Gönderen Konu: Kansızlar TÜRK Milli Takımı'nda...  (Okunma sayısı 27777 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı TÜRK-KAN

• Türkçü-Turancı
  • UÇMAĞA VARDI, TANRI DAĞLARINDA!
Ynt: Kansızlar TÜRK Milli Takımı'nda...
« Yanıtla #10 : 15 Ağustos 2007 »
Hiç değilse güzel oynuyorlar takıma bi katkı yapıyorlar ya kürdolara ne demeli ümit özat,selçuk vs. Rezil ediyorlar

Değerli Anda,

Ümit Özat kürt değil, Türk'tür.
23 EKİM 2023'DE, ELİM BİR TRAFİK KAZASI SONUCU, UÇMAĞA VARDI.
ŞİMDİ; TANRI DAĞINDA, ATALAR YURDUNDA, ATSIZ ATA MAKAMINDA, BAŞBUĞLAR OTAĞINDA, ERİNÇ İÇERİSİNDE!

Çevrimdışı TÜRK-KAN

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #11 : 15 Ağustos 2007 »
Kandaşlar milli takım meselesinde akıllara sadece  futbol ve atletizm gelmiş ama hatırlatmalıyım ki voleybol milli takımında Natalya Hanikoğlu(RUS),basketbol milli takımında da Mehmet Okur, Hidayet Türkoğlu ve Mirsad Türkcan boşnaktır.Birde bu slav döküntüleriyle de sözde Türk  medyası gurur duyar NBA temsilcimiz bunlar diye.

Mehmet Okur boşnak değildir, ailesinde çerkezlik ve ukraynalılık mevcuttur. Kısacası Türk değildir.

ŞİMDİ; TANRI DAĞINDA, ATALAR YURDUNDA, ATSIZ ATA MAKAMINDA, BAŞBUĞLAR OTAĞINDA, ERİNÇ İÇERİSİNDE!

Çevrimdışı TÜRK-KAN

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #12 : 15 Ağustos 2007 »
 Yabancı devşirme oyuncuları Türk Milli Takımının hiçbir spor dalında ay yıldızlı formayı kirletirken görmek istemiyoruz. Binlerce Türk genci spor olanaklarından yoksun bırakılırken, bu dışarıdan gelen sığıntı göçmenlerin Türklerin Milli Takımlarındaki yerlerini çalmaları ve doldurmaları kesinlikle kabul edilemez !

Çevrimdışı Ziya Gökalp

• Türkçü-Turancı
  • TANRI TÜRK'Ü KORUSUN!
« Yanıtla #13 : 15 Ağustos 2007 »
bence iyi ya bi brezilyalıyı bi zenciyi kürde tercih ederim en azından temizlerdir kürdolarlan
evet bencede Kürtlerden daha temizlerdir :D
Hiç değilse güzel oynuyorlar takıma bi katkı yapıyorlar ya kürdolara ne demeli ümit özat,selçuk vs. Rezil ediyorlar bizlerğ

Ümit Özat , Sivaslı bir Türkmendir.

Çevrimdışı TiginNoyan

• Türkçü-Turancı
  • Inançu Apa Yargan Tarkan Köl Tigin
    • Steppe History Forum
« Yanıtla #14 : 15 Ağustos 2007 »
TÜRK-KAn abime katılıyorum.

Türük Oguz begleri bodun eşid: üze teŋri basmasar asra yir telinmeser Türük Bodun iliŋin törügün kim artatı utaçı erti? Türük Bodun ertin, ökün!

Kök-Börü

• Ziyaretçi
« Yanıtla #15 : 15 Ağustos 2007 »
Kandaşlar milli takım meselesinde akıllara sadece  futbol ve atletizm gelmiş ama hatırlatmalıyım ki voleybol milli takımında Natalya Hanikoğlu(RUS),basketbol milli takımında da Mehmet Okur, Hidayet Türkoğlu ve Mirsad Türkcan boşnaktır.Birde bu slav döküntüleriyle de sözde Türk  medyası gurur duyar NBA temsilcimiz bunlar diye.

..

Mirsad Türkcan,Novi Pazar(Yeni Pazar'lı)olup Sancak Türklerindendir..Boşnak değildir...Sancakta genelde Türkler Boşnaklarla karıştırılmaktadır..Hidayet Türkoğlu da aynı şekilde Novi Pazarlı ve Sancaklıdır..

http://webarsiv.hurriyet.com.tr/1998/11/06/76378.asp

tungatonyukuk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #16 : 15 Ağustos 2007 »
Biliyorsunuzki geçenlerde Fenerbahce spor kulubü Colin Kazim Ricardhs ı aldı.Colin in demec ini okudum ve sinirden ne kadar küfür ettim bilemezsiniz,100 DE 100 Türk üm diyor.Annesi Kıbrıs Babası İse Jamaica lıdır. :)

Çevrimdışı Ziya Gökalp

• Türkçü-Turancı
  • TANRI TÜRK'Ü KORUSUN!
« Yanıtla #17 : 15 Ağustos 2007 »
Biliyorsunuzki geçenlerde Fenerbahce spor kulubü Colin Kazim Ricardhs ı aldı.Colin in demec ini okudum ve sinirden ne kadar küfür ettim bilemezsiniz,100 DE 100 Türk üm diyor.Annesi Kıbrıs Babası İse Jamaica lıdır. :)

tungatonyukuk anda Colin Kazım'ın babası Jamaika'lı değil,Antigualıdır.Neticede Türklükle uzaktan yakından alâkası yoktur.
TTK!

Çevrimdışı ÇEPNİ_TÜRKÜ

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #18 : 15 Ağustos 2007 »

Jamaica değilde Jamaika yazacaktın sanırım ;)
'Biz doğrudan doğruya Milliyetperveriz ve Türk Milliyetçisiyiz.'
'Hayattaki yegane üstünlüğüm, Türk doğmaktır!'

ATATÜRK

Çevrimdışı kültigin

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #19 : 16 Ağustos 2007 »
Adı üzerinde Türk Milli Takımı bence yabancı ve kanı bozukların bu takımda işi olmamalı...
UZE TENRİ BASMASAR ASRA YİR TELİN MESER TÜRK BUDUN İLİNİN,TORUNUN KIM ARTATİ!

HEJ Turán. HEJ Bájtarsak. HEJ Turániakat!!!

İLTERİŞ İSTANBUL