Gönderen Konu: TERÖRİST ÖĞRETMEN ÇIKTI!!  (Okunma sayısı 9373 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

berke tigin

• Ziyaretçi
Ynt: TERÖRİST ÖĞRETMEN ÇIKTI!!
« Yanıtla #10 : 19 Temmuz 2007 »

İşte bu rahatsızlıktan kurtulupta çevresindekilere söyleyemeyen.. Söylemekte sakınca bulan.. Kardeşlerimize ulaşıp TÜRKÇÜ/TURANCI fikirlerimizi bir şekilde anlatmak lazım..

Çünkü çoğu kürdofillikten kurtulan IRKDAŞ'larımız ne TÜRKÇÜ ve TURANCI düşünce ile tanışmış.. Nede İLTERİŞ oluşumundan haberi var..

Ama nasıl yapmak lazım......?

Sayın yedikule Beğ Kandaşım ;
Dilek ve temmenilerinize katılmamak ,mümkün değil.
Türkçülerin ,İLTERİŞ'in sesini ,sağır sultanlar bile ,duydu.
Günün en pasif saatlerinde bile Otağımızı ziyaret eden insan sayısı en az 50-60 civarında.
Bu rakam bazı saatlerde 100  ü geçiyor ve hatta Otağı bir anda 175 kişinin birden ziyaret ettiğine şahit oldum.
Bir çok yerel forumlara kayıt olup ,oralarda Otağımızın köprülerini koca koca puntolarla milletin gözüne gözüne batırıyoruz ki ,hiç olmazsa üç beş kişi Türkçülük mücadelesinden haberdar olurda ,bunlardan bir teki olsun bu mücadeleye el atar diye.
Bir çok kişi geçici heyecan ve hevesle gelip üye oluyor ve bundan öteye gidenin sayısı bir elin parmaklarını geçmiyor.
Yani demek istediğim ,herkes Türkçü bir mücadelenin bir avuç fedakar ve yiğit Türk çocuklarınca verildiğini bal gibi biliyor.
Biliyor bilmesine de ;malum bu mücadelenin yolları taş ve dikenlerle dolu .
Her an kahpelik ve hainliklerle burun buruna olmayı her babayiğit göze alamıyor.
Oturdukları yerden klavye başında ahkam kesip ,sanal dolmuşçuluk yapanların ise haddi hududu yok...
Haydi gelin dedinmi bakmışsın sen ,ben ,bizim oğlan kalmışız.
Nemelazımcılık ve umarsızlık ,morfin gibi ,milletin damarlarına işlemiş.
Kırk nasihatten ,bir musibet daha öğretici olur sözünü bilmeyen yoktur .
Oysaki akıl sahipleri musibet gelmeden de sonucu anlar ve ona göre davranır.
Biz daha bu yüzyılın başında var-yok arasında kalarak bir ölüm-kalım uğraşı verdik .
Bu uğraşın içinde yer alan insanlar hala içimizde yaşıyor.
Yüce Tanrı bu millete bir Bozkurt göndermiş ve bu şanlı Bozkurt bizleri aydınlık ve selamete çıkartmış.
Kimse yeni bir Bozkurt beklemesin.
Böyle bir beklenti ;tembellik ,bedavacılık ve umarsızlığın içerisinde yüzen toplumun ,umutlarının boşa çıkması demektir ki ,Allah korusun böyle giderse ,korkulanın başımıza gelmesi işten bile değil .
Zira "Korkunun ecele faydası" yoktur.
Şanlı Bozkurt Atatürk'ün bizlere bıraktığı yapı ,top atsan yıklımaz  diyerek ,kendimizi kandırıyoruz.
Bilinmelidirki en muhkem kaleler bile korunmaya ,bakılıp ,sahip çıkılmaya muhtaçtır.
Lafa gelince ,ortalık yapalım ,edelimden geçilmiyor.
İcraat gelince ; icraat sıfır...
Bizim umarsızlığımıza karşın ,Türklüğün düşmanları gecelerini gündüzlerine katıp çalışıyor ,devleti içten içe kuşatıp ,Türk aydınlanmasına karşı ciddi tehditler oluşturuyorlar.
Bunları herkes görüyor ,biliyor .
Lakin kılnı kıpırdatan yok...
"Toplumlar layık oldukları şekilde yönetilirler" mealindeki ilahi kelamın tecellisini bizim tavır ve düşüncelerimiz belirlemektedir.
Vel hasılı bu dava öksüz gelmiş ,öksüz gidiyor...
Kutlu Türkçülük Ülküsüne ,emek verenlere ,selam olsun...
TTK.

Değerli ağabeyim,ben hiçde sahipsiz olduğumuzu düşünmüyorum.Siz varsınız,biz varız,andalarımız var...çok şükür bizlere zararvermeye çalışacak her unsurdan intikam alma gücümüz var...göğsümüzde yanan Türk Turan ateşi var...yetmezmi?

Çevrimdışı Teoman Yabgu

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #11 : 19 Temmuz 2007 »
Geçenlerde buna benzer bir haber vardı.Eylem yapmış bir terörist Diyarbakır belediyesinde çalışıyormuş.
Bunu duymuş biri olarak doğrusu bu öğretmene pek şaşırmadım.
Binlerce vatanını seven genç Türk çocuğu  işsiz bir şekilde yaşarken terörist devletten maaş alıyor.
Gerçekten üzücü bir durum.
Evet,övünerek söylüyor ve tekrar ediyorum:
Irkçı,Türkçü,Turancıyım...
Ruh ve yürek sağırları anlamazlar ebni..

