Gönderen Konu: ÇOK ÖNEMLİ!!!  (Okunma sayısı 2722 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

oguz33

• Ziyaretçi
ÇOK ÖNEMLİ!!!
« : 26 Ekim 2007 »
Az önce bir arkadaşımın gönderdiği maili sizlerle paylaşmak istiyorum.

1-) **** FORTIS BANK 'IN DA PKK 'YA MAYIN SAĞLAYAN KURULUŞLA KARDEŞ ŞİRKET OLDUĞUNU BİLİYOR MUSUNUZ????. BÜTÜN KART VE HESAPLARINIZI İPTAL EDİN...

2-) ******Geçtiğimiz günlerde dünyanın dört bir yanında ''sözde ermeni soykırımı'' ile ilgili onlarca panel-konferans düzenlendi.

*Bunların ana sponsorları kim biliyor musunuz?

Cevap : HSBC ve British Airways..

* Bizim ülkemizde bizden elde ettikleri para ile bize karşı sözde ermeni soykırımını destekleyen bu kuruluşlarla olan ilişkilerinizi gözden geçirmeye davet ediyorum.

*VARSA HSBC HESAPLARINIZI KAPATIN VE ADVANTAGE KARTLARINIZI İPTAL EDİN..

* EGE ÜNİVERSİTESİ HASTANEDEKİ BÜTÜN DOKTORLARIN HSBC KREDİ KARTLARINI VE HESAPLARINI KAPATTIRDIKLARINI GÖRÜNCE BANKANIN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ OLAYA EL KOYDU.

AMA KİMSE VAZGEÇMEYİNCE ADAMLAR TUTUŞTU. BİR SÜRÜ FAKSLAR FALAN ÖZÜR YAZILARI….v.s.

AMA BU SADECE BU HASTANE İLE SINIRLI KALMAMALI.
ÜLKEMİZDE BİR SÜRÜ YATIRIM YAPIYORLAR, BİZİMLE İYİ GEÇİNMEK İSTİYORLARSA BİR TERCİH YAPSINLAR. ERMENİLER Mİ, TÜRKİYE Mİ?
BENCE, HİÇ DÜŞÜNMEYİN KARTLARINIZI İPTAL ETTİRİN. AMA EN ÖNEMLİSİ BU OLAY SEBEBİYLE OLDUĞUNU BELİRTİN, LÜTFEN... !!!

3-) **** AXA SİGORTA GRUBU ERMENİLERE SOYKIRIM
TAZMİNATI ÖDEMEYİ VADEDİYOR,AXA OYAK SİGORTALILARIN BİLGİSİNE..HALA AXA OYAK A SİGORTA YAPTIRMAYA DEVAM MI EDİYORSUNUZ???

Kör cehalet çirkefleştirir insanları...

Suskunluğum ASALETİMDENDİR.

Her lafa verilecek bir cevabım var.Lakin,

bir laf 'a bakarım ''LAF'' mı diye,bir de

söyleyene bakarım ''ADAM'' mı diye...

Çevrimdışı YANLIZ KURT(2)

• Türkçü-Turancı
Ynt: ÇOK ÖNEMLİ!!!
« Yanıtla #1 : 26 Ekim 2007 »
teşekürler anda
bence bu iletiyi tüm tanıdıklarımıza gönderelim
çevremizde o kadar çok o kredi kartından kullanan var ki..
Toros dağlarının tepelerinde tek bir Türkmen evinin bacası tüter halde kalmış ise, ben bu milletten umudumu kesmem, bayrağımı göğsüme sarar, milletimin istiklali uğruna ölürüm!

Çevrimdışı nur_80

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #2 : 26 Ekim 2007 »
BUNLARI ÖĞRENDİĞİM İYİ OLDU HEM EKMEĞİ YE HEM DARBEYİ VURR ALIŞTIK BUNA KÜRT KÖPEKLERİNDEN GALİBA CİNSLERİ

Çevrimdışı TiginNoyan

• Türkçü-Turancı
  • Inançu Apa Yargan Tarkan Köl Tigin
    • Steppe History Forum
« Yanıtla #3 : 28 Ekim 2007 »
Tanrı'ya çok şükür ki bu kuruluşların hiçbiriyle işim ve bağlantım yok.

HSBC = Hong-Kong Shanghai Banking Company = Çin-Britanya Sömürge Bankası

Fortis de sanırım Belçika'nın Afrika sömürgesi Kongo için açtığı ya da kendi sömürgecilik işlerine çalışan bir bankaydı.

Türük Oguz begleri bodun eşid: üze teŋri basmasar asra yir telinmeser Türük Bodun iliŋin törügün kim artatı utaçı erti? Türük Bodun ertin, ökün!