Gönderen Konu: Aynı hassasiyeti sizlerden'de bekliyorum.  (Okunma sayısı 1913 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Sencer Atmaca

• Türkçü-Turancı
Orta-Dogudan doğma semitik , semavi din'lerden günahım kadar hoşlanmama rağmen 1400 yıldır; ilk defa Müslüman bir putperes'tin faydalı bir iş yaptıgı kanısına vardım.  Ölmesine rağmen kendisini teprik ediyorum. ;D

AMarika'nin Florida eyaletinde Eşcinsellerin bulundugu  gece kulübüne düzenlenen saldırıda 50 kişi öldü, 53 kişi yaralandı. Afgan asıllı 29 yaşındaki zanlı çıkan çatışmada öldürüldü.

Türkiye Cumhuriyeti'deki İntihar komandosu putperestler ! Aynı hassasiyeti sizinde göstermenizi Türkiye Topraklarında her fırsatta kıç , baş açan yeni nesil Gençlige kötü örnek olan Lgbt'lileri AMarikada'ki hemcislerinin  yanına acil postalamanızı istiyorum.

Tengri Biz Menen

:asker: :prbay :asker:
Bütün yazılarımın, fikirlerimin ve yaptıklarımın sorumluluğunu üzerime almaktan bir an bile çekinmem.. Fikir ve kanaatlerimde samimiyim.. Olayların pundunu bularak yaşamadım.. Esen rüzgara göre dönmedim... Yalnızlıktan korkmadım..Namert köprüsünden geçmemek için selde boğulmayı tercih ettim..

Çevrimdışı motununcerisi

• Yeni Üye
  • *
Ynt: Aynı hassasiyeti sizlerden'de bekliyorum.
« Yanıtla #1 : 15 Haziran 2016 »
Tüm benliğimle imzamı atarım :)