Gönderen Konu: Türk Soykırımı  (Okunma sayısı 16106 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı KILIÇARSLAN

• Türkçü-Turancı
  • **
Ynt: Türk Soykırımı
« Yanıtla #10 : 15 Şubat 2008 »
 İsrail 1. Dünya Savaşı sırasında ALYANS VE İSRAİLİT isimli bir cemiyet kurarak tapusu Abdülhamit e ait olan ve bizim toprağımız durumunda olan Filistin de İsrail devleti kurmak için aleyhimize büyük faaliyetlerde bulunmuştur.
 Ayrıca Çanakkale Savaşları sırasında KATIRCI ALAYLARI isimli yahudilerden teşkil bir birlik kurarak Anzaklara eşeklerle su taşımışlardır.

Çevrimdışı hayalmisali

• Türk ırkçısı
  • Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #11 : 02 Haziran 2008 »
Değerli andam,
Bu otağa yeni üye oldum sayılır ama çok güzel konular olduğunu gördüm,her geçen günde yeni ve güzel konularla karşılaşıyorum.
Bu konuda onlardan biri.
Belki okumayanlar vardır diye güncellensin istedim.
Herkesin okumasını dilerim.
T.T.K.
KANIN SON DAMLASINDAN ÖNCE , BEYNİN SON HÜCRESİNE KADAR MÜCADELE...

Çevrimdışı CaviTürk

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #12 : 02 Haziran 2008 »
Arapların bir diğer soykırımıda bunu pek fazla kimse bilmiyor ama 1825 yılında yine I.dünya savaşında olduğu gibi bizi Çinle savaşırken gelip  arkadan vurmaları,katletmeleri çoluk çocuk demeden herkezi öldürmeleri kadınların ırzına geçmeleri.Ama ne yazıkki bizim Türk Milleti her geçen gün Arap Milliyetçiliğine doğru gidiyor,çok yazık çok.

Çevrimdışı KILIÇARSLAN

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #13 : 02 Haziran 2008 »
Arapların bir diğer soykırımıda bunu pek fazla kimse bilmiyor ama 1825 yılında yine I.dünya savaşında olduğu gibi bizi Çinle savaşırken gelip  arkadan vurmaları,katletmeleri çoluk çocuk demeden herkezi öldürmeleri kadınların ırzına geçmeleri.Ama ne yazıkki bizim Türk Milleti her geçen gün Arap Milliyetçiliğine doğru gidiyor,çok yazık çok.

Arkadaşım evet bunu sanırım senden başka kimse bilmiyor :) Bahsettiğiniz olay tarihin hiçbir safhasında olmamıştır.Ta ki Türkler 1825 yılında Çinle savaşmamıştır bile.Sırf ileti yazmak için hayal gücünden hikayeler uydurmamak lazım.Emevilerin Orta Asya da ki zulmünden bahsedebilirsiniz,Birinci Dünya Savaşından Arap ihanetinden de bahsedebilirsiniz ama olmamış bir olayı olmuş gibi yazarsanız genç arkadaşalarımızı(Muhtemelen sizde o katagoridesiniz) yanıltmış yalan bilgilerle donatmış olursunuz.
 Esenlikler...

Çevrimdışı CaviTürk

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #14 : 02 Haziran 2008 »
Abi bunu ben kendim hayal edip yazmadım Adana'nın yerel kanallarından Çukurova tv'de bu cumartesi yayınlanan Arzın merkezi programında Tarihçi yazar Orhan ürgenç açıkladı programın sonunda bende bilmiyordum böyle bir olayın olduğunu ama öğrendim,hatta bir kitap ismi verdi o kitapdan okudu bu olayı isteyen dedi bu kitapı okusun dedi ama ben kitap'ın ismini unuttum.Hatta kameramı alıp video'ya çekmiştim ama sonra sildim keşke silmeseydim.

ilteris7

• Ziyaretçi
« Yanıtla #15 : 02 Haziran 2008 »
 Araplar, 1825 yılında Osmanlı Hakimiyetindeydiler. O dönemde Doğu Türkistan Türkleri, Çin ile savaşıyorlardı. Hiçbir Arap'ta o savaşlara katılmamıştı. Çünkü o coğrafyada yaşamıyorlardı.

Dediğin profesör herhalde programa çıkınca, hızını alamayıp,  gaza geldi ve aklına geleni söylemiş.

Sizde Televizyonda her duyduğunuza gözü kapalı inanmayın. İşin doğrusunu araştırıp, soruşturun.

TTK

ilteris9

• Ziyaretçi
« Yanıtla #16 : 03 Haziran 2008 »

1825'te Çin'le nerede savaşmışız?

ilteris7

• Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : 03 Haziran 2008 »
1825'te Çin'le nerede savaşmışız?

Arabistan'da :)

ilteris9

• Ziyaretçi
« Yanıtla #18 : 03 Haziran 2008 »
Haaa oldu :D :D :D

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #19 : 03 Haziran 2008 »
Bu kadar güldügümü hatirlamiyorum,Tanrida sizleri güldürsün.T.T.K.
ÜZE TENGRI TEMÜR CIDA OKLAR BIRLE BIR BULUT

BASBUGUMUZ TANRIKUTTUR TANRIKUTTUR

TANRIKUT.