Gönderen Konu: "humeyni'yi seviyorum, Atatürk'ü sevmiyorum"!  (Okunma sayısı 21753 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı [Hun Türk]

• Türkçü-Turancı
  • TTK
Ynt: "humeyni'yi seviyorum, Atatürk'ü sevmiyorum"!
« Yanıtla #20 : 11 Haziran 2008 »

Bunların bir kürtten  farkları olmadığı gibi zehirlerini son günlerde kürdolar gibi o pis ağızlarından fışkırtıyorlar. Nefesini Kanada'dan alan bu İngiliz tohumu bugüne kadar nasıl nefes alabildiğini unutmuş, damarındaki o pis kanın verdiği ateşle hayat bulduğunu sanıyor.

Büyük bir özlem içinde, İngilizlere olan sadıklığınıda sözlerinde belirtmiş. Aslında içinde varolan Türk düşmanlığını anca bu kadar dile getirebilmiş.

Ortalıkta müslümanım diye geçiniyorlar.Bu kadının sözlerini duyunca kendimi dinsiz gibi hissetim.

Cami duvarına bolca işeyin...!
http://video.milliyet.com.tr/default.asp?prm=0,589163&kanal=3&id=17979&tarih=2008/06/11&get=11.06.2008
Bana göre ticanilik, nurculuk, yobazlık, komünizm ve partizanlık gibi hastalıkların sebepleri, milli ülküden yoksunluktur.
Hüseyin Nihâl Atsız

TÜRK IRKI SAĞOLSUN !

Çevrimdışı [Hun Türk]

• Türkçü-Turancı
  • TTK
« Yanıtla #21 : 11 Haziran 2008 »
motun yabgu

Sayfa başında resim yükle düğmesi var. Resmini seçpi yükle diyeceksin, ardından forumlar için kod yazan kutucuktadaki kodu iletini yapıştıracaksın.
Bana göre ticanilik, nurculuk, yobazlık, komünizm ve partizanlık gibi hastalıkların sebepleri, milli ülküden yoksunluktur.
Hüseyin Nihâl Atsız

TÜRK IRKI SAĞOLSUN !

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #22 : 11 Haziran 2008 »
Bilgi icin tesekkürler degerli agabeyim.T.T.K.
ÜZE TENGRI TEMÜR CIDA OKLAR BIRLE BIR BULUT

BASBUGUMUZ TANRIKUTTUR TANRIKUTTUR

TANRIKUT.

Çevrimdışı Cesur Yürek

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #23 : 11 Haziran 2008 »
Ne ararsın Tanrı ile aramda..
Sen kimsin ki orucumu sorarsın .?
Hakikaten gözün yoksa haramda...
Başı açığa niye türban sorarsın.?
Rakı şarap içiyorsam sana ne..
Yoksa kimseye bir zararım içerim.
İkimizde gelsek kıldan köprüye..
Ben dürüstsem sarhoşkende geçerim.

Esir iken mümkün müdür ibadet..?
Yatıp kalkıp Atatürk'e dua et.
Senin gibi dürzülerin yüzünden..
Dinindende soğuyacak bu millet.

İşgaldeki hali sakın unutma..
Atatürk'e dil uzatma sebepsiz.
Sen anandan gene çıkardın amma..
Baban kimdi bilemezdin ŞEREFSİZ.

Neyzen Tevfik
Sanmayın ki suskunuz, ölümle pes etmeyiz!
Şehitlikte olsak da biz yine nöbetteyiz.
Biz yine bir bakmaya düşmanı görmekteyiz.
Adımız şehit bizim,yıldırımlar yaratan!!!
Ebedi nefesimiz, bu bayrak ve bu vatan.

Tanrı Türk'ü Korusun...

ilteris9

• Ziyaretçi
« Yanıtla #24 : 13 Haziran 2008 »
Arkadaşlar içimden ne geliyorsa yazacağım..

Bir kere, bu dindar gözüken kevâşeleri ekrana çıkarmak hatâ, bir. Fatih Altaylı büyük yanlış yaptı.

İkincisi, o programda canlı yayında o sözde dindar, özde neidüğübelirsiz hâin olan yaratıklara adam gibi tepki vermeyenler de suçludur, bu iki.

Ulan edepsiz hayâsız utanmaz aşağılık vatan hâini pislikler! Sözde din özgürlüğü diye (afedersiniz s*** öyle özgürlüğü) sen televizyona çıkıp da TÜRK'ÜN SON BAŞBUĞU, ULU VE SONSUZ TANRI'DAN KUT ALMIŞ, BAHADIR VE BİLGE MUSTAFA KEMAL ATATÜRK HAKKINDA "onu sevmiyorum, yalnızca iyi bir askerdi, Humeyni'yi daha çok seviyorum" diye nasıl da konuşma cüretini göstermeyi bırak, bunu olmayan beyninin en ufak kıvrımında bile düşünebilirsin?! humeyni dediğin yaratık kim ulan? ATATÜRK ile humeyni adlı sih midir şii midir fars mıdır ne b*ksayı sen nasıl aynı kefeye koyabilirsin? Yok neymiş müslüman biriymiş. Başlatma ulan o herifin müslümanlığından!! ATATÜRK neydi, scienctologist miydi? humeyni denen İT SOYLU İTOĞLU İT AŞAĞILIK ARAP YALAKASI YOBAZ'ın sana ne iyiliği dokunmuş? O mu TÜRK'ÜN MİLLÎ MÜCÂDELESİ'ni yürütmüş? Haa doğru, böyle kafada düşünen insanlık dışı aşağılık varlıklar MİLLÎ'nin ne olduğunu bilmezler. Onlar anca arapların saçma sapan işlerinden anlarlar. ULAN BENİM ATAM BÖYLE OROSPULAR TELEVİZYONLARA ÇIKIP BÖYLE SALYALARINI SAÇSINLAR DİYE Mİ KANLARINI DÖKÜP ŞEHİT OLDULAR? BENİM ATALARIM BÖYLE SÖZDE DİNDAR ÖZDE FERİŞTAHIN ÖNDE GİDENİ OLAN YARATIKLAR MİLLÎ MÜCÂDELEYE VE ONUN ULU ÖNDERİNE SÖVSÜNLER DİYE ONYILLARINI CEPHELERDE GEÇİRDİLER? EY BENİM UYUYAN MİLLETİM, YAZIKLAR OLSUN SİZİN GİBİ TEPKİSİZ VE UYUYAN YIĞINLARA! BENİM ŞEHİT VE GAZİ ATALARIMIN LÂNETİ ÜZERİNİZE OLSUN, YEDİ SOYUNUZ HUZUR YÜZÜ GÖRMESİN! BÖYLE DÎNİNİ İNANCINI MİLLETİNE, BAĞIMSIZLIĞINA VE ONURUNA YEĞLEYEN AŞAĞILIK ÖTESİ YARATIKLAR! ŞEHİT VE GAZİ ATALARIMIN RÛHLARI PEŞİNİZİ BIRAKMASIN, HİÇ BİR İŞİNİZ RAST GELMESİN, BU VATANDAN YEDİĞİNİZ EKMEK BOĞAZINIZDAN, İÇTİĞİNİZ SU BURNUNUZDAN GELSİN!

Ne dinmiş inançmış be kardeşim ya, Millî Mücâdele'ye yeğliyorlar? ULAN SEN NE HAKLA VE HANGİ AKLA MANTIKLA ELİN PİS AŞAĞILIK HAÇLI ANGLO-SAKSON-GERMEN-LATİNİNDEN MEDET UMARSIN? BİZ BOŞUNA MI SİZİN TÜREVLERİNİZİ TEMİZLEDİK BU ÜLKEDEN? İLLÂ HEPİNİZİ KESMEMİZ, KATLETMEMİZ, KANINIZI DÖKMEMİZ Mİ GEREKİYOR ? SİKTİRİN GİDİN ANGLO-SAKSON ARAP ÜLKELERİNİZE DE HAVAMIZI SUYUMUZU, KUTSAL YER-SUYUMUZU VE VATANIMIZI KİRLETMEYİN!!!!!!!!!!!

ilteris6

• Ziyaretçi
« Yanıtla #25 : 13 Haziran 2008 »
Atatürk'ü sevmeyenler birer vatan haini şerefsizlerdir.Bu namus yoksunu aşüftelerin yaşama hakları derhal ellerinden alınmalıdır.Düşünce özgürlüğünün de bokunu çıkardılar artık.Sizin o düşünmeye çalıştığınız zehirli beyninizi patlatır,beyin haşlama yaparız aşşağılık yobazlar ! Biz bu cumhuriyeti bedavadan kurmadık.Bizim atalarımız oluk oluk kan akıttılar.Arkalarında binlerce dul,yetim bıraktılar.İki metrelik o bezi alırız taharet amaçlı kullanırız kansızlar ! Bu ne cürrettir bu ne densizliktir. Atatürk , Türk'ün yalavaçıdır.O özlem duyduğunuz İran'da Arabistan'da sizi daha güzel tatmin edecekler heralde namussuz kevaşeler!   

ilteris9

• Ziyaretçi
« Yanıtla #26 : 13 Haziran 2008 »
Eline ağzına yüreğine sağlık kandaşım.

Çevrimdışı ATİLLA-TORUNU

• Türkçü-Turancı
  • тєηgяi_кυят || α∂šız ||
« Yanıtla #27 : 13 Haziran 2008 »
Yüzlerindende Nur(!) akıyor Maşallah...Baktıkça nefsimi okşuyor...Böylesi soysuz p.çler sayesinde fantezilerim yön değiştirmeye başladı...

İlteriş9 Irktaş'ımın yaptığı yorumun üstüne de daha fazla yoruma gerek duymuyorum...Tüm duygu ve düşüncelerime bu sanal Otağ'da tercüman olmuş...Sağ-olsun...

Elbet gün gelir,devran döner Nur(!) yüzlü enikler...

İngiliz Askerlerinin altında sizler inlerken (zevkten midir yoksa acıdan mıdır bilinmez) sizin namusunuzu namus bilipte canını ortaya koyan Ata'larımızıda suçlu buldunuz ya...

Alın o örtünüzü sokun....Bebemin kıçına bağlamayacağım o bez parçasıyla zevk suyunuzu silin şerefsiz p.çler...

Otağ yönetici ve benim gibi üyelerindende özür dilerim..Daha var yazmak istediğim ama...

Tengri TÜRK Budunu'nu bu tür kenelerden korusun...Dini alet edin siz...Dikkat edin kaçmasın bir yerinize o alet....Eminim fırsatı olsa o Hümeyni'nin altında can verirdi bu kaltak!!!

Esenlikler.TTK.

Çevrimdışı SON ÇERİ

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #28 : 13 Haziran 2008 »
İngilizlerin kucağına oturmayı ne kadar çok seviyorlar.Bu kavaşeler !.. Zaten şeyhlerininde bir dediğini iki etmiyorlardır.Bundan sonra siyasal islamcılar,nursuz fettoşlar din tüccarları,yobazlar eskisi gibi rahat olamayacaklar. Bu akp nin yaptıklarından sonra !..
GÖNLÜNDE AKAN YARALARIN KANINI DİNDİR YÜZDE YÜZ TÜRK OLDUĞUN GÜN CİHAN SENİNDİR

Çevrimdışı İL TEGİN

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #29 : 13 Haziran 2008 »
 Yobaz pislikleri bu ülkede istemiyoruz.  Madem bunlar Kanada'yı Amerika'yı tercih ediyorlar. Bunların hepsi vatandaşlıktan çıkarılsın. Defolup gitsinler, TÜRK Yurdundan...