Gönderen Konu: Türkçü-Turancı yapışkan(sticker) önerisi...  (Okunma sayısı 18552 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hun_333

• Türkçü-Turancı
  • TÜRKsen öğün,değilsen itaat et!!!
 Kandaşlar;bence ülkümüzü yaymak adına daha çok tanıtım,propaganda yapmalıyız.Bunlardan biri de yapışkan bastırmak.Aramızda biraz para toplayıp bu işi halledemez miyiz?Sanırım daha öncede başka bir otağda gündeme gelmişti ama bir girişim olmamıştı.Yapışkan yaptırmayı gerekli görmüyor musunuz?

T.T.K.

Ben çok basit bir tasarım yaptım bile;

[url=http://imageshack.us][img=http://img214.imageshack.us/img214/7912/dhxt0.jpg]

[
"Türk, bu ülkenin yegane efendisi, yegane sahibidir. Saf Türk soyundan olmayanların bu memlekette tek hakları vardır; hizmetçi olma hakkı, köle olma hakkı. Dost ve düşman, hatta dağlar bu hakikati böyle bilsinler."

Adalet Bakanı MAHMUT ESAT BOZKURT   

Tarih: 19 Eylül 1930

http://turkcutoplum.azbuz.com

ilteris7

• Ziyaretçi
Ynt: Türkçü-Turancı yapışkan(sticker) önerisi...
« Yanıtla #1 : 17 Haziran 2008 »
 Anda,

Eline sağlık tasarım güzel olmuş. Diğer Andalarımızda başka tasarımlar eklerlerse; içlerinden biri seçilerek, bu tarz yapışkan etiketlerden yaptırılabilir. İsteyenlerede kargo ile gönderilir. Zaten bizimde böyle bir düşüncemiz vardı. Hem otağın açılmasını hem de uygun zamanın gelmesini bekliyorduk. Daha evvelde(dernek iken) bu etiketlerden yaptırmış ve baya ses getirmiştik.

Katkın için tekrar sağol...

TTK

Çevrimdışı hun_333

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #2 : 17 Haziran 2008 »
Andam hiç önemli değil,yaptığım az bile.Photoshop kullanmayı pek bilmediğim için böyle sade ve basit bir tasarım yaptım.Beğendiğin için sağol.Daha iyi tasarım yapabilecek arkadaşlar mutlaka vardır.

Şunu da belirtmek istiyorum ki vermek istediğim mesaj;

*Mustafa Kemal Atatürk solcu değil,Türkçü-Turancıdır.
*Biz Türkçüler ülkücülerden farklıyız,Ata-Türkçüyüz.
*Türkçü düşünceyi bilin.
*Bizi tanımak ve yanımızda yer almak siterseniz,otağımıza buyurun.

"Türk, bu ülkenin yegane efendisi, yegane sahibidir. Saf Türk soyundan olmayanların bu memlekette tek hakları vardır; hizmetçi olma hakkı, köle olma hakkı. Dost ve düşman, hatta dağlar bu hakikati böyle bilsinler."

Çevrimdışı Ayyaruk

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #3 : 17 Haziran 2008 »

Böyle bir şey de ben denedim. Umarım beğenirsiniz.
Kıralların taçları
Beni bağlar büğü mü?
Orduları açamaz
Gönlümdeki düğümü.
Saraylarda süremem
Dağlarda sürdüğümü.
Bin cihana değişmem
Şu öksüz Türklüğümü...

ilteris6

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 17 Haziran 2008 »
hun_333 ve Ayyaruk andalar , güzel çalışmalar yapmışsınız elinize sağlık.Başka çalışmalar da bekliyoruz.Böyle bir işi ayarlarsak gerçekleştirebiliriz.

Çevrimdışı hun_333

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #5 : 17 Haziran 2008 »
Ayyaruk anda benimkinden çok çok iyi olmuş.Eline sağlık...

Çevrimdışı Attila90

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #6 : 17 Haziran 2008 »
Bizim buralarda duvarlara sprey yapacak çok bol alanlar var, buralara sesimizi duyurmak için TÜRKÇÜ-TURANCI resimler yapmayı planlıyorum şimdilik sadece kağıtlara resimlerini çiziyorum.
"Ben ve milletim Tanrı'nın kırbacıyız.
Tanrı yoldan çıkan milletleri
cezalandırmak için bizi gönderir."
--BAŞBUĞU ATTİLA--
TTK

Çevrimdışı ÖzerBozkurt

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #7 : 19 Haziran 2008 »
Bence resmin üzerinde ki yazı Atatürkçü-Turancı Türkiye yerine, Türkçü-Turancı Türkiye olsa daha iyi olur. Atatürk resmi arka planda olduğundan zaten Atatürkçü olduğumuz anlaşılıyor. Atatürkçü-Turancı dediğimiz zaman Atatürkçülüğü, Türklüğün önünde tutuyormuşuz havası olabilir. Ayrıca Atatürk'ü kullanarak, Atatürkçülük maskesiyle ortalıkta dolaşan şarlatanlarla karıştırılabiliriz.
Saygılar

ilteris9

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : 21 Haziran 2008 »
Bence resmin üzerinde ki yazı Atatürkçü-Turancı Türkiye yerine, Türkçü-Turancı Türkiye olsa daha iyi olur. Atatürk resmi arka planda olduğundan zaten Atatürkçü olduğumuz anlaşılıyor. Atatürkçü-Turancı dediğimiz zaman Atatürkçülüğü, Türklüğün önünde tutuyormuşuz havası olabilir. Ayrıca Atatürk'ü kullanarak, Atatürkçülük maskesiyle ortalıkta dolaşan şarlatanlarla karıştırılabiliriz.
Saygılar

Katılmıyorum anda. Böylesi iyi.

Çevrimdışı Büyük Türkeli

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #9 : 22 Haziran 2008 »

Esenlikler,

Benden iki çalışma. Umarım iyi bir ürün çıkar.