Çevrimdışı [Hun Türk]

• Türkçü-Turancı
  • TTK
« Yanıtla #12 : 19 Temmuz 2007 »
Zaten terorist dağ da değilki. Kandili yerle bir etsen bile bitmez. Bugün bu soysuzların okumaları için bin bir türlü kampanyalar düzenleyenler varken, terörist öğretmen de çıkar, doktorda. Diyarbakır ve Van'daki üniversitelerin Eğitim ve Tıp fakültelerinin yüzde 80'ni kürt. Bunların en az yarısını veya daha fazlasını bir fiil pkknın içinde olduğunu varsayarsak işimiz çok zor.

Sonuçta ortada kürt sorunu kürdün var olmasından kaynaklanan bir sorundur. Bunu ciddi bir şekilde milletimize anlatmamız gerekli.
Bana göre ticanilik, nurculuk, yobazlık, komünizm ve partizanlık gibi hastalıkların sebepleri, milli ülküden yoksunluktur.
Hüseyin Nihâl Atsız

TÜRK IRKI SAĞOLSUN !

BASKURT

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : 19 Temmuz 2007 »
Doğal karşılamak lazım, ne De olsa kanlarında var.

Çevrimdışı gokturkhan

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #14 : 19 Temmuz 2007 »
Tüm ırkdaşlarıma merhaba,zamanında gereken asimile politikaları yapılsaydı bugün bunları konuşuyor olmıyacaktık.Her yerde karşımıza bir kürd çıkıyor,emniyetde,orduda,vs.Özellikle bu iki kurumda görev yapmaları çok ama çok sakıncalı.

Çevrimdışı Atçeken Beği

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #15 : 19 Temmuz 2007 »
Tüm ırkdaşlarıma merhaba,zamanında gereken asimile politikaları yapılsaydı bugün bunları konuşuyor olmıyacaktık.Her yerde karşımıza bir kürd çıkıyor,emniyetde,orduda,vs.Özellikle bu iki kurumda görev yapmaları çok ama çok sakıncalı.
Asimile etmek mi?Kimi,neyi,neden asimile ediyoruz?İyi ki asimile etmemişiz bu kürdleri!Tanrı'ya şükürler olsun ki asimile olmamışlar.Neden mi?Bir aşşağılık ırkı asimile etmek demek,kendi üstün ırkımızı bozmak demektir.Tanrı Türk ırkına yamanmaya çalışanlardan bizi korusun!
Oturup düşündüğümde yetim olmadığımı gördüm! Oğuz Han gibi atası, Dede Korkut gibi muallimi, Köroğlu gibi ağabeyi, Mahtumkulu gibi akıl hocası olan birisi hiç yetim olur mu?
Saparmurat Türkmenbaşı

alper_bozkurd

• Ziyaretçi
« Yanıtla #16 : 20 Temmuz 2007 »
Zaten devlet politikamız asimile üzerine kurulmuştur.Görülüyor ki; devletin bu politikası işe yaramamış çok azı Türkümsüleşmiş, günümüzde ise bu politikanın iflas ettiği görülmüştür.Hatta ve hatta bazı Türkler bunun neticesinde kürtleşmiştir.Eğer bunlara zamanında Atsız Atamızın çözüm önerisi uygulansaydı zaten şu an bu kırmalardan bile bahsetmeyecektik.Zaman Atsız Atamızı haklı çıkarmış ve artık o çözüm önerisi de uygulanamaz hale gelmiştir.Yapılacak ik şey; planlı uzun vadede hareket etmek, mantıklı düşünmektir. Bu doğrultuda ilk adım ise; kürt ve diğer etnik kökenden geldiklerini söyleyenleri azınlık konumuna sokmaktır.

Çevrimdışı gokturkhan

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #17 : 20 Temmuz 2007 »
Bu hayvanları zamanında yok etseydik,asimile kelimesi şimdi bize itici gelmezdi.Devlet dairesinde bir amir,emniyetde bir komiser,askerde emir aldığımız bir şahsın kürd çıkması benim olduğu kadar tüm ırkdaşlarımın da midesini bulandırıyor.İstemi  yabgu  anda,bugün ülkemizde kürd enikleri dışında  bazı etnik gruplarda yaşamıyorlarmı?.Bu  etnik gruplardan bir çoğu biz TÜRKLERİN yaşamına ayak uydurmamışlarmı?. Buna rağmen biz bunlar la  kan bağı kurarmıyız?, kurmayız  çünkü  benim ırkım neyin ne olduğunu çok iyi biliyor.

Çevrimdışı Noyan

• Yeni Üye
  • *
  • Yaradılışta ki ayrıcalığım TÜRK olmak
« Yanıtla #18 : 20 Temmuz 2007 »
Memuriyete alımlarda titiz davranılmamasının bir kaç oy hesabıyla yapılan eyyamcılığın sonuçlarıdır, bu köpek gibi niceleri var.
Yaradılışta ki ayrıcalığım TÜRK olmak

Çevrimdışı Noyan

• Yeni Üye
  • *
  • Yaradılışta ki ayrıcalığım TÜRK olmak
« Yanıtla #19 : 20 Temmuz 2007 »
Melezleşmek en büyük tehlike olsa gerek, çok kaba bir örnekle tasvir etmek gerekirse at asil ve doğadaki , insan hayatındaki yeri belli bir hayvandır görece olarakta eşekte öyle yük taşır yardımcıdır vs. peki katır bu resimde nereye aittir? Atmıdır eşek mi genetik artık mı? Kandaki bozulma toptan bir kültürün altına dinamit koymakla eşdeğerdir çünkü hafızanın alışkanlıkların bile genetik yapılarla taşındığı hakikattir.
Yaradılışta ki ayrıcalığım TÜRK olmak