Gönderen Konu: Bozkurt selamlarimla esenlikler dilerim .  (Okunma sayısı 15311 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tien San

• Türkçü-Turancı
  • Hunkurt - Tien San
Ynt: Bozkurt selamlarimla esenlikler dilerim .
« Yanıtla #10 : 12 Şubat 2012 »
Hoş geldiniz, Sayın Tien San, esenlik getirdiniz.
Bizde seni Bozkurtça selamlarız!

TTK.

Hosbuldum tesekkürler Sayin Baskanim Sizlere layik olmaya calisacagim . Tanri kut versin utandirmasin. TTK
EN GÜZEL YÜZ BIZE CIRKIN BIZ SEVERIZ TÜRK YÜZÜ
EN IYI ÖZ BIZE FENA BIZ ISTERIZ TÜRK ÖZÜ.
MILLETCE HEP ALKISLARIZ ANILDIKCA TÜRK SÖZÜ.
            TANRI TÜRK´Ü KORUSUN.

Çevrimdışı Tien San

• Türkçü-Turancı
  • Hunkurt - Tien San
« Yanıtla #11 : 12 Şubat 2012 »
Hunkurt Anda'dan çok şeyler öğrendim, sadece Türkçülük ile yoğrulmuş temelden yetişme yürekli, yiğit bir ağabeydir, Saygılar abi.

Tesekkürler degerli andam . Umarim Türkcü Kasirga andamizda yakinda aramizda olur. TTK
            TANRI TÜRK´Ü KORUSUN.

Çevrimdışı Antepli Bozkurt

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #12 : 12 Şubat 2012 »
Kurtkaya kandaşım: düşüncen için çok teşekkür ederim, bir müddet yoktum haklısınız bundan sonra imkanımız ölçüsünde burada bulunmaya çalışacagım Değerli, Bilgili mükembel kandaşlar var  aranızda olmaktan mutluluk duyuyorum.

Hunkurt abi:

Kasırga kandaşı da bekliyoruz dört gözle :)

Çevrimdışı İsmail İpek

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #13 : 12 Şubat 2012 »
Tien San Anda;

Otağımaza hoş geldin demeyeceğim sen zaten hep bizimle birlikteydin.

Türkçülüğü öğrendiğin yerde, tekrar bizimle berabersin.

Seninle olan tanışmamız yıllar öncesine gider.

Bu arada Antepli Bozkurt Anda, sende uzun zamandır yoktun, seni de görmek mutlu etti bizleri.

Türk Türk'ü Tanrı'da Türk'ü Korusun.

Çevrimdışı Antepli Bozkurt

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #14 : 12 Şubat 2012 »
Sağolasın İsmail Kandaşım sizler gibi değerli kandaşların arasında bulunmaktan büyük mutluluk duyuyorum ilginize alakanıza teşekkür ederim.

Çevrimdışı Almıla

• Türkçü-Turancı
  • Gökbörü Asena Gençlik
« Yanıtla #15 : 12 Şubat 2012 »
Değerli Tien San ve ANTEPLİ BOZKURT büyüklerim, hoş geldiniz, sefalar getirdiniz.
TTKvY.

YÜZDE YÜZ TÜRK OLDUĞUN GÜN, CİHAN SENİNDİR!

Çevrimdışı Tien San

• Türkçü-Turancı
  • Hunkurt - Tien San
« Yanıtla #16 : 12 Şubat 2012 »
Değerli Tien San ve ANTEPLİ BOZKURT büyüklerim, hoş geldiniz, sefalar getirdiniz.
TTKvY.

Tesekkürler degerli kardesim Sizde hos geldiniz . Kutlu paylasimlar temennisiyle . Ulu Tanri Türkünü Korusun .
            TANRI TÜRK´Ü KORUSUN.

Çevrimdışı Yüzbaşı Sançar

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #17 : 13 Şubat 2012 »
Yeni katılan andalar hoş geldiniz. Esen olsun!!!
Irkçı Bozkurt selamlar.
Tanrı Türkü ve Türk yurtlarını korusun.
Yüzbaşı Sançar Uçmağa varalı on üç yüz yıldan çok oldu. Onun düştüğü meçhul yerde, ay ışıklı yaz gecelerinde hâlâ ıztıraplı kahkahalar ve şeref ilahileri işitilir. Bu ilahiler rüzgârın çıkardığı sestir. Onu herkes işitir. Fakat o ıztıraplı kahkahaları herkes duyamaz. Onun yankılarını uzak, yakın ellerden, ancak içinde Tanrı Dağı’nın odu yanan gönüller sezer. Bu ıztıraplı kahkahalar Yüzbaşı Sançar’ın soyu, onun düştüğü yerde zafer töreni yapıncaya kadar yıllarca, belki yüzyıllarca sürüp gidecek…

Çevrimdışı TARDU KAĞAN

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #18 : 15 Şubat 2012 »
Değerli kardeşim Tien san;
Seninle  başka bir platformda bir münakaşamız olmuştu.Belki hatırlarsın.Anca su gibi akıp,yatağını bulmuş olmana,alın terini,emeğini,enerjisini,forum dedkodularında tüketmek yerine,gözle görünür,elle tutulur bir şekilde Aziz davamızın başkaldırış sürecinde harcayan bir kurt sürüsüne katılmış olman bilesinki en çok beni sevindirmiştir.Hoşgeldin,esen getirdin kandaş.Tanrı yar ve yardımcın olsun.

Çevrimdışı Tien San

• Türkçü-Turancı
  • Hunkurt - Tien San
« Yanıtla #19 : 15 Şubat 2012 »
Değerli kardeşim Tien san;
Seninle  başka bir platformda bir münakaşamız olmuştu.Belki hatırlarsın.Anca su gibi akıp,yatağını bulmuş olmana,alın terini,emeğini,enerjisini,forum dedkodularında tüketmek yerine,gözle görünür,elle tutulur bir şekilde Aziz davamızın başkaldırış sürecinde harcayan bir kurt sürüsüne katılmış olman bilesinki en çok beni sevindirmiştir.Hoşgeldin,esen getirdin kandaş.Tanrı yar ve yardımcın olsun.

Esenlikler dilerim Degerli TARDU KAGAN andam : Kullanmis oldugun bu degerli mahlasin adi altinda bir münakasayi hatirlamiyorum . Kalbinizi kirmis olmamayi temenni ederim. Bazen en yakin arkadaslarimizla bile sudan sebeplerden tartismalarimiz olabiliyor . Güzel temennilerin icin sagol varol  Ulu Tanri sizinde yar ve yardimciniz olsun .  Senin gibi degerli bir dava arkadasimla ayni cephede savasmak benide en az senin kadar sevindirmistir T.T.K
            TANRI TÜRK´Ü KORUSUN.