Gönderen Konu: Askeriyedeki parazitler  (Okunma sayısı 4004 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Sağ

• Türkçü-Turancı
  • **
Askeriyedeki parazitler
« : 08 Şubat 2014 »
Tüm soydaşlarıma esenlikler...

Bir hafta önce askerliğimi tamamladım. Ve askerlikten dönünce askerlik öncesi zamanla azalan ırkçılığım daha da kabardı. Özellikle Kürt aksanından ve Kürtçeden artık tiksindim ve bıktım. İstanbul'a dönünce ise temiz İstanbul Türkçesini duyunca kulaklarımın pası gitti.

Ordu resmen Kürt kaynıyor. Bu benim birliğime has bir durum muydu bilmiyorum ama nedense şaşırdım. Kürtlerin hepsi Apocu, Apocu olmayanı bile en azından "kötü birisi değil" diyor ve mafya/çete gibi hareket ediyorlar. Resmen tiksindim. Askerliğime zarar gelmesin diye son güne kadar sabrettim ama son gün kara cahil bir Kürt ile tezkeremi aldıktan sonra kavga ettim.

Bunlar resmen parazit. Ordudada parazit. Şehirlerde parazit. İstanbul sahillerinde, adalarda da Kürtler ve Çingeneler çoğaldı. Sokakların kalitesini ve güvenliğini bozuyorlar.

Bir de göçmen meselesi var. Biz Avrupa'nın göçmen atığı ülkesi miyiz? Yunanistan kıyılarında yakalananlar neden Türkiye'ye yollanıyor? Yunanlılardaki bu titizlik neden bizde yok?

Çevrimdışı atatimur

• Yeni Üye
  • *
Ynt: Askeriyedeki parazitler
« Yanıtla #1 : 08 Şubat 2014 »
Sana tamamen katılmakla beraber artıl bu zoraki evliliğin sonuna yaklaştığımızı görüyorum.Süreç sonunda türkmeneli elden çkacak ama kangren olmş olan kol kesilmezse vücut mahvolur

Çevrimdışı Sağ

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #2 : 09 Şubat 2014 »
Türkmeneli elden çıkacak derken nereyi kastediyorsun?

Çevrimdışı [Hun Türk]

• Türkçü-Turancı
  • TTK
« Yanıtla #3 : 09 Şubat 2014 »
//Güncele taşındı....
Bana göre ticanilik, nurculuk, yobazlık, komünizm ve partizanlık gibi hastalıkların sebepleri, milli ülküden yoksunluktur.
Hüseyin Nihâl Atsız

TÜRK IRKI SAĞOLSUN !

Çevrimdışı Turk38Bjk

• Tanrı Türk'ü Korusun!
  • Yeni Üye
  • *
  • ATATÜRK'ün Askerleriyiz!
« Yanıtla #4 : 19 Şubat 2014 »
Sana tamamen katılmakla beraber artıl bu zoraki evliliğin sonuna yaklaştığımızı görüyorum.Süreç sonunda türkmeneli elden çkacak ama kangren olmş olan kol kesilmezse vücut mahvolur

Bizim Kahraman Atalarımız, dedelerimiz biz bugün vazgeçelim diye savaşıp Şehit olmadı! Aksada kan bölünmez bu Aziz Vatan! Bir Türk kalsa bile kanının son damlasına kadar savaşır ama bu vatana ne yan gözle baktırır nede el uzattırır!  Biz varken kimse bu vatanı bölemez!

Ulu Tengri Türk'ü Korusun ve Yüceltsin! Alaş!
Uğruna ölmekse eğer seni yaşatmak,
bin defa ölürüm de adına leke sürdürmem.
Gururdur, namustur bayrak ve sancak,
Aksa da kanım korkma; haini güldürmem!