Gönderen Konu: 8 Nisan Silivri  (Okunma sayısı 6303 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kökini

• Türkçü-Turancı
  • **
  • TENGRİ TÜRKÜ KORUSUN!!
8 Nisan Silivri
« : 11 Nisan 2013 »
Değerli andamlarım 8 Nisan günü Silivri'de gerçekleşen olaylar hakkında ne düşünüyorsunuz?
YA İSTİKLAL YA ÖLÜM!!

Çevrimdışı TANRIKUT

• Türkçüler mutlak kurulacak olan, "Turan İmparatorluğunun" mimarlarıdır.
  • Otağ Sorumlusu
  • Türkçü-Turancı
  • Gökbörü Türkçüler Derneği
    • TÜRKÇÜ GELECEK BİRLİĞİ
Ynt: 8 Nisan Silivri
« Yanıtla #1 : 11 Nisan 2013 »
Tavşana kaç tazıya tut dendiğini düşünüyorum.. Çünkü içlerinden samimi vatansever olanları ayırmak şartı ile vuran da, vurulan da Türk düşmanı...
Bknz.

Çevrimdışı kökini

• Türkçü-Turancı
  • **
  • TENGRİ TÜRKÜ KORUSUN!!
« Yanıtla #2 : 11 Nisan 2013 »
Çünkü içlerinden samimi vatansever olanları ayırmak şartı ile vuran da, vurulan da Türk düşmanı...

Evet andam bu konuda seninle tamamen aynı fikirdeyim. Gerçek vatanseverleri ayırmak gerekiyor. Aslında olaylardan sonra görüntüleri izlerken Türk milletinin vazgeçilmez simgesi olan bozkurt desenli birkaç tane bayrak gördüm ve bunlar benim göğsümü kabarttı; çünkü Türklük bilincinin uyandığını düşünmeme sebep oldu bu bayraklar.
YA İSTİKLAL YA ÖLÜM!!

KaraTekin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 11 Nisan 2013 »
Güya Silivri'deki tutuklulara ellerinde Lenin'li, TKP yazili, orak cekicli kizil bayraklarla destek vermeye giden su kizilcik bozuntusu sarlatanlarin verdigi bozuk görüntüler yüzünden millet icerde sucsuz yere yatanlarinda bunlarla ayni zihniyeti tasidigina kanaat getirecektir. Millet'te olusacak böyle yanlis bir kanaat büyük ölcüde AKP'nin isine yarayacaktir, tabiri caizse AKP bu kizilciklarin verdigi bozuk görüntüler üzerinden bir tasla iki kus vurmus olacaktir.
Keske o meydan da Türk Milletine itici gelecek dahasi AKP'nin eline koz verecek bu tür pankartlara, kizil bayraklara, lenin posterlerine izin verilmeseydi.

Çevrimdışı YALNIZKURTKARAGÜLLE

• GÖKBÖRÜ SİNOP
  • Türkçü-Turancı
  • Mekanı Uçmağda!
« Yanıtla #4 : 11 Nisan 2013 »
BEYİN BEDAVA, BEYİN TATİLDE, BEYİN FİRARDA...

AKIL;

TTK.
10 EYLÜL 2022'DE UÇMAĞA VARDI..!
TANRI DAĞINDA...
ATSIZ ATA OTAĞINDA, ULU ATALAR HUZURUNDA DİZ VURMAKTA!

Dört yanım soru, Tanrı'm
Hepsi en zoru Tanrı'm
Soruların zorundan
Soyumu koru Tanrı'm

Sen Tanrı değil misin, adını yargılatma
Sana Tanrı deyince, dinimi sorgulatma
Ya adam et bunları, ya beraber yaşatma
Kanı bozuk olanlar "Türk'üm" diyemesinler
Ve Türk'ün dik başını yere eğemesinler.

Çevrimdışı daglargibi

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #5 : 11 Nisan 2013 »
Silivri'de yatanlarin icinde yigidi de var bes para etmeyenide var. Yigitlerin en yigidi Veli Kücük, Emekli Astsubay Oktay Yildirim, Emekli Orgenral Sener Eruygur, Emekli Tümgeneral Aydin Gürül, Emekli Tümgeneral Deniz Kutluk, Orgeneral Halil Ibrahim Firtina, Korgeneral Engin Alan, Emekli Oramiral Özden Örnek, Emekli Orgeneral Sükrü Sariisik, Orgeneral Cetin Dogan yani pasalarimiz bu düzenin elinde esir olan yigit insanlar. Ilker Basbug hakkinda ne diyecegimi bilemiyorum dogrusu olumlu olumsuz bir yanitta evremiyorum. Akp onun devrinde altin cagini yasadi, pasa da izledi bedelini simdi hapishanede cekiyor. Gafletten bir sey yapmadiysa oda digerleri gibi degerlendirilebilir fakat isteyerek bir sey yapmadiysa digerlerinden farkli tutulabilir. Birde bu davanin bizim icin bes para etmeyenleri var kimmi onlar, dün Mao'cu bugün Ulusalci kesilen fakat ne hikmetse Cin milliyetciliginin bayragini tasiyarak Dogu Türkistan sehitleri icin Amerikan isbirlikcileri diyebilen Cin'in gönüllü usagi Dogu Perincek ! Selam olsun gerillaya, apo benim can kardesim diyen hapsihane yerine timarhaneye gönderilmesi gerekilen Yalcin Kücük. Atsiz Ata hakkinda yahudi dönmesi diyen Soner Yalcin'da bir ara icerdeydi ama onu serbest biraktilar. Yani kisacasi yigitlerin izi itlerin izine karismis, gösterileri yapanlar Dogu Perincek'in Isci Partisi'nin genclik kollaridir fakat bu TGB'nin Isci Partisi ile bir alakasi yok, sempatizan olanlar var icinde fakat bunun yani sira organik bir bag olmasa da TGB'nin baskaninin kürt kökenli oldugunu duymustum ne kadar dogru bilmiyorum.

Çevrimdışı kökini

• Türkçü-Turancı
  • **
  • TENGRİ TÜRKÜ KORUSUN!!
« Yanıtla #6 : 11 Nisan 2013 »
...fakat bu TGB'nin Isci Partisi ile bir alakasi yok, sempatizan olanlar var icinde fakat bunun yani sira organik bir bag olmasa da TGB'nin baskaninin kürt kökenli oldugunu duymustum ne kadar dogru bilmiyorum.

Andam TGB'nin başkanı kürt kökenli bunu doğru duymuşşsun. Ayrıca TGB İşçi Partisinin yasal olarak gençlik kolları olarak görünmüyor; ancak tamamen İşçi Partisine yeni gençler yetiştirme görevi görüyor. TGB eylem yapmadan önce İşçi Partisi ile her zaman görüşmelerde bulunuyor ve genelde eylemleri ortak oluyor. TGBli çoğu gençle konuşup siyasi görüşlerini sorarsan sana ilk olarak ATATÜRKÇÜ olduklarını söyleyeceklerdir; fakat biraz daha kurcalarsan İşçi Partisine sempati duyduklarını veya üye olduklarını öğrenebilirsin.
YALNIZKURTKARAGÜLLE ağabeyim MHP ve HEPAR'ın 1 Mayıs gibi komünist içerikli bizi içten yıkmaya çalışanların uyduruktan bayramına katılacağını aklım almıyor.
YA İSTİKLAL YA ÖLÜM!!