Gönderen Konu: AÇILIŞA DAVET (Gökbörü Türkçüler Teşkilatı Genel Merkez Yerleşkesi)  (Okunma sayısı 15295 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı YALNIZKURTKARAGÜLLE

  • GÖKBÖRÜ SİNOP
  • Türkçü-Turancı
  • *****
  • İleti: 1345
  • TÜRK IRKI SAĞ OLSUN
"Türkçülük mücadelesinde hayatımda pişman olmayacağım tek şey GÖKBÖRÜ çatısı altında gönüllü bir nefer olmayı tereddütsüz kabul ettiğim andır..."
Değerli dava arkadaşım ve yoldaşım Onur kandaşımın söylemek isteyip bir cümle haline getiremediğim sözcüklerin dansı olan cümlenin desteğinde,sözlerime Türkçülük yolunda Türk'e yakışır bir biçimde, Başbuğ Atatürk'ün ve davamızın ulu bilgelerinin ışığı ve çizgisinde karşıma çıkacak tüm engelleri aşarak, Turan ülküsünün gerçekleşmesi için gönülden inandığım bu yolda gerekirse kanımı,canımı,malımı ve istikbalimi gözümü kırpmadan feda edeceğimin sözünü vererek başlıyorum.

Sayın genel başkanım ve Ankara'nın yiğit Gökbörüleri andalarım,bu kutlu davanın ete kemiğe bürünmesi; şu anki yurdumuzun kalbinde sonsuza dek sürmesini arzuladığım GÖKBÖRÜ TEŞKİLATI sizlerin samimi ve inançlı gayretleri oluştuğu bir gerçektir.Var olun.
İstanbul Gökbörü teşkilatı olarak başta büyüğümüz Murat beğ, sizleri tanımama vesile olan yoldaşım Onur ve teşkilatın temel taşı olan diğer andalarım olmak üzere  çok kısa bir sürede yurdumuzun en kalabalık ve en kozmopolit ilinde teşkilatı oluşturmak ilk asli vazifemiz. Tanrının izni ile bunu başaracağız.
Bu kapsamda;gayretleriniz ve misafirperverliğiniz için şahsım adına teşekkür eder,çalışmalarınızda başarılar dilerim.Derneğimiz Türk ırkına kutlu olsun! Tanrı Türk'ü Korusun.
 :turan:
 
Dört yanım soru, Tanrı'm
Hepsi en zoru Tanrı'm
Soruların zorundan
Soyumu koru Tanrı'm

Sen Tanrı değil misin, adını yargılatma
Sana Tanrı deyince, dinimi sorgulatma
Ya adam et bunları, ya beraber yaşatma
Kanı bozuk olanlar "Türk'üm" diyemesinler
Ve Türk'ün dik başını yere eğemesinler.