Gönderen Konu: Biz mi aptalız , yoksa onlar mı bizden akıllı .. ?  (Okunma sayısı 8987 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hayalmisali

• Türk ırkçısı
  • Türkçü-Turancı
  • **
Yurdum insanı açlıktan kırılırken, biç çuval kömüre, bir ramazan kolisine geleceğini satarken, üç kuruşa anadan atadan kalan tarlasını Yahudilere pazarlarken....

Özelleştirme İdaresi, Türk Telekom’u 13 milyar dolar üzerinden halka arz ederken,çoğunluk hisselerini elinde bulunduran Lübnanlı Öger Telekom’un patronu Muhammed Hariri, elindeki hisselerin yüzde 35’ini Saudi Telecom Company’e 20 milyar dolar piyasa değeri üzerinden sattı. Yerli yatırımcıya satılan hisseyi de kasıtlı satışla çıkarılan panik sonrası toplayan yabancıların Türk Telekom hisselerinden kazancı 7 milyar doları aştı.

Sevgili gençler, bazen düşünmeden edemiyorum....Biz mi gerçekten aptalız, yoksa onlar mı bizden akıllı....
(Alıntı;Tektürk)

Yoksa bizim yaptığımız yanlışlarmı onları akıllı gösteren.
T.T.K.
KANIN SON DAMLASINDAN ÖNCE , BEYNİN SON HÜCRESİNE KADAR MÜCADELE...

Çevrimdışı SON ÇERİ

• Türkçü-Turancı
Başımızda,böyle gayrı milli,gayrı TÜRK yönetiler olursa, Türkiye'nin kaynakları, varlıkları küresel yahudi sermayesine peşkeş çekilir.Bu kaybettiklerimizi ancak savaşarak geri alabileceğiz.  TTK.
GÖNLÜNDE AKAN YARALARIN KANINI DİNDİR YÜZDE YÜZ TÜRK OLDUĞUN GÜN CİHAN SENİNDİR

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
Ikiside degil.!! T.T.K.
ÜZE TENGRI TEMÜR CIDA OKLAR BIRLE BIR BULUT

BASBUGUMUZ TANRIKUTTUR TANRIKUTTUR

TANRIKUT.

Çevrimdışı SelmaUlusal

• Türkçü-Turancı
  • **
  • "Ben Bir Türk'üm, Dinim, Cinsim Uludur!!!!!...."
Türk hiçbir zaman aptal olmadı sadece bazı dönemler geçirdi ki bu dönemler içerisinde gaflet içerisine düştüğü olmuştur. İşte bu döenmde bu gaflet içerisinde  bulunduğu dönemlerden biri... Nasıl o dönemlerden bir Bozkurt gibi silkinerek yendiden doğduysak ve yapılanların hesabını tek tek sorduysak yine ihanet içerisinde bulunanlara, vatanı özelleştirme altında satanlara hesap soracaktır..... esenlikler
Israrla Girmeyin Soy Sop Faslına İtse İt, Kurtsa Kurt Nasılsa Döner Aslına; Çünkü İt Eniği İt, Kurt Balası Kurt Olur!!!!!

Bellidir yol, bellidir yön
Bellidir sağ sol, arka ön
"Ey Türk  titre kendine dön"
Denildiği gün vaktidir....

Çevrimdışı Tuğçe Özsoy

• Türkçü-Turancı
  • TÜRK IRKI SAĞOLSUN!!!
Ikiside degil.!! T.T.K.

motun yabgu kandaşım çok güze yazmışsın.Aynı düşüncelerdeyiz :)

hayalmisali; başlık biraz tartışılır şekilde...Amacın iyi bişey yazmaktır mutlaka fakat hiç hoş durmadığını düşünüyorum.Çünkü; biz ne aptalız, ne de bizden akıllı ırk var...

Esen kalmanız dileğiyle...

TTK !!!
"cihat" değil "KIZILELMA" !!!
"ab" değil "TURAN" !!!

Çevrimdışı hayalmisali

• Türk ırkçısı
  • Türkçü-Turancı
  • **
Ikiside degil.!! T.T.K.

hayalmisali; başlık biraz tartışılır şekilde...Amacın iyi bişey yazmaktır mutlaka fakat hiç hoş durmadığını düşünüyorum.Çünkü; biz ne aptalız, ne de bizden akıllı ırk var...

TTK !!!

Andam , dikkat ederseniz yazı bana ait değil.
Alıntı yazan kısmın altındaki cümle benim yorumum.

Çevrimdışı NTürk

• Türkçü-Turancı
Biz ne aptalız ne de dilsiz.Bunlar fırtına öncesi sessizlik.Tıpkı andalarımın söylediği gibi tekrar Türk Yurduna güneş doğacak.
''Gecenin karanlığını aydınlatmaya yetmiyorsa dolunay,geciken şafak bir BOZKURT ulumasıyla sökecektir.''Söyleyen ne güzel söylemiş.Bu vatan bizim gibi Bozkurtlar sayesinde gözünü para ve kan bürümüş insanlardan kurtulacaktır.

TTK
HARAY HARAY MEN TÜRKEM!!!

Çevrimdışı ÇEPNİ FİRUZ

• Türkçü-Turancı
  • TÜRK IRKÇISI

Hayalmisali andam haklısın, bizlerin yanlışları onları akıllı gibi gösteriyor.!
Yanlışları yazmaya gerek yok, o kadar çok var ki  anlatmakla bitmez. 
%47 bir çok şeyi ifade ediyor zaten, umarım bir gün kış uykusundan uyanır Bozkurtların haykırışını duyurabiliriz.. TTK

Çevrimdışı ÖzerBozkurt

• Türkçü-Turancı
  • **
Çıldırmamak elde değil bu olan bitene. Madem kafaya koydun özelleştirmeyi, bari piyasa değerinde özelleştirde birşeye benzesin. Bunların yaptığı resmen SATIŞ, özelleştirme değil.

Ikiside degil.!! T.T.K.
TTK !!!

Sayın Tuğçe Özsoy Kandaşım;
Siz son 70 yıldır olan bitenden haberdar mısınız? Eğer biliyorsanız olan biteni, ''bizden akıllı ırk yok'' cümlesini açıklamanız mümkün mü? ''Akıllılık'' kavramı sizin için neyi ifade ediyor?
Bazen gerçekçiliği yitirmek gerçekten zararlı oluyor. Kendimizle övüne övüne 70 yıldır yatıyoruz. TANRI SONUMUZU KUTLU EYLESİN!

Çevrimdışı hayalmisali

• Türk ırkçısı
  • Türkçü-Turancı
  • **
Evet Özer andam,
Bu , özelleştirmeden çıkıp resmen satışa döndü. Gerçi bu hükümetin en iyi yaptığı işte bu..!!!