Gönderen Konu: İSTANBUL'UN FETHİNİN 558.YILDÖNÜMÜ KUTLU OLSUN  (Okunma sayısı 3750 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı TÜRK-KAN

• Türkçü-Turancı
  • UÇMAĞA VARDI, TANRI DAĞLARINDA!

Bugün 29 Mayıs 2011...

İstanbul'u, Kahpe Bizans'tan alıp, fethedişimizin,  558.yılı...

Tarihte İstanbul'u düşmanlardan alarak fetheden iki TÜRK BAŞBUĞU vardır. Birincisi Osmanlı Hükümdarı Fatih Sultan Mehmet Han, diğeride TÜRK'ün SON BAŞBUĞU ATATÜRK'tür. Dünya Tarihinin (sadece siyasi, ekonomik olarakta değil, ayrıca bilim ve tekonolojinin gelişmesi açısındanda) en muhteşem olaylarından biri olan İstanbul'un Fethi; TANRI'nın YERYÜZÜNDEKİ ÇERİLERİ olan biz TÜRK'lere 2 kez nasip oldu.

ULU TANRI'ya binlerce kez şükürler olsun ki; bizleri böyle bir şanlı tarihe sahip, Dünyanın EN YÜCE, ARI, ÜSTÜN KAVMİ TÜRK'lerden yarattı. Umud ediyoruz ki yakın bir gelecekte, İstanbul'un hem Bizans'ın hemde diğer parazit unsurların artıklarından temizlenir ve gene eskisi gibi güzel bir TÜRK şehri görünümüne tekrar kavuşur.

TANRI TÜRK'ü KORUSUN
23 EKİM 2023'DE, ELİM BİR TRAFİK KAZASI SONUCU, UÇMAĞA VARDI.
ŞİMDİ; TANRI DAĞINDA, ATALAR YURDUNDA, ATSIZ ATA MAKAMINDA, BAŞBUĞLAR OTAĞINDA, ERİNÇ İÇERİSİNDE!

Çevrimdışı Cebe Noyan

• Her Şey Türk İçin, Türk'e Göre!
  • Türkçü-Turancı
  • Türk Irkı Sağ Olsun!
İstanbulun fethi Türk ırkına kutlu olsun.
Çağ açıp, Çağ kapayan Fatih Sultan Mehmet Hanın ruhu şâd olsun!
Ümmetinizin bittiği yerde, Türk'ün Kudreti başlar.

"Niye kaçıyoruz? Çok diye niye korkuyoruz? Azız diye niye kendimizi hor görelim? 'Hücum edelim' dedim. Hücum ettik...Savaştık. Bizdeni iki ucu,
yarısı kadar fazla idi. Tanrı lûtfettiği için, çok diye korkmadık, savaştık. Tarduş şadına kadar kovalayıp dağıttık."
(Bilge Tonyukuk - 2. Taş, Batı Yüzü - 3-4-5-6)

Çevrimdışı Alptigin

• Türkçü-Turancı
  • **
Kutlu olsun. Umarım adım adım işgal edilen İstanbul'umun daha nice fetih yıldönümlerini kutlarız.

tungatonyukuk

• Ziyaretçi
Büyük başbuğ,Türk Hakan'ı Fatih Sultan Mehmet hana binlerce kez şükür !