Gönderen Konu: Batı'yı şoke eden sözler  (Okunma sayısı 10280 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tuğçe Özsoy

• Türkçü-Turancı
  • TÜRK IRKI SAĞOLSUN!!!
Ynt: Batı'yı şoke eden sözler
« Yanıtla #20 : 06 Haziran 2008 »
ÖzerBozkurt sözlerine bakacak olursam; imrenmekten başka bişey göremiyorum.Ayrıca Türkiye için en güzeli bizlerin yazıp yöneteceğinden kanımın Türk olduğunu bildiğim kadar eminim.Bunu senle tartışmak falan da istemiyorum.Neden diye merak eden kandaşalrıma açıklamak istiyorum; daha yolun başın da bu kadar kötü düşünmek bizlere kayıptan başka bişey vermeyecektir.Gelcekten beklentisiz,umutsuz.O zaman yok olsun Türk milleti..Tanrı korusun bizleri böyle düşüncelerden !!!

Ayrıca bir Atatürk çıkmayacak; bir Kür Şad çıkmadığı gibi fakat yeni bir lider gelecek başımıza; şu ve ya bu adı taşıyan; ama damarlarında Türk kanı taşıyacağı kesin.Atalarımızı elbette konuşmalıyız..Atasını bilmeyen ne bilir ki !!!

"Irkımız Üstün ancak neslimiz Irkımıza layık değil." Ben elimden geldiğince Atalarıma layık olmaya çalışıyorum.Buradaki kandaşlarım da benim gibi; hatta benden daha iyiler.Benim Irkım layıksız iş yapmaz !!!

Esen kalmanız dileğiyle...

TTK !!!
"cihat" değil "KIZILELMA" !!!
"ab" değil "TURAN" !!!

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #21 : 06 Haziran 2008 »
Her sözünüzün altina imzami atarim sayin Tugce Özsoy. Tanri sizin gibi degerli Türkcüleri,aramizdan eksik etmesin. T.T.K.
ÜZE TENGRI TEMÜR CIDA OKLAR BIRLE BIR BULUT

BASBUGUMUZ TANRIKUTTUR TANRIKUTTUR

TANRIKUT.

Çevrimdışı ALMİLA54

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #22 : 06 Haziran 2008 »
Bu sözlerin üstüne söz söylenebilir mi?
Ağzına sağlık "Tuğçe Özsoy" kandaşım, seninle hem fikirim özenmek yerine bir Türk'e yaraşır şekilde kendimize güvenmeliyiz.Türk ırkı ,Türk soyu  yücedir ve yücelecektir şanına yakışır davranmıştır ve öylede gidecektir biz Türklerin sayesinde.
Saygılar,Esenlikler olsun...
Ey Türk!
Üstte mavi gök çökmedikçe,altta yağız yer delinmedikçe senin ilini ve töreni kim bozabilir?

Çevrimdışı YABGU KAGAN

• Türkçü-Turancı
  • Savaşa Hazır!
« Yanıtla #23 : 07 Haziran 2008 »
Putin denen Türk düşmanı katilin adını duyunca tüylerim diken diken oluyor.Uygulamalarını ırkçı bir bakış açısıyla beğenebilirsiniz acak abartmamak gerek diye düşünüyorum soydaşlarım.