Gönderen Konu: BDP (pkk ) li Sirri Sapik´in enigi intihar etti . (geberdi )  (Okunma sayısı 4019 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı

'Baba seni çok üzdüm' dedi, atladı
hurriyet.com.tr / ÖZEL
15 Eylül 2012

'Baba seni çok üzdüm' dedi, atladı
BDP Muş Milletvekili Sırrı Sakık’ın oğlu Sidar Sakık Ankara'da babasıyla birlikte yaşadığı evlerinin balkonundan atlayarak intihar etti.

Aileye yakın çevrelerden alınan bilgilere göre olay şöyle gerçekleşti:

Milletvekili Sırrı Sakık, bu sabaha karşı 01.00 sıralarında evinde bir başka milletvekili arkadaşıyla sohbet ederken, dışarıdan gelen silah sesi üzerine oğlu Sidar’ı aradı. “Evladım dışarısı karışık, geç de oldu. Seni bekliyorum” dedi. Oğlunun gelmemesi üzerine endişelenen Sakık, ikinci kez oğlunu çağırdı.

Evdeki konuk milletvekilinin ayrılmasından sonra saat 02.00 sıralarında Sidar, babasının çağrısına uyarak eve döndü. Oğlunun gelmesinin ardından Sırrı Sakık, uyumak üzere yatak odasına geçti. Ancak bir süre sonra oğlunun telefonda biriyle tartıştığını duydu. Balkonda oldukça gergin görünen oğlunun yanına gitti.

Oğlunu uyumaya ikna etmek için cep telefonunu alıp içeriye girdi. Sırrı Sakık, yeniden balkona girdiğinde oğlunun 5. kattaki balkondan atlamak üzere olduğunu gördü. Sakık’ın, erken yaşta annesini kaybeden Sidar’ı engelleme çabası sonuçsuz kaldı. 25 yaşındaki genç, “Baba seni çok üzdüm” diyerek kendini boşluğa bıraktı.
ÜZE TENGRI TEMÜR CIDA OKLAR BIRLE BIR BULUT

BASBUGUMUZ TANRIKUTTUR TANRIKUTTUR

TANRIKUT.

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
 Belkide daga cikip pkk ya katilmayi kabul etmedigi icin , babasi tarafindan silah zoruyla atlamaya zorlanmistir . Niye olmasin ? Sonucta kürt degillermi ?
ÜZE TENGRI TEMÜR CIDA OKLAR BIRLE BIR BULUT

BASBUGUMUZ TANRIKUTTUR TANRIKUTTUR

TANRIKUT.

Çevrimdışı İl Bilge Ayzıt

• TANRI !
  • Türkçü-Turancı
  • **
TOHUMUNA PARA SAYMADIK CANIN CEHENNEME PİS KÜRT !
TÜRKÇE konuşulan, TÜRK'e yurtluk etmiş olan yerleri kıyamete kadar TÜRK'ün hükmü altında bırak !

Çevrimdışı Börü Budun Eri

• Türkçü-Turancı
Bir kürt bir kürttür.Seneye bu günü kutlayalım  8-)

Esenlikle.

Çevrimdışı bayarabdullah926

• Türkçü-Turancı
  • **
çok güzel bir haber evlat acısı nedir inşallah öğrenir bununla ( pek sanmıyorum ama )