Gönderen Konu: Şehitlerimizin Kanı Yerde Kalmayacak!  (Okunma sayısı 10278 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hercey_vatanicin

• Ziyaretçi
pkk karci mücadelede toplam sehidimiz 12 bini geciyor.
bunun sonu gelmesi lasim.
artik teröre karsi terör baska care yok.
biz de kim oldumuzu söylememis lasim her gün asker lerimis sehit oluyor.
metropolarimiz da bomba patliyor.
patltanlarda askerlerimizi sehit enden ler de bu ülkenin ekmeyini suyunu iciyor
 biz nerdeyiz aceba?

kerim

• Ziyaretçi
Ynt: Şehitlerimizin Kanı Yerde Kalmayacak!
« Yanıtla #1 : 27 Mart 2006 »
TURKIYE ISTERSE PKK YI 1kunde halleder ama casus var kardesim genelkurmaya bile girmisler casuslar mesela oparassiyon yapacagiz diye  emir verse genel kurmay o oparassiyon kagidi once medyaya degil once pkk nin eline geciyo nasil oluyor bu is kimse ibl miyor genel kurmay larin hepsi casus  yahudi niye bir sey yapmiyorlar  yapmak istemiyor lar zaten  yapiyorlarmis gibi gorunuyorlar sozde  generallerin hepsini atmak lazim

hercey_vatanicin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 27 Mart 2006 »
Alıntı yapılan: kerim
TURKIYE ISTERSE PKK YI 1kunde halleder ama casus var kardesim genelkurmaya bile girmisler casuslar mesela oparassiyon yapacagiz diye  emir verse genel kurmay o oparassiyon kagidi once medyaya degil once pkk nin eline geciyo nasil oluyor bu is kimse ibl miyor genel kurmay larin hepsi casus  yahudi niye bir sey yapmiyorlar  yapmak istemiyor lar zaten  yapiyorlarmis gibi gorunuyorlar sozde  generallerin hepsini atmak lazim

haklizin soydasim,
ama suz generalerde deyil tabi ara larinda bi casus olabilir ama onlar kezin general deyildir benim bildim bi casus var oda=
basbakanimiz erdogan

Çevrimdışı ALP-ER-TUNGA

• Türkçü-Turancı
  • BU YOL KUTLUDUR;GİDER TANRIDAĞ'INA!
« Yanıtla #3 : 28 Mart 2006 »
ORDU İÇİNDE OLAN CASUSLAR HARİÇ TÜRKİYE GENELİNDE AMERİKAN İSTİHBARAT SERVİSİ C.İ.A.'İN AJANLARI OLDUĞU ZATEN BİLMEKTEDİR.GÜNEYDOĞUDA DÖNEN OLAYLARI ANLAMAK İÇİN UNUTULANLARDAN BAŞKA YENİ BİRŞEY YOK ADLI KİTABI OKUMANIZI ÖNERİRİM.BU KİTAPTA SANIYORUM OKUDUĞUM BİRŞEY ÖYLE BENİ DEHŞETE DUSURMUSTU Kİ SASTIM KALDIM:
CAMİDE JANDARMALAR C.İ.A. AJANI İSRAİLLİ BİR SÜNNETSİZ İMAM BULUYORLARDI.BU İMAM HEM DİNİ YÖNDEN HALKI KIŞKIRTIYOR HEMDE PKK'YA YATAKLIK EDİYORDU.
İŞTE ÜLKE BU HALE DÜŞTÜ HER YERDE AJANLAR CİRİT ATIYOR BİZİM MİT'TE UYUYOR YADA ONUNDA İÇİNDE İŞBİRLİKÇİLER VAR.NE ACI DEĞİLMİ?

ÜZE TENGRİ BASMASAR,ASRA YİR TELİNMESER,TÜRK BUDUN,İLİGİN,TÜRÜGÜN KEM ARTADI...

hercey_vatanicin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 28 Mart 2006 »
Alıntı yapılan: ALP-ER-TUNGA
ORDU İÇİNDE OLAN CASUSLAR HARİÇ TÜRKİYE GENELİNDE AMERİKAN İSTİHBARAT SERVİSİ C.İ.A.'İN AJANLARI OLDUĞU ZATEN BİLMEKTEDİR.GÜNEYDOĞUDA DÖNEN OLAYLARI ANLAMAK İÇİN UNUTULANLARDAN BAŞKA YENİ BİRŞEY YOK ADLI KİTABI OKUMANIZI ÖNERİRİM.BU KİTAPTA SANIYORUM OKUDUĞUM BİRŞEY ÖYLE BENİ DEHŞETE DUSURMUSTU Kİ SASTIM KALDIM:
CAMİDE JANDARMALAR C.İ.A. AJANI İSRAİLLİ BİR SÜNNETSİZ İMAM BULUYORLARDI.BU İMAM HEM DİNİ YÖNDEN HALKI KIŞKIRTIYOR HEMDE PKK'YA YATAKLIK EDİYORDU.
İŞTE ÜLKE BU HALE DÜŞTÜ HER YERDE AJANLAR CİRİT ATIYOR BİZİM MİT'TE UYUYOR YADA ONUNDA İÇİNDE İŞBİRLİKÇİLER VAR.NE ACI DEĞİLMİ?

evet o kitapi ben gecen sene okudum osman pamukoglu pasamiz
benim görücüm den bi yasar ama bense MIT icini yernine getiriyor cünkü medyanin MIT den hic bisey acikliyamiyor MIT hercey gizli bence sorun mecliste

hercey_vatanicin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 28 Mart 2006 »

evet o kitapi ben gecen sene okudum osman pamukoglu pasamiz
benim görücüm den bi yasar ama bense MIT isini yernine getiriyor cünkü medyanin MIT den hic bisey acikliyamiyor MIT hercey gizli bence sorun mecliste

Çevrimdışı ALP-ER-TUNGA

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #6 : 28 Mart 2006 »
FİKRİNE SAYGILIYIM SOYDAŞ SENCE SORUN MECLİSTE OLABİLİR AMA BENCE HERYERDE SORUN VAR DUZELTİLMESİNİN TEK YOLUDA TURAN DEVLETİNİN KURULMASI...

Çevrimdışı ALP-ER-TUNGA

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #7 : 28 Mart 2006 »
BİRDE SEVGİLİ SOYDAŞ LÜTFEN DAHA ÖZENLİ TÜRKÇE LÜTFEN...
DİLİMİZE SAYGI GÖSTERELİM...

hercey_vatanicin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : 28 Mart 2006 »
BİRDE SEVGİLİ SOYDAŞ LÜTFEN DAHA ÖZENLİ TÜRKÇE LÜTFEN...
DİLİMİZE SAYGI GÖSTERELİM...

1. ben frasa dan kaliyorum türkce yiy eniy sekilde örenmiye salisiyorum 2 dil bilmes kolay degil

2. yanlis yoldasin soydas enver pasa turan imparatorlugnu kurmak istedi
sen cimdi turan imaratorlu kurmak istiyorsan bu demeki Türkiye yi devirmek bu ne demek kan, ölüm Türkiye, Türkiye kalmasi lasim.
ben Türkiye den gurur duyuyorum ve Türkiye icin ölmeye hasirim
atatürke saygiliyim deycecek olan sade yeni fasist parti

Çevrimdışı ALP-ER-TUNGA

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #9 : 28 Mart 2006 »
Alıntı
herseyvataniçin demişki:
yanlis yoldasin soydas enver pasa turan imparatorlugnu kurmak istedi
sen cimdi turan imaratorlu kurmak istiyorsan bu demeki Türkiye yi devirmek bu ne demek kan, ölüm Türkiye, Türkiye kalmasi lasim.

SEVGİLİ SOYDAŞ;
BİZ ATATURK'E SONUNA KADAR SAYGILIYIZ.AMACIMIZ BU ULKEYİ YIKMAKTA DEĞİL.SADECE YENİDEN YAPILANDIRMAK.TURKİYE2Yİ YIKMAK İSTESEYDİK TURAN GİBİ BİRŞEYİ KONUŞMAZDIK.TURAN DEMEK BÜYÜK TÜRKİYE DEMEK BUTUN TURKLERİN TEK ÇATI ALTINDA TOPLANMASI DEMEK.AYRICA BU PROJE ENVER PAŞANIN DESTEKLEDİĞİ BİR PROJE DEĞİL BU PROJE AYNI ZAMANDA ATATURK TARAFINDANDA DESTEKLENEN BİR PROJE.EGER OYLE OLMASA ATATURK MUSUL-KERKUK,HATAY,KIBRIS VE BATI TRAKYA KONULARINDA BU KADAR HASSAS OLURMUYDU?BANA İNAN EGER YASASAYDI ATATURK KALAN DİĞER TUM TURK BOYLARINIDA KURTARIRDI.BİRAZ OKU ANLARSIN.
SAYGILARIMLA...