Gönderen Konu: DÜNYAYI AĞLATAN KARİKATÜR....  (Okunma sayısı 24602 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı akik

• Yasakli
  • Yeni Üye
  • *
DÜNYAYI AĞLATAN KARİKATÜR....
« : 01 Temmuz 2006 »

Çevrimdışı Turk_aze

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
Ynt: DÜNYAYI AĞLATAN KARİKATÜR....
« Yanıtla #1 : 01 Temmuz 2006 »
Filistin konusuna geniş kapsamlı bakmak lazım.Dar açıdan bakmayın.

Çevrimdışı [Hun Türk]

• Türkçü-Turancı
  • TTK
« Yanıtla #2 : 01 Temmuz 2006 »
Araplar bizleri ilgililendirmiyor.  Ne ekersen onu biçersin..

Kaldi ki daha bunlar kendi aralarında bile birlik olamamışlardır. Son gelişen olaylarda hamas ve el-fetihin hali meydanda.. Diğer arap devletlerini konuşmaya bile değmez.. 

Zamanında  Filistin'nin  azılı Türk düşmanı vatan haini Deniz Gezmiş ve yandaşları gibilerini kendi kamplarında eğittiğini unutmayalım.
Bu tür konular gündeme geldikçe din kardeşliğinden bahsediliyor. Uzağa gitmemize gerek yok. Bosna'da veya Kosova'da petrol zengini hangi arap devletinin yardımı vardı..

Abd Irak'ı işgal etmeden önce Suudi Arabistan'da konuşlanmadı mı..? Bunlar daha kendi aralarında bile kardeş değilller..

Dünya daki en büyük ırkçı millet yahudilerdir. Neo nazilerden bile daha ateşlidirler. Kimsenin kendilerinden daha çok milliyetçi olmasını istemezler.

Şunu da unutmayalım. Yahudiler ve Araplar samî ırkına mensupturlar. Yani akrabalardır...!

Hülasa,
bizi ilgilendirmeyen bir konudur.. .

akik,

Üyeliğin iptal edilmiştir..!
Bana göre ticanilik, nurculuk, yobazlık, komünizm ve partizanlık gibi hastalıkların sebepleri, milli ülküden yoksunluktur.
Hüseyin Nihâl Atsız

TÜRK IRKI SAĞOLSUN !

Çevrimdışı brakisefal

• Türkçü-Turancı
    • http://www.vatankirim.net/
« Yanıtla #3 : 02 Temmuz 2006 »
bu filistinlilere zerre kadar acımam, acıyanı da sevmem.

Çevrimdışı a.bayraktar

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
  • **
  • Her Türkçü ile haberleşmek isterim.
« Yanıtla #4 : 03 Temmuz 2006 »
   Önceliğimiz soydaşlarımız olmalıdır.Bilinmelidit ki;12 Eylül öncesinde dava arkadaşlaımızı öldüren şerefsizler Filistin'deki kamplarda eğitilmişlerdi!...Marksist-komünist itleri yetiştiren Arafat ve avanesi değil miydi?
   Kırım'da,Karabağ'da,Türkistan'da,Kerkük'te    -velhasıl-  dünyanın dört bir yanında ezilen,öldürülen,soyu tüketilmek istenen ırkdaşlarımız için gözyaşı dökelim.
   Diğerleri için mi?...  Türk'ten sonrası  T U F A N ... 

Çevrimdışı Turk_aze

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #5 : 04 Temmuz 2006 »
Önemli olan Türk ırkının sorunları, arapların değil.Ayrıca o toprakları filistinliler nakit para karşılığında yahudilere sattılar,şimdi neyin kavgasını yapıyorlar? Toprağını değer vermeyen adamdan ne hayır gelir?

Çevrimdışı nil

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #6 : 04 Temmuz 2006 »
Emperyalistlere satılıp 1 ingiliz altınına 1 Türk askerini  öldürürsen, öz toprağını para  karşılığı yabancıya satarsan  3000 yıl önce o topraklardan sürgün olmuş yahudilerin ekmeğine yağ sürersin ve adamlar 1948 de tamamı müslüman olan ülkelerin ortasına yeni bir devlet kurar ve bölgenin de jandarmalığını yapar.Sende böyle karikatürlerle acındırma politikası güdersin ,geçmiş olsun...

Çevrimdışı sonkurt

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #7 : 11 Temmuz 2006 »
kendi ırkımdan başkası beni ilgilendirmez.

Çevrimdışı Kara Kağan

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #8 : 11 Temmuz 2006 »
katılıyorum önce kendi ırkdaşlarımza Azeri Türk kardeşlermize bakalım da sonra araplara bakarız.gerçi araplar bizi ne kadar ilgilendirir orası ayrı.

Azeri kardeşlerimizin bize ihtiyacı var!
Ergenekon yurdun adı,

Börteçine kurdun adı.

Dört yüz sene durdun hadi,

Çık ey yüz bin mızrağımız!

http://anti-pkk.tr.cx/

Çevrimdışı AttilaHun

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #9 : 12 Temmuz 2006 »
Doğrusunu söylemek gerekirse Araplar beni ilgilendirmiyor. Eskiden üzülüyordum ama Arapların atalarımızı satmaları, arkadan vurmaları aklıma geldikçe "Boşver..." diyorum. Bir de buna ek olarak, ülkemize zarar veren teröristlerin bu Arapların kamplarında eğitim gördüklerini unutmamak gerek. İsraillileri de günahım kadar sevmem. Bırakın, yesinler birbirlerini...