Gönderen Konu: Otağın Ziyaretçi Yoğunluğu  (Okunma sayısı 10196 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Üçoklu Börü Kam

• Otağ Yöneticisi
  • Türkçü-Turancı
Otağın Ziyaretçi Yoğunluğu
« : 08 Mart 2012 »
Değerli Türkçüler,
Son iki gündür, sizin de farkettiğiniz gibi, otağımıza çok yoğun bir ziyaretçi akını olmaktadır.
Bunun bir saldırı olduğundan şüpheleniyoruz. Malum bir kaç gündür yeni açılan konular bir yerleri rahatsız etmiş olabilir.
Teknik sorumlu arkadaşımız durumu kontrol altında tutuyor. Çevrimiçi olma eşiğini belli aralıklarla sıfırlayarak, hatta bazende ziyaretçiye kapatarak, ziyaretçi sayısını olabilecek en alt sınıra çekip ziyaretçi çokluğunun sunucuya verdiği yük azaltılmaya çalışılıyor. Lakin sıfırlamamızdan çok kısa süre sonra-30-40 dk- hemen sayı ikibinlere yaklaşıyor. Bu normal değil ama dediğim gibi teknik yönetici arkadaşımız konuyu takip ediyor.
Yakın zamanda normale döneceğini umuyoruz.
Bilgilerinize.

TTK.
Türk Soyunun Gizli Gücüne İNAN ve GÜVEN!

Çevrimdışı Çağrıbey

• [GÖKBÖRÜ ANKARA]
  • Türkçü-Turancı
  • Ne mutlu Türk doğup, Türk gibi yaşayana!
Ynt: Otağın Ziyaretçi Yoğunluğu
« Yanıtla #1 : 08 Mart 2012 »
Daha 20 dakika önce çevrimiçi eşiği sıfırlanıp anlık ziyaretçi sayısı 200 lere düşürülmesine rağmen sayı yine fırladı.
Bir gariplik var ama çözemedik.
Hun Türk anda, olmazsa otağı tümüyle bakım moduna alıp ziyaretçi girişini kapatıp güvenlik ayarlarını bir kez daha gözden geçir ki başımıza bir kaza gelmesin.

Ne mutlu Türk doğup, Türk gibi yaşayana!
Saygılarımla..
Çağrıbey

Çevrimdışı TANRIKUT

• Türkçüler mutlak kurulacak olan, "Turan İmparatorluğunun" mimarlarıdır.
  • Otağ Sorumlusu
  • Türkçü-Turancı
  • Gökbörü Türkçüler Derneği
    • TÜRKÇÜ GELECEK BİRLİĞİ
« Yanıtla #2 : 08 Mart 2012 »
VALLA BAŞKANIM TEKNİK BİR ARIZA MI YOKSA SALDIRI MI YA DA YOĞUN BİR İLGİMİ ANLAYAMIYORUM...

Çevrimdışı TANRIKUT

• Türkçüler mutlak kurulacak olan, "Turan İmparatorluğunun" mimarlarıdır.
  • Otağ Sorumlusu
  • Türkçü-Turancı
  • Gökbörü Türkçüler Derneği
    • TÜRKÇÜ GELECEK BİRLİĞİ
« Yanıtla #3 : 08 Mart 2012 »
ÜYELERİN HARİCİND, ŞU AN 1964 ZİYARETÇİ VAR

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #4 : 08 Mart 2012 »
Baskanim dediginiz gibi son acilan konulardan sonra ziyaretci patlamasi oldu . Fazla ziyaretci Otagin islevini engellemek icin olabilir . Ben daha cok dincilerden süpheleniyorum.
ÜZE TENGRI TEMÜR CIDA OKLAR BIRLE BIR BULUT

BASBUGUMUZ TANRIKUTTUR TANRIKUTTUR

TANRIKUT.

Çevrimdışı İsmail İpek

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #5 : 08 Mart 2012 »
Şu anda ben müdahale ettim. Şu anda normal gzüküyor. Sürekli olarak takipteyim.

Ya açılan konulara birilerini rahatsız etti yada saldırı olabilir.

Saldırılara karşı tedbirimiz var bu işlerden anlarız çok şükür.

Çevrimdışı Çağrıbey

• [GÖKBÖRÜ ANKARA]
  • Türkçü-Turancı
  • Ne mutlu Türk doğup, Türk gibi yaşayana!
« Yanıtla #6 : 08 Mart 2012 »
Şu an durum normal gözüküyor andalar.
İsmail beyin eli değmiş belli.

Ne mutlu Türk doğup, Türk gibi yaşayana!
Saygılarımla..
Çağrıbey

Çevrimiçi Üçoklu Börü Kam

• Otağ Yöneticisi
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #7 : 08 Mart 2012 »
Baskanim dediginiz gibi son acilan konulardan sonra ziyaretci patlamasi oldu . Fazla ziyaretci Otagin islevini engellemek icin olabilir . Ben daha cok dincilerden süpheleniyorum.
Evet, dediğiniz gibi son açılan bir kaç konudan sonra bu anormallik oldu motun kardeşim.
Anlık ziyaretçi çokluğu hem otağın işleyişini yavaşlatıyor ve hem de çok aşırı olunca veritabanının çökmesine yol açıyor.
Bu dincilerden her şey beklenir. Milleti Allah ile aldatacak kadar aşağılaşan mahlukattan her şey beklenir.

ÜYELERİN HARİCİND, ŞU AN 1964 ZİYARETÇİ VAR
Sedat Başkan,
Gece saatlerinde bir ara 3800 lere yükseldi ki anlık ziyaretçi için bu sayılar otağın veri tabanı açısından çok ciddi riskler oluşturuyor.
Gece, teknik yöneticimiz, Hun Türk anda, müdahale edip durumu normalleştirdi lakin sabaha yine aynı şey oldu.
Neyse İsmail Bey hızır gibi yetişip işe el koymuş, sağolsun. Şimdilik durum normal gözüküyor. İnşallah bir aksilik olmaz.
Malum bazıları "karpuz keserek yürek ferahlatıyor"... Ya da "sahibini dövemeyen eşeğine sataşıyor"..

TTK.
Türk Soyunun Gizli Gücüne İNAN ve GÜVEN!

Çevrimdışı Cebe Noyan

• Her Şey Türk İçin, Türk'e Göre!
  • Türkçü-Turancı
  • Türk Irkı Sağ Olsun!
« Yanıtla #8 : 08 Mart 2012 »
Bence gerekli güvenlik önlemleri derhal alınmalı.
Aşırı yüklenme var, sunucunun işlemcisi yanabilir; bu da bize pahallıya mââl olur.
Host firiması gerekli açıklamayı yapmış olması lazım.
Ümmetinizin bittiği yerde, Türk'ün Kudreti başlar.

"Niye kaçıyoruz? Çok diye niye korkuyoruz? Azız diye niye kendimizi hor görelim? 'Hücum edelim' dedim. Hücum ettik...Savaştık. Bizdeni iki ucu,
yarısı kadar fazla idi. Tanrı lûtfettiği için, çok diye korkmadık, savaştık. Tarduş şadına kadar kovalayıp dağıttık."
(Bilge Tonyukuk - 2. Taş, Batı Yüzü - 3-4-5-6)

Çevrimdışı Yüzbaşı Sançar

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #9 : 08 Mart 2012 »
Bu durum normal bir şey değil. İki gündür otağa giriş yapıyorum on dakika sonra otağdan çevrimiçiliğim düşüyor. Aman dosta düşman karşı otağı iyi koruyalım. Demek ki bir yerlerin fincancı katırlarını ürkütüyoruz.
Tanrı Türkü ve Türk yurtlarını korusun. Tabi Türk yurdu bildiğimiz otağımızı da, korusun.
Yüzbaşı Sançar Uçmağa varalı on üç yüz yıldan çok oldu. Onun düştüğü meçhul yerde, ay ışıklı yaz gecelerinde hâlâ ıztıraplı kahkahalar ve şeref ilahileri işitilir. Bu ilahiler rüzgârın çıkardığı sestir. Onu herkes işitir. Fakat o ıztıraplı kahkahaları herkes duyamaz. Onun yankılarını uzak, yakın ellerden, ancak içinde Tanrı Dağı’nın odu yanan gönüller sezer. Bu ıztıraplı kahkahalar Yüzbaşı Sançar’ın soyu, onun düştüğü yerde zafer töreni yapıncaya kadar yıllarca, belki yüzyıllarca sürüp gidecek…