Gönderen Konu: Bursa'da Yaşayan Kandaşlarım  (Okunma sayısı 3267 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kökini

• Türkçü-Turancı
  • **
  • TENGRİ TÜRKÜ KORUSUN!!
Bursa'da Yaşayan Kandaşlarım
« : 20 Nisan 2013 »
Bursa'da yaşayan kandaşlarımla tanışmak isterim. Bu zor zamanların birlik zamanı olduğunu düşünmekteyim. Değerli kandaşlarımla tanışp sürekli fikir alışverişinde bulunmakta güzel olur. Belki zamanla derneğimizin bir şubesini de Bursa'da kurma şansımız olur böylece. Tüm kandaşlarıma esenlikler olsun.
YA İSTİKLAL YA ÖLÜM!!

Çevrimdışı kökini

• Türkçü-Turancı
  • **
  • TENGRİ TÜRKÜ KORUSUN!!
Ynt: Bursa'da Yaşayan Kandaşlarım
« Yanıtla #1 : 21 Nisan 2013 »
İki milyondan fazla insan yaşayan bir şehrimizde tek TÜRKÇÜ kişi ben miyim? Bu duruma açıkçası hem şaşırdım hem de üzüldüm. Tengri benimle olsun! Ne denir ki başka  ;)
YA İSTİKLAL YA ÖLÜM!!

Çevrimdışı Muzaffer33

• Türkçü-Turancı
  • **
  • T T K !
« Yanıtla #2 : 01 Mayıs 2013 »
Facebook aracılığı ile bir çok Bursalı Türkçü kandaş ile tanıştım. Eğer facebook kullanıyorsanız sizde kolaylıkla ulaşabilirsiniz 'kökini' kandaş.
Sen bendini yıkan asi su,
Sen engel tanımayan rüzgar,
Sen Ergenekon dağından doğan güneş,
Sen TANRI’nın iman ve bilek gücü ile donattığı şanslı kul
Senin adın TÜRK…!

Çevrimdışı Fatih

• Türkçü-Turancı
  • Kök Tenğri'nin esenliği bütün Türklerin üzerinedir
« Yanıtla #3 : 01 Mayıs 2013 »
İki milyondan fazla insan yaşayan bir şehrimizde tek TÜRKÇÜ kişi ben miyim? Bu duruma açıkçası hem şaşırdım hem de üzüldüm. Tengri benimle olsun! Ne denir ki başka  ;)
Elbette ki sadece siz değilsiniz kökini kandaşım. Ama öyle yüzlerle ifade edilecek kadar da çok değiliz. Sizin dışınızda Türkçüler var olmasına var da ne yazık ki herkes bir telden çalıyor. Her Türkçüyüm diyenin de gerçekten Türkçü olmadığı ve olamayacağı gerçeği de bir başka sıkıntı. Yani inandığın kutlu yolda gerekirse yalnız yürümeyi göze alabiliyorsan işte o zaman gerçek dava ve mücadele adamısındır. Atsız Bey'in hayatını incelediğimde hep yalnızlık göze çarpmaktadır. Gerçek dava ve ülkü adamları hep yalnızdır. Bunu unutmamak lazımdır, değerli kökini kandaşım...

Kök Tenğri'nin esenliği bütün Türklerin üzerinedir.