Gönderen Konu: Arkadaşlar kafamın arkasındaki çıkıntı  (Okunma sayısı 20157 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mutlu Dal

• Yasakli
  • Yeni Üye
  • *
Selam arkadaşlar annem yozgat akdağmadenli babam ise konya ereğlili buranın yerlileri soy ağacına baktığımda 1800 lere kadar gidiyor 

Benim fiziksel özelliklerim

1.84 Boy, 83 kilo, geniş omuzlar, ince bileklerim var, buğday ten, normalde açık kahverengi ama güneşte yeşile kaçıyor, gözlerim küçük taylor lautnerin gözleri ile aynı.

Kafamın arkasında yumru şeklinde çıkıntı var ben bebekliğimdede düzgün bir biçimde yatılırmışım yani sonradan oluşmamış doğuştan.

Kafamın arkası böyle

http://b1210.hizliresim.com/12/4/dnmyp.jpg

yüzüm ise böyle

http://g1210.hizliresim.com/12/9/dt66g.jpg

sizce ben gerçek Türk'müyüm :)

Bu arada güreş sporunda baya başarılıyım :)

Çevrimdışı Antepli Bozkurt

• Türkçü-Turancı
Ynt: Arkadaşlar kafamın arkasındaki çıkıntı
« Yanıtla #1 : 09 Ekim 2012 »

Kardeşim ailen ve yakınların Türkçeden başka dil bilmiyorsa ve herhangi bir etnik kimlikten bahsetmiyorsa(dedelerimiz v.s. şurdan gelmiş aslen şuyuz felan) demiyorsa kurcalamana, kafana takmana  gerek yok Türksündür

Kafanın arkasındaki Turan çıkıntısı ve yüz şeklinde Türke özgü görünüyor sıkıntı etmene gerek yok.

Çevrimdışı Mutlu Dal

• Yasakli
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #2 : 09 Ekim 2012 »

Kardeşim ailen ve yakınların Türkçeden başka dil bilmiyorsa ve herhangi bir etnik kimlikten bahsetmiyorsa(dedelerimiz v.s. şurdan gelmiş aslen şuyuz felan) demiyorsa kurcalamana, kafana takmana  gerek yok Türksündür

Kafanın arkasındaki Turan çıkıntısı ve yüz şeklinde Türke özgü görünüyor sıkıntı etmene gerek yok.

Yorumun için sağol hocam öyle ırkçı bi insan değilim kürt, çerkez, boşnak, sırp, rus arkadaşlarım var yani genel olarak tabi ırka falan önem veririm her konuda ama ne Türk arkadaşlarım var bilmem neyin önde gideni 3 kağıtçı, sahtekar yani her millette bulunuyor bu tip adamlar zaten kürtleri biliyoruz hepsi değilde bir çoğu özellikle pkk sempatizanı ibneleri insanlıktan çıkmış hayvanlar. Şaka maka işin ilginç tarafı rus arkadaşlarımın bazılarınında kafasının arkası öyle.

Bu arada kökenimiz tataristanmış.

Çevrimdışı Antepli Bozkurt

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #3 : 09 Ekim 2012 »
Turan Çıkıntısı

Türklerin kafataslarının arkasında Turan Çıkıntısı denilen bir yumru bulunmaktadır.
Türklerin % 70- 80 ninde bu çıkıntı mevcuttur..lakin ; Turan çıkıntısı olmayan TÜRK'ler vardır. Her Turan çıkıntısı olan kişide Türk değildir

Türklerin ten renkleri fazla koyu olmaz.
Türkler açık tenlidir , fakat iklim koşullarının getirdiği ten değişikleri olabilir.
Fakat bu hafif esmerlik asla diğer ortadoğulu insanlarınki gibi olamaz.
zenci veya arap gibi esmer bir TÜRK olamaz. eğer zenci veya arap gibi koyu esmerlik söz konusu ise , o kişi TÜRK değildir.

Türk'ün gözleri çekik olabilir, fakat Türkiye Türkleri oğuz oldukları için ve çekik gözlülük oğuzlarda pek görülmediği için bu bir kriter değildir.
çekik gözlülük daha çok kuman-kıpçak(kazak, kırgız) boylarında görülür.

Özellikle Türk soylu bayanlarda elmacık kemiği çıkık olur. Türkmenistanda ve Türkmenlerde bu oldukça belirgin bir özelliktir..

Tüm bu veriler ; Başbuğ Atatürk'ün emriyle yapılan araştırmalarda ortaya çıkan bilimsel olgulardan ibarettir..

Çevrimdışı Mutlu Dal

• Yasakli
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #4 : 10 Ekim 2012 »
Turan Çıkıntısı

Türklerin kafataslarının arkasında Turan Çıkıntısı denilen bir yumru bulunmaktadır.
Türklerin % 70- 80 ninde bu çıkıntı mevcuttur..lakin ; Turan çıkıntısı olmayan TÜRK'ler vardır. Her Turan çıkıntısı olan kişide Türk değildir

Türklerin ten renkleri fazla koyu olmaz.
Türkler açık tenlidir , fakat iklim koşullarının getirdiği ten değişikleri olabilir.
Fakat bu hafif esmerlik asla diğer ortadoğulu insanlarınki gibi olamaz.
zenci veya arap gibi esmer bir TÜRK olamaz. eğer zenci veya arap gibi koyu esmerlik söz konusu ise , o kişi TÜRK değildir.

Türk'ün gözleri çekik olabilir, fakat Türkiye Türkleri oğuz oldukları için ve çekik gözlülük oğuzlarda pek görülmediği için bu bir kriter değildir.
çekik gözlülük daha çok kuman-kıpçak(kazak, kırgız) boylarında görülür.

Özellikle Türk soylu bayanlarda elmacık kemiği çıkık olur. Türkmenistanda ve Türkmenlerde bu oldukça belirgin bir özelliktir..

Tüm bu veriler ; Başbuğ Atatürk'ün emriyle yapılan araştırmalarda ortaya çıkan bilimsel olgulardan ibarettir..

Bilgi için sağol usta.

Ama deseler bana sende Türk çıkıntısı olsun mu olmasın mı diye ben kesinlikle olmasın derdim saçlar 3 numara iken boynuz gibi çıkıyor.

Çevrimdışı Çağrıbey

• [GÖKBÖRÜ ANKARA]
  • Türkçü-Turancı
  • Ne mutlu Türk doğup, Türk gibi yaşayana!
« Yanıtla #5 : 11 Ekim 2012 »
Bilgi için sağol usta.

Ama deseler bana sende Türk çıkıntısı olsun mu olmasın mı diye ben kesinlikle olmasın derdim saçlar 3 numara iken boynuz gibi çıkıyor.
Defol git lan dallama!
Değerli Antepli Bozkurt andamız sana değer verip gerekli açıklamaları yapmış ama sen işin geyiğinde olduğundan geyiklik yapmaya devam etmişsin.
Buraya üye olmak için sadece Türk olmak yetmez. Türk gibi düşünmek, Türkçe yaşamak ve Türkçü duruş göstermek de gerekir!
Haydi başka kapıya. Üyeliğin iptal edilmiştir.

Ne mutlu Türk doğup, Türk gibi yaşayana!
Çağrıbey

Çevrimdışı Türkeli_Bozkurt

• Türkçü Turancı
  • Türkçü-Turancı
  • **
  • Kürşad ve kırk çerisi
    • http://hunturk.net
Brakisefal kafa.
« Yanıtla #6 : 11 Ekim 2012 »
Esenlikler dilerim.

Anda ilk fotograf normal kafa şeklini gösteriyor.Aşağıdaki fotograflarla karşılaştırabilirsin.

2'inci fotografda yüz şeklinde Türk izleri mevcut.

Antepli Bozkurt'un dediği gibi ailen ve yakınların Türkçe dil biliyorsa konuşuyorsa ve herhangi bir etnik kimlikten bahsetmiyorlarsa bu tür şeyleri sorgulamana gerek yok, şunuda eklemekte fayda var tataristan bir Türk cumhuriyetidir.

Esen kalın.
Bana göre Ticanilik, Nurculuk, yobazlık, komünizm ve partizanlık gibi
hastalıkların sebepleri, milli ülküden yoksunluktur.

Hüseyin Nihal Atsız

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=I-qLhJyCxBQ" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=I-qLhJyCxBQ</a>

Çevrimdışı YALNIZKURTKARAGÜLLE

• GÖKBÖRÜ SİNOP
  • Türkçü-Turancı
  • Mekanı Uçmağda!
« Yanıtla #7 : 11 Ekim 2012 »
Bilgi için sağol usta.

Defol git lan dallama!
Değerli Antepli Bozkurt andamız sana değer verip gerekli açıklamaları yapmış ama sen işin geyiğinde olduğundan geyiklik yapmaya devam etmişsin.
Buraya üye olmak için sadece Türk olmak yetmez. Türk gibi düşünmek, Türkçe yaşamak ve Türkçü duruş göstermek de gerekir!
Haydi başka kapıya. Üyeliğin iptal edilmiştir.

Ne mutlu Türk doğup, Türk gibi yaşayana!
Çağrıbey

Boynuzu kırmışsın ağabey..... :kahkaha01: :kahkaha01: :kahkaha01:

TTK.
10 EYLÜL 2022'DE UÇMAĞA VARDI..!
TANRI DAĞINDA...
ATSIZ ATA OTAĞINDA, ULU ATALAR HUZURUNDA DİZ VURMAKTA!

Dört yanım soru, Tanrı'm
Hepsi en zoru Tanrı'm
Soruların zorundan
Soyumu koru Tanrı'm

Sen Tanrı değil misin, adını yargılatma
Sana Tanrı deyince, dinimi sorgulatma
Ya adam et bunları, ya beraber yaşatma
Kanı bozuk olanlar "Türk'üm" diyemesinler
Ve Türk'ün dik başını yere eğemesinler.

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #8 : 11 Ekim 2012 »

Yorumun için sağol hocam öyle ırkçı bi insan değilim kürt, çerkez, boşnak, sırp, rus arkadaşlarım var yani genel olarak tabi ırka falan önem veririm her konuda ama ne Türk arkadaşlarım var bilmem neyin önde gideni 3 kağıtçı, sahtekar yani her millette bulunuyor bu tip adamlar zaten kürtleri biliyoruz hepsi değilde bir çoğu özellikle pkk sempatizanı ibneleri insanlıktan çıkmış hayvanlar. Şaka maka işin ilginç tarafı rus arkadaşlarımın bazılarınında kafasının arkası öyle.

Geregini yerine getirdigi icin, degerli Cagri Beg agabeyime tesekkür ederim .  Simdi yukarida alinti yaptigim iletisini dikkatle okuyun ! Nerde ne kadar Türk düsmani milletlerden arkadaslarini sayarken birsey yok . Sira Türk arkadaslarini anlatmaya gelince , " bilmem neyin önde gideni ,üc kagitci ,sahtekar " diyerek asagilamaya yelteniyor . Ulan köpek senin her tarafin Türk olsa ne olur ? Senin gibiler haric , en kötü Türk bile , en iyi yabancidan , kaliteli , serefli ve üstündür . Canin Kizil Tamuya . T.T.K.
ÜZE TENGRI TEMÜR CIDA OKLAR BIRLE BIR BULUT

BASBUGUMUZ TANRIKUTTUR TANRIKUTTUR

TANRIKUT.

Çevrimdışı Akbudun

• Türkçü-Turancı
  • **
  • Bozkurtlar ulusun Tanrı Türk'ü Korusun
« Yanıtla #9 : 11 Ekim 2012 »

Şu sergilediğin tavırdan sonra Türk olduğundan bile şüphe duyarım.

Hele bu yorumun yok mu bırak Türk olmayı katışıksız bir Türk düşmanı ve süzme bir onun bunun çocuğu olduğunu ortaya koymuştur.
Seni gidi mercimek beyinli pislik seni. Aklınca Türklüğe alttan alta giydirme yapmışsın. Ama senin gibi kanı bozuklar ne kadar ustaca kendilerini gizlemeye çalışsalar bile bir tek kelimeyle de olsa kendilerini ele verirler ve yöneticilerimiz de şimdi olduğu gibi gereğini yaparlar. Mezhebi geniş, anası belli babası yüzelli, veled bu lafları yeyince rahatladın mı? Haydi afiyet olsun. Hazımsızlık hallerinde Kızılay Maden suyu iyi gelir!!!
Kök Tenğri Türk'ü Korusun!!!
Yufka yüreklilerle çetin yollar aşılmaz;
Çünkü bu yol kutludur, gider Tanrı Dağına.
Halbuki yoldaşını bırakıp dönenlerin
Değişilir topu da bir sokak kaltağına.