : 31 Aralık 2007 »

Buradaki tüm kandaşlarımın Yüreklerinden öpüyorum
    Daha öncede  aranıza yeni katıldığımı bildirmiştim.   Sizlerle olmak ve burdaki bilğileri paylaşmak inanın bulunmaz bir fırsat

Sayın delikurt34 Beğ,
HunTürk Otağının bütün hakları ve güzellikleri; Büyük Türk Milletine, şayet varsa, kusurları ve eksikleri, bizim şahsımıza, aittir.

Otağınıza hoş geldiniz!
Hayırlı, uğurlu ve kutlu olsun..!

Esenlikler dilerim...

TTK
Türk Soyunun Gizli Gücüne İNAN ve GÜVEN!

Çevrimdışı TÜRK-KAN

• Türkçü-Turancı
  • UÇMAĞA VARDI, TANRI DAĞLARINDA!
« Yanıtla #5 : 31 Aralık 2007 »
 Gökbörü Yayıncılığın ve Kahraman Gazimiz Savaş Yücel Beğ'in,  Aziz Şehitlerimizi anan,  böyle bir eseri hazırladıkları için kutlarım. Aziz Şehitlerimiz YÜCE TÜRK IRKININ kahraman evlatlarıdır, onlarla gurur duyuyoruz. ONLAR her şeyin en güzeline layıklardır.

Delikurt34 sizde Otağımıza hoşgeldiniz.

Esenlikler

TTK
23 EKİM 2023'DE, ELİM BİR TRAFİK KAZASI SONUCU, UÇMAĞA VARDI.
ŞİMDİ; TANRI DAĞINDA, ATALAR YURDUNDA, ATSIZ ATA MAKAMINDA, BAŞBUĞLAR OTAĞINDA, ERİNÇ İÇERİSİNDE!

Çevrimdışı Temir Yalıg

• Türkçü-Turancı
  • TÜRK'ÜM BAŞKA ÜNVAN İSTEMEM
« Yanıtla #6 : 31 Aralık 2007 »
Gökbörü Yayıncılık yine farkını ortaya koydu,Türk milletinin,Türk askerinin sesi oldu..

Fazla söze ne hâcet!

Okuyalım,okutturalım..

TTK
TÜRK IRKI SAĞOLSUN!

Çevrimdışı delamet

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #7 : 31 Aralık 2007 »
kardaşlar ben bunları mardın dağlarında 20 yıl önce 1987 .1988 yıllarında yaşadım ve aklımdan hıç gitmıyor bırçoğunuz çocugum yaşında sınız bir silahlı çatışmayı hiç yaşadınızmı bılmem ama ben otların boyunun çokj yuksek oldugunu bilirim aynı zamanda bır arkadaşınızın ,işkembelerinın nasıl dışarıya döküldüğünü bilirim kısaca ben delamet yanı delı ahmet belkıde bundan dolayı delı diyorlar  birçoğunuzun yaşamadığı duyguları yaşamışım ...... sonuç mu koskoca bır vatan sevgisi  ve birsürü ölü kardaş saygılarımla  ntüm gazilere sabır şehıtlere rahmet dilerım.  ne mutlu Türküm diyene......
Türk milleti;

Ebediyete akıp giden her on senede, bu büyük millet bayramını, daha büyük şereflerle, saadetlerle, huzur ve refah içinde kutlamanı gönülden dilerim.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Çevrimdışı Atçeken Beği

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #8 : 01 Ocak 2008 »
kardaşlar ben bunları mardın dağlarında 20 yıl önce 1987 .1988 yıllarında yaşadım ve aklımdan hıç gitmıyor bırçoğunuz çocugum yaşında sınız bir silahlı çatışmayı hiç yaşadınızmı bılmem ama ben otların boyunun çokj yuksek oldugunu bilirim aynı zamanda bır arkadaşınızın ,işkembelerinın nasıl dışarıya döküldüğünü bilirim kısaca ben delamet yanı delı ahmet belkıde bundan dolayı delı diyorlar  birçoğunuzun yaşamadığı duyguları yaşamışım ...... sonuç mu koskoca bır vatan sevgisi  ve birsürü ölü kardaş saygılarımla  ntüm gazilere sabır şehıtlere rahmet dilerım.  ne mutlu Türküm diyene......
Delamet;
Otağımıza hoşgeldiniz,sefalar getirdiniz.Gazilerimizi aramızda görmek bizim için şereftir.

Esen Olsun.
Oturup düşündüğümde yetim olmadığımı gördüm! Oğuz Han gibi atası, Dede Korkut gibi muallimi, Köroğlu gibi ağabeyi, Mahtumkulu gibi akıl hocası olan birisi hiç yetim olur mu?
Saparmurat Türkmenbaşı

Çevrimdışı o.öcal

• Türkçü-Turancı
  • TANRI DAĞINDA, UÇMAĞA VARDI...
« Yanıtla #9 : 01 Ocak 2008 »
hem geçmiş olsun hem de hayırlı olsun diyorum.eserleriyle Türk gençliğinin kalbinde taht kuran herkese esenlikler diliyorum

UÇMAĞA VARDI..!
TANRI DAĞINDA...
ATSIZ ATA OTAĞINDA, ULU ATALAR HUZURUNDA DİZ VURMAKTA